Zombie Idle Defense 1.5.57 Para Hileli Mod Apk indir

1592526617 zombie idle defense logo
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Zombie Idle Defense 1.5.57 Para Hileli Mod Apk indir

Zombie Idle Defense 1.5.57 Para Hileli Mod Apk indir

Zombie Idle Defense Hile Apk Kullanımı

Zombie Idle Defense hileli apk’da altınlarınız azalmaz, dolarlarınız harcadıkça azalmak yerine artacaktır. Oyuna girdiğinizde hile aktif olur.

Zombie Idle Defense, zombilerin istila ettiği dünyada üssümüzü korumaya çalıştığımız bir savunma oyunudur. Tüm dünyayı saran zombi istilasından sonra New York şehrinde yeni bir savunma üssü kuruluyor. Hayatta kalan kişiler bu üsse sığınıyor ve zombilere karşı mücadele başlıyor. Biz de bu mücadelede ön saflarda yer alan kişilerden biri oluyoruz. Oyunda savunma mantığı biraz farklı ilerliyor. Zombiler seviyeye göre zorluk dereceleri değişecek şekilde üssü istila etmeye çalışıyor. Biz de ekrana tıklayarak zombileri silahımız ile avlamaya çalışıyoruz. Her bölümün sonunda belirli miktarda oyun içi para kazanıyoruz. Bu oyun içi para ile de dilediğimiz silahları ve teçhizatları satın alabiliyoruz. İstilaya karşı araştırmalar yapmak, silahlarımızı geliştirmek ve yeni kostümler satın almak için de oyun içi para gerekiyor. Benim tavsiyem paranız ile önce silahları geliştirmeniz yönünde yegenlerim. Çünkü silah seviyesini arttırdığımızda hasar ve hız da artıyor. Böylelikle düşmanlarımıza karşı bir adım daha öne geçiyoruz.

Zombiler belirli seviyeden sonra silahlar ile gelmeye başlıyor. Bu seviyelere kadar rahatlıkla ilerleyebilsek de silahlı zombiler oyunda başa bela olabiliyor. İşte bu yüzden de silahları geliştirmenin ve yeni silahlar satın almanın oldukça büyük bir önemi oluyor. Bahsetmediğimiz son bir şey daha var. Oyun içi para ile savunma yapıları da yapabiliyoruz. Bu yapılar sayesinde üssümüzü daha rahat koruyabiliyoruz. Yegenlerim, halkımı zombilerden korumak için her şeyi yaparım diyorsanız Zombie Idle Defense para hileli apk’yı indirebilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar!

    Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Real Pilot Flight Simulator 3D Apk İndir – Para Hileli Mod 2.3.0

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Android Hile Apk
    Free Mod Apk