Zero city + Hile Apk indir v

1.19.0

Yeni dünyadaki son sığınaklardan birinin komutasını al! Mücadelecileri bir araya getirip öncülük et, insanları eğit ve görevler ver --- herkes için her zaman bir görev vardır! Üssünü inşa et, güçlendir ve zapt edilemez hale getir!
Zero city APK indir
0/5 Oy yok
Geliştirici
BEINGAME LIMITED
Sürüm
1.19.0
Güncellenmiş
23 Aralık 2020
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
87M
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Resimler

Açıklama

Zero city + Hile Apk indir v1.19.0

Zero city + Hile Apk indir v1.19.0

Zero city + Hile Apk indir v1.19.0

Yeni dünyadaki son sığınaklardan birinin komutasını al! Mücadelecileri bir araya getirip öncülük et, insanları eğit ve görevler ver — herkes için her zaman bir görev vardır! Üssünü inşa et, güçlendir ve zapt edilemez hale getir!

Virüs etrafa yayılıyor, çok geç olmadan harekete geçmeliyiz. Savaşçılar uyarılmalı ve silahları hazır olmalı. Terk edilmiş ardiyelerde bulunan öğeler ve malzemeler, zombi akınına ve ustalarına karşı savaşlarda işe yarayacaktır.

Efendim, komutayı alın ve insanları kurtarın!
İşte oyunda edindiğin bazı özellikler:

• Sığınak inşaat yönetimi.
Zapt edilemez bir Sığınak oluşturmak için odaları inşa et ve yükselt. İşçiler zaten orada. İnşaatı hemen başlatmak için emir ver! Çeşitli savunma yapıları inşa ederek Sığınağını savunmaya hazırla. Hangi savunma kombinasyonunun en etkili olacağına karar ver!

• Kent sakinlerinin gelişimi.
Bu karanlık günlerde her bir mücadeleci önemlidir ve herkesin yapabileceği bir şey vardır! İnsanlarına yeni beceriler kazandır, yükselt ve ne öğrendiklerini pratikte sana göstermelerine izin ver!

• Ekipman seçimi.
Etkili silah ve ekipmanlar yarat, timini silahlandır ve giydir!

• Çok oyunculu, PVP.
Mücadeleciler bizden ibaret değil ama kıyamette sadece en güçlü olan hayatta kalır, değil mi? Arenanın turnuvasında veya diğer sığınaklara saldırılarda düşmanlarını baskılamak için dev ve yenilmez bir tim oluştur. Açık yüzleşmede kontrolün kimin elinde olduğunu diğerlerine göster!

• Öykü güdümlü kampanya.
Yeni dünyanın tüm girişimlerinde timine öncülük et ve mevcut bütün cephaneliği kullanarak hayatta kal! Zombi akınına uğrayan yüzlerce savaş var ve mutant fanatikler cesur savaşçılarının önünde.

Kıyamet sonrası bir ortamda geçen, tehlike dolu bir atmosfere ve yüksek kaliteli HD grafiklere sahip bu rpg oyunundan etkilenmeyen kimse kalmayacak.

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Cell to Singularity - Alışveriş Hileli Apk indir 7.42

Zero city + Hile Apk indir v1.19.0

Neler Yeni

- Yılbaşı Sınavı etkinliği YAKINDA başlayacak.
Birkaç oyun içi hata düzeltildi

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk