VivaCut – Video Düzenleyici Pro Apk 2.0.1

2.0.0

VivaCut, en iyi video düzenleyici ve ücretsiz video montaj yapma programı. Profesyonel video düzenleyici olan VivaCut'in düzenleme için birçok video geçiş efektleri ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli müzik türleri vardır. Çok katmanlı zaman çizelgesi ve kroma anahtarı özellikleri, Youtube ve Instagram için müzikli viral videolar hazırlamanıza yardımcı olur. VivaCut Profesyonel Video Düzenleyici ile kolayca video müzik ekleme, müzik ve fotoğraf içeren video düzenleme, geçiş efektli video düzenleme vb.
VivaCut - Video Düzenleyici APK indir
0/5 Oy yok
Geliştirici
VivaCut professional video editor
Sürüm
2.0.0
Güncellenmiş
26 Aralık 2020
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
52M
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Resimler

Açıklama

VivaCut – Video Düzenleyici en iyi video düzenleyici ve ücretsiz video montaj yapma programı. Profesyonel video düzenleyici olan VivaCut’in düzenleme için birçok video geçiş efektleri ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli müzik türleri vardır. Çok katmanlı zaman çizelgesi ve kroma anahtarı özellikleri, Youtube ve Instagram için müzikli viral videolar hazırlamanıza yardımcı olur. VivaCut Profesyonel Video Düzenleyici ile kolayca video müzik ekleme, müzik ve fotoğraf içeren video düzenleme, geçiş efektli video düzenleme vb.

vivacut mod pro unlocked moddroid

Peki bu araçlar nelerdir?

Vivacut, onlarca adede kadar araç sunar. Ancak, bunların arasında muhtemelen Yeşil Ekran / Renk anahtarı vardır. Özel, değil mi? Bu, film yapımcıları arasında oldukça yaygın olan yeşil arka planı tespit etmeye ve kaldırmaya yardımcı olan bir araçtır. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, yeşil arka plandaki nesneleri keserek hareketlerini kaybetmeden farklı arka planlara getirebilirler. Bu aynı zamanda videolarınıza harika efektler eklemenin harika bir yoludur. Katmanların harmanlama efektiyle birleştiğinde, artık belirsizlik korkusu olmadan küçük videoları veya kaplamaları bir araya getirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Buradaki harmanlama modları, örneğin, Adobe Photoshop yazılımındaki tanıdık karışımlar gibi Multiply, Color Burn, Screen, Hard Light veya Soft Light’ı içerir.

vivacut mod pro unlocked moddroid 1

İkinci önemli özellik, Anahtar Kare Animasyonudur. Artık böyle bir telefon uygulamasının bu özelliği entegre edebilmesi harika. Adobe After Effects’i düzenli olarak kullanıyorsanız, bu özellik muhtemelen artık garip olmayacaktır. Ancak bu özellik hakkında bilginiz yoksa bu animasyon yöntemini öğrenmeye başlamanız için burası tam size göre.

vivacut mod pro unlocked moddroid 2

Ek olarak, geçiş ayarlama araçları, geçiş efektleri ve hız ayarlama araçları vardır. Bu, videolarınız için inanılmaz efektler oluşturmanıza yardımcı olacak üç araçtan oluşan bir settir. Ancak, Müzik aracını da unutmayın. Kullanıcılar, videoya hemen eklemek için şarkıların melodisini telefonlarına anında aktarabilir. Vivacut, kullanıcıların geçişleri kolayca izleyip ekleyebilmesi için geçiş konumlarını işaretlemek için Müzik İşaretleyicisini destekler. Ayrıca, Fade-in ve Fade-out efektleri videoyu daha profesyonel hale getirecektir.

vivacut mod pro unlocked moddroid 3

Güzelleştirme araçları Filtreler, Video Ayarlama, Glitch efekti ve daha fazlasını içerir. Son zamanlarda Grain, Sharpen, Highlight ve Shadow efektleri de geliştiriciler tarafından dahil edildi. Son olarak, örneğin bir video açıklayıcı satırlar veya başlıklar ayarlayamadığında Metin aracından bahsetmemek bir kusurdur. Ana Kare Animasyonu ile birlikte bu, videolarınız için önemli bir özellik olacaktır. Son olarak, Çok katmanlı zaman çizelgesi VivaCut için iyi bir noktadır. Bu özellik sayesinde, kullanıcılar efektleri kolayca izleyebilir ve hizalayabilir, böylece ikincisi kadar doğru olurlar.

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  MX Player Pro v1.32.3 Premium Apk indir

vivacut mod pro unlocked moddroid 4

Profesyonel Video Düzenleyici

[Çok katmanlı zaman çizelgesi] Bindirme video düzenleyici ile kare kare hassasiyet için zoom özellikli şık bir düzenleme arayüzü
[Video Geçiş Efektleri] Viva Cut’taki geçişli sinematik bindirme video düzenleyicisiyle muhteşem yaratın
[Yeşil Ekran Efekt/Chroma key bileşimi] Hollywood düzeyindeki bir Film gibi videoları birleştirin/karıştırın
[Ses Çıkarma] Geçişli video düzenleyici, herhangi bir videodan müzik/ses çıkarmanızı sağlar
[Müzik] Videonuza bir film müziği veya ses efekti ekleyin ve bunun için geçişleri olan bindirme video düzenleyici kullanın
[Glitch Efektleri]] En havalı aksaklık efektleri ve geçişleri!

Video Montaj Yapma Programı

[Geçiş efektleri] Geçiş efektleri ile video montaj yapma, müzik ve fotoğraflarla videoları düzenleyin. Programı fotoğraf ve müzik ile video yapmak için.
[Video klipleri birleştirin] Video klipleri geçişlerle birleştirin, müzikli ve fotoğraflı videolar oluşturun. Ücretsiz en iyi video düzenleyici ve profesyonel video montaj yapma programı.
[Resim içinde Resim] Çift geçişler ve göz alıcı YouTube videoları için ücretsiz geçişler oluşturmak üzere klipleri birleştirin.

Video muzik ekleme
– Video muzik ekleme, videoları müzikle birleştirin, müzik ve fotoğraflarla video duzenleme.
– Tek bir tıklamayla video muzik ekleme. En iyi profesyonel müzik video düzenleyici uygulaması.

Efektli video düzenleyici
– Profesyonel efektli video düzenleyici: Glitch etkisi, geçiş efektleri … Efektli ve müzik ile videoları düzenleyin.
– Müzik ve efektli en iyi video düzenleyici, ayrıca özel efektli profesyonel video yapma programı.

YouTube için video montaj
– Tik Tok için geçiş efektleri ile YouTube ve video yapma programı için ücretsiz video düzenleme uygulaması.
– Kolayca YouTube vlog’ları, Instagram hikayeleri, TikTok videoları ve daha fazlasını oluşturun. Ücretsiz en iyi video düzenleyici ve profesyonel video montaj programı.
– YouTube, Instagram ve Tik Tok için profesyonel video yapma programı ve en iyi video düzenleyici.

Ayıklayın ve paylaşın

Vivacut, kullanıcı tercihlerine bağlı olarak 720p, 1080p ve 4k seviyelerinde isteğe bağlı video çıkışını destekler. Ayrıca uygulama, sosyal ağlar TikTok, YouTube ve tabii ki Instagram üzerinden anlık video paylaşımını da destekliyor.

Artık VivaCut’u  ücretsiz indirmeye hazırsınız . İşte bazı notlar:

  • Lütfen kurulum kılavuzumuza bakın.
  • Android cihazının CPU ve GPU’sunu kontrol etmek için lütfen CPU-Z uygulamasını kullanın

VivaCut – Video Düzenleyici

Neler Yeni

1. İnanılmaz yeni özellik : Eğri renk ayarı, video ayarlamak için daha Profesyonel ve Özelleştirilmiş. Tabii ki renk QR kodu ile de paylaşabilirsiniz
2.60fps ihracat desteklenen, her zamankinden daha pürüzsüz
3.Undo / Redo, en çok istenen özellik artık hazır !!!
4. Hata düzeltme ve performans iyileştirme

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk