ZOMBIE SURVIVAL v1.13.5 Para Hileli Mod Apk indir

1605705835 maxresdefault
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

ZOMBIE SURVIVAL v1.13.5 Para Hileli Mod Apk indir


ZOMBIE SURVIVAL Hile Apk Kullanımı

ZOMBIE SURVIVAL hileli apk’da yeterli paranız olmasa da silah satın alma, bina yükseltme yapabilirsiniz ve hızlandırabilirsiniz.


ZOMBIE SURVIVAL Hile Apk, zombilerin istilasına uğrayan dünyada hayatta kalmaya çalıştığımız bir oyundur. Hayatta kalma türünde en iyi mobil oyunlardan biri olan ZOMBIE SURVIVAL, dünyanın zombiler tarafından işgal edildiği bir zamanı konu alıyor. Zombi topluluğu her geçen gün daha da büyüyor ve sağlıklı kişileri de zombiye çevirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Biz oyuna sağlıklı bir kişi olarak başlıyoruz. Oyundaki amacımız panzehir bulabilmek ve zombilerin sonunu getirmek. Tabi ki panzehir hemen bulunabilecek bir şey değil. Çeşitli araştırmalar ve deneyler yapmak gerekli. Bu da uzun bir süreç demek. Bu süreçte sağlıklı kişilerin kaldığı kampı korumamız gerekiyor. Bunun için de silahımızı kullanarak kampa yanaşan zombileri tek tek avlıyoruz. Avladığımız her zombi başına para kazanıyoruz. Bu para ile ekipmanlarımızı ve silahlarımızı güçlendirebilir veya yenilerini alabiliriz.

ZOMBIE SURVIVAL oyununda üçüncü şahıs görünümü ile oynuyoruz. Sağ tarafta silah ve bıçağımızı gösteren bir ekran bulunuyor. Aynı zamanda burada ateş etmeye yarayan bir de buton var. Sol tarafta ise bomba ve ilkyardım kiti mevcut. Eğer canımız azalırsa ilkyardım kitine tıklayarak canımızı doldurabiliriz. Üstümüze koşan bir zombi topluluğu için de bombaları kullanabiliriz. Ancak hem bombayı hem de ilkyardım kitini sürekli kullanmamaya dikkat edin. Çünkü ikisi de kısıtlı sayılarda veriliyor. Yegenlerim, zombilere karşı dünyayı kurtarmak ve sağlıklı insanları savunmak için siz de ZOMBIE SURVIVAL para hileli apk’yı indirebilirsiniz.

ZOMBIE SURVIVAL v1.13.5 Para Hileli Mod Apk indir

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Idle Ants - Simulator Game 3.0.1 Para Hileli Mod Apk indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk