Ultimate Robot Fighting Mod + Para Hile Apk indir v

1.4.136

Güçlü, savaştan acıkan ve hayat robotlarından daha büyük bir destansı kadrosu kurarken Robot savaşının nihai aksiyon yolculuğuna çık! Oynamak için ücretsiz bir kart tahsil oyununa sahip ULTIMATE ROBOT FIGHTING ile dokunmatik tabanlı 3v3 mücadele arenasına girin.
nihai robot dovusu APK indir
0/5 Oy yok
Güncellenmiş
4 Aralık 2020
Gereksinimler
4.2 ve sonrası
Boyut
41M
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Resimler

Açıklama

Ultimate Robot Fighting Mod + Para Hile Apk indir v1.4.136

Güçlü, savaştan acıkan ve hayat robotlarından daha büyük bir destansı kadrosu kurarken Robot savaşının nihai aksiyon yolculuğuna çık! Oynamak için ücretsiz bir kart tahsil oyununa sahip ULTIMATE ROBOT FIGHTING ile dokunmatik tabanlı 3v3 mücadele arenasına girin.

Harika bir robot ekibi oluştur, benzersiz ve yıkıcı hareketler bırak, ortalama makinelerinizi geliştir ve seviyeleştir ve savaş arenalarında çelik tanrısı olarak üstün ol!

Oyun oynamak tamamen ücretsizdir ancak bazı oyun içi öğeler uygulama içi ödeme gerektirir. Cihazınızdaki uygulama içi satın alımları devre dışı bırakarak ödeme özelliğini kapatabilirsiniz.

Şampiyonları serbest bırak, nihai yarışmaya katıl!

ÖZELLİKLER

MÜCADELE AL
• 3v3 savaşında düşmanlara binerken hızlıca dokunun ve hafifçe vurun ve epik hareketleri ve süper kombinasyonları serbest bırakın. Özel saldırıları açığa çıkarmak için güç çubuğunuzu doldurun ve savaşta yüce hüküm süren robot soygunlarını!

HÜCRE HÜCRE GÖRSEL GRAFİKLERİ
• Mobil platformlara sunulan benzersiz ve nefes kesici bir deneyim. En son görseller ve grafiklerle dolu ve efekt ve sürükleyici ortamlarda daha önce hiç görülmemiş oyun keyfi!

COLOSSAL ROSTER’DAN BİR EKİP YAPMAK
• Tanrılar, gladyatörler, yangın nefes ejderhaları, keşişler, silah cephanelikleri, samurailer, ninjalar ve daha pek çok şeyden ilham alan 45 benzersiz robot arasından seçim yaparak en iyi takımı öne sür! Yeni güçlerin ve hamlelerin kilidini açmak ve yeni bir dövüş deneyimi için ek robot varyasyonlarını bir araya getirin!

YÜKSELTME & SYNERGIZE
• Savaş makinelerinizi geliştirin, yükseltin ve tanıtın. Kadronuzu değiştirin ve karıştırın ya da oyun tarzınıza en iyi şekilde uyan benzersiz ve özel savaş avantajları sağlayan sinerji setlerinden birini seçin!

DONANIM GÜÇ KARTLARI VE GENEL BİLGİLER
• Robotlarınızı güçlendirmek için güç kartları ve overclocklar yükleyin! Hasar ve zırhı arttırın, karakterleri ve özel eşyaları yükseltin ve gerçek çelik gücünü serbest bırakın!

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Maçkolik Pro Reklamsız apk indir v7.1.6

Tanıyın! Reliance Games’den en son haberleri, ayrıca oyun güncellemelerini, videoları ve daha fazlasını alın…

Bizi ziyaret edin: http://www.reliancegames.com
Bizim gibi: http://www.facebook.com/reliancegames
Bizi takip edin: http://www.twitter.com/reliancegames
Bizi izleyin: http://www.youtube.com/reliancegames

Neler Yeni

TATİL GÜNCELLEME
Tatil sezonu yaklaşırken, kadronuzda harika çelik savaşçılar talep etme fırsatı sunan bu sonbaharda bol miktarda fantastik eğlenceye hazır olun.
Başparmağınız çılgın aksiyon için hareket ederken harika etkinliklere hazır olun. Daha akıcı, zahmetsiz ve kusursuz bir oyun deneyimi için oyunda Hata Düzeltmeleri ve Optimizasyonlar yapıldı. Öyleyse, nihai savaş makinenizi alın, en gösterişli süveterinizi giyin ve eğlenceye dalın ...

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk