Village City Para Hileli Apk

1.10.10

Daha önceki şehir kurma sim oyunlarını beğendiyseniz, bu şehir kurma ticaret simulasyon oyununu kesinlikle seveceksiniz!
koy sehri ada simi village city island simulation APK indir
0/5 Oy yok
Güncellenmiş
21 Aralık 2020
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
40M
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Resimler

Açıklama

Village City Bir köy inşa etmenin zorluğu aracılığıyla mantıklıdır , geniş bir bina simülasyonunu teşvik eder, böylece her oyuncuya bir proje yapma ve onu hayata geçirme gücü verilir, herkes bu temayla bağlantılıdır çünkü bir tüm inşaat şefi. Köyler ve bir dizi ev, sonunda her insanın evi olur, ki bu onu mükemmel kılmak için tüm sorumluluk sizin elinizde olur, bu meydan okuma her inşaat aşığı tarafından, bu küçük ayrıntılara bile dikkat edilerek üstlenilir. mevcut.

Village City (MOD, Sınırsız Para) ***

Village City’de önceden var olan dinamikler

Diğer insanları, plajla çevrelenmek için en iyisi ve en çok arzu edilen binalar ile mutlu edin, bu teklif olağanüstü çünkü her şeye ek olarak, yaptığınız ticaretle para kazanacağınız yeri dekore edin ve tedarik edin. vatandaşları tatmin etmek. Bu oyun, inşaat severler için mükemmeldir, çünkü genişleme meydana geldikçe, zorluk onun dikkatini çeker, temelde oyunun olaylarına cevap vermek için yaratıcı olmakla ilgilidir, daha fazla yer büyüdükçe, olacaktır. keşfedilecek maceralar.

Güç, her oyuncunun yanındadır, farklı yapılar inşa etmek ve onlara hayat vermek, bu turların çeşitliliği, dilediğiniz gibi atabileceğiniz 100’den fazla binaya, sinemalar, oteller, ofisler ve diğer yerler kurmanıza olanak tanır. bu çevreyi bir cennet haline getirecek.

Village City (MOD, Sınırsız Para) ***

Grafikler

Küçük bir kasabanın iyi stoklanmış bir şehre dönüşmesi, sizi hikayeyle tanıştıran grafiklerle saf gerçekçilikle yaşanır. Bu işlevlere uyum sağlamak için, her macera veya meydan okuma, büyük bir metropolü şekillendirme niyeti olarak öngörülüyor. Daha çok park, sahil kulübesi ve benzeri yerler inşa edildiği sürece, vatandaşlar için daha iyi olacak, dikkat çekici bir gerçekçilik elde edecekler, bu oyun vatandaşların sahip olduğu ihtiyaçların her detayıyla ilgileniyor, bu yüzden orada yapıların çok fazla kullanılabilirliği.

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  TerraGenesis Apk - Uzay Yerleşimcileri + Para Hileli indir v5.17

Village City (MOD, Sınırsız Para) ***

Village City’nin gücü

Village City’de mevcut olan inşaat ve tesisler, vatandaşlar üzerinde ortaya çıkan ihtiyaçları karşılayan yapılara uygun hale gelir, fikir oyun dünyasının her şeye sahip olmasıdır, bu tarihin gücü sizin elinizde. yaratıcılık. Gerçekten başarılı bir girişimci olabilirsiniz, bir şehrin ihtiyaç duyduğu tüm unsurlarla ilgilenirseniz, alışveriş yapmak ve iyi yaşamak için bolca tekliflerle dolu sanal bir dünya, kaliteli grafikleri herkesi ikna eder, eşit derecede onu çok daha fazla kılan dillerin mevcudiyeti kullanışlı.

Sezgi, oyunun önemli bir parçasıdır, çünkü verdiğiniz kararlarda size rehberlik edecektir; fikir, para kazanmanız gereken mevcut tüm binalara sahip olana kadar kilidi açmaya ve inşa etmeye devam etmektir, bu nedenle vatandaşların ilgisi.

Village City İndir (MOD, Sınırsız Para)

Artık Village City’yi  ücretsiz indirmeye hazırsınız . İşte bazı notlar:

  • Lütfen kurulum kılavuzumuza bakın.
  • Android cihazının CPU ve GPU’sunu kontrol etmek için lütfen CPU-Z uygulamasını kullanın

Neler Yeni

1.10.10
🔧 Fixed video not playing under certain circumstances

1.10.6
🔧 You can now zoom in a little bit more
🔧 Fixed bug where the sound effects volume was really low

1.10.2
🔅 Added 64bit support.
🔅 Decreased the size of the app in some cases.

1.9.6
🔅 Made a bunch of stability improvements.
🔅 Your game will now run a bit smoother than before :)

1.8.8
- Fixed an issue that caused the game to crash for some people.

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk