Zombieland Double Tapper 2.1.5 Para Hileli Mod Apk indir

1583509135 zombieland double tapper logo
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Zombieland Double Tapper 2.1.5 Para Hileli Mod Apk indir

Zombieland Double Tapper 2.1.5 Para Hileli Mod Apk indir

Zombieland Double Tapper Hile Apk Kullanımı

Zombieland Double Tapper hileli apk’da paranızı harcadığınızda artacaktır. Ölümsüzlüğü kullanmak için oyuna girdikten sonra sol üst taraftaki yuvarlak ikona dokunarak açılan menüden hileyi aktif edin.

Zombieland Double Tapper, arkadaşlarınızla zombileri öldüreceğiniz bir macera oyunudur. Sony’nin geliştirdiği bu oyun milyonlaraca kişi tarafından izlenen ve %90 oranında beğeni toplayan bir filmden uyarlandı. Şehri istila etmekle kalmayıp, dokundukları her yeri bir harabeye çeviren zombileri durdurmak için birilerinin harekete geçmesi gerekiyor. Hayatta kalan kişilerden birisi olarak elinizdeki silahlarla zombilerin hareket ettiği yollarda onları bekleyerek hatta onlara doğru hareket ederek ateş etmeniz ve bu laneti yaşadığınız evrenden kovmanız gerekiyor. Zombieland Double Tapper’da başlangıçta elinizde sadece basit bir balta ve silah bulunuyor.

Zombileri öldürdükçe hem silahlanmanızı güçlendirebiliyorsunuz hem de yanınıza yeni ekip arkadaşları edinebiliyorsunuz. Ne kadar kusursuz atışlar yaparsanız gelişiminiz de o kadar hızlı oluyor. Oyun başlangıçta zor gelebilir çünkü silahlarınız basit olduğu için zombiler sizden fazlasıyla güçlüler, onları öldürebilmek için saldırı zamanlamanızı çok iyi ayarlamalısınız. Bölümleri geçtikçe yeni silahlar ve yeni tür zombiler ortaya çıktığı için oyun çok daha eğlenceli bir hale geliyor. Kısa sürede daha çok silah almak istiyorsanız Zombieland Double Tapper para hileli mod apk’yı indirebilirsiniz, bol şans!

    Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Real Steel Boxing Champions v2.5.161 Para hileli apk indir

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Android Hile Apk
    Free Mod Apk