Tropical Forest: Match 3 Story Para Hileli Apk

2.12.3

Cennet zevkleriyle dolu bir hikayede kendi yolunu keşfet ve hoş bir Tropikal Ormanı restore et!
tropical forest match 3 story APK indir
0/5 Oy yok
Geliştirici
D.G. CEDARTREE PROJECT LTD
Sürüm
2.12.3
Güncellenmiş
23 Aralık 2020
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
138M
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Resimler

Açıklama

Tropical Forest: Match 3 Story Sıcak yaz günlerinde evinizden çıkıp bir yere gitmek ister misiniz? Sadece kumsalın, yumuşak güneşin ve serin esintinin kesinlikle dinlenmeye ihtiyacı olanların cenneti olacağı yer. Evinizden böyle seyahate çıkamıyorsanız hemen tatmin edebileceğiniz bir oyun seçmelisiniz. Tropical Forest: Match 3 Story  , serbest yaz aylarında veya hatta dinlenirken bile zaman öldürmenize yardımcı olan basit bir oyundur. Oyundaki bir maç çok fazla zamanınızı almaz, sadece yaklaşık 5 dakika.

Tropical Forest: Match 3 Story

Tropical Forest: Match 3 Story

Evinizi yeniden inşa edin ve adayı restore edin

Oyunun başında, neredeyse her şeyin çöktüğü bir adaya götürüleceksiniz. Bu yer artık popüler değil. Geçmişte Turist Cenneti şimdi sadece moloz. Eski günlere şan getirmek için bu adaya taşınan bir restorasyon acemi oynayacaksınız. Oyunu oynarken çok fazla zorlukla karşılaşırsanız, lütfen emin olun güçlü ve akıllı Benny her zaman yanında ve yardım ediyor. Sonunda geçmişin ihtişamını geri mi getirdin? Yoksa onu kendi cennetin mi yapacaksın? Hepsi yakın gelecekte cevaplanacak.

Tropical Forest: Match 3 Story

Adalılar son derece arkadaş canlısı ve her zaman size yardım etmeye hazır

Buraya taşındığında, arkadaşın Benny dışında her şey tuhaf. Ancak, burada yaşamaya çabucak alışacaksınız çünkü yerli halk her zaman sosyal ve mutlu. Adayı yavaş yavaş yenilemek için elinizden geleni yapacaksınız. Çok zaman alacak gibi geliyor çünkü en alt seviyelerden oynamaya başlayacaksınız.

Tropical Forest: Match 3 Story

Bu oyun birçok farklı seviyeye bölünecektir, böylece yavaşça geçebilirsiniz. Genin mekanizması Candy Crush gibi 3’lü eşleştirme olacaktır. Bu yüzden ulaşmanız çok kolay. Bir oyun oynamak çok fazla zaman almaz, ancak tüm gününü hızla adayı yeniden inşa ederek geçirmek istiyorsanız, yine de yapabilirsiniz. Geçtiğiniz her seviye size belirli sayıda ödül verecektir. Genellikle bunlar olacak ve ürün satın almak için kullanacaksınız. Ancak, satın almanıza gerek olmayan ancak seviyeyi geçtiğiniz bazı öğeler var ve zaten kilidi açılmış durumda. Her öğe ücretsiz olarak açıldığında, size 3 farklı seçenek sunacaktır. Tercihlere bağlı olarak, belirli bir temaya göre uymayı seçersiniz. Daha sonra çok para topladığınızda, her şeyi yükseltebilirsiniz. Ek olarak,Halihazırda mevcut olan şeyler, seviyeleri kazandığında kazandığınız ödüller sayesinde yükseltme alabilir.

Tropikal Orman: 3'lü Eşleştirme Hikayesi (MOD, Sınırsız Para)

Basit bir 3’lü eşleştirme oyununun hayal etmesi kolaydır, geçmek çok zor değildir

Söylendiği gibi, oyuncuların geçmesi gereken seviyeler maç-3 mekanizmasını takip ediyor. Oyun, meyve dolu bir tahta sunacak. Sadece bu oyunda zafere verilen şartlara göre her şeyi toplamanız gerekiyor. 4’ten fazla benzer meyveyi bağladığınızda, bir sonraki aşamaya yardımcı olan güçlendiriciler daha fazla meyveyi yok edebilir. Oyunun ayrıca bir zaman sınırı vardır, bu yüzden acele edin ve oynayın, aksi takdirde kaybedersiniz.

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Lily's Garden v1.89.0 Para Hileli Apk indir

Tropikal Orman: 3'lü Eşleştirme Hikayesi (MOD, Sınırsız Para)

Ziyaret etmeniz için birçok farklı alan açılabilir

Bu büyük bir ada olduğu için birçok farklı alana sahip olacak. Önce oldukça küçük bir eve gelecek ve bir kafe inşa etmeye çalışacaksınız. Ziyaretçilerin bu adaya geldiklerinde ziyaret etmek isteyecekleri ilk yer olacak. Dinlendikten sonra, kıyafetlerini ayarlamak için otele gitmeleri ve uzun bir yolculuktan sonra gerçekten uyumaları gerekecek. Tabii o zaman bu adayı iyice gezmenin bir yolunu bulacaklar. Ormana gitmek ve orada kamp yapmak isteyecekler.

Plaja gitmek ve serin bir esintinin tadını çıkarmak isteyecekler. İnsanların gitmek istediği her yere gidip her şeyi hazırlamanız gerekecek. Sadece seviyeyi geçin ve bu alanın kilidini açabilir ve her şeyi onarmaya başlayabilirsiniz. Özel olan şu ki, bu seviyeleri oynar ve sürekli kazanırsanız, bonuslar alacaksınız. Kazanma sekansı uzun bir zamana ihtiyaç duyar, bonus ne kadar büyük olursa, asla kaybetmeyin. Ulaşmak üzere olduğunuz ada için muhteşem bir gelecek düşünün. Genel olarak, oyun eğlenmek için sürekli olarak yeni seviyeleri güncelleyecektir. Kendinizi ifade etmekten çekinmeyin.

Oyun Hakkında

Cennet zevkleriyle dolu bir hikayede kendi yolunu keşfet ve hoş bir Tropikal Ormanı restore et!

Kusursuz Adayı yarat! Meyveleri topla, gizli öğeleri bul ve Adayı eski görkemli günlerine geri çevir. Kamp ateşinde marşmelov pişir, Ada topluluğunun bir parçası ol ve binaların için yeni konumlar aç. Restorasyon konusunda acemiysen, üzülme. Güçlü ve akıllı Benny yardım için her zaman yanında. Bu nefes kesici oyunca bir Ada maceracısı ol!

Tropical Forest oynamak ücretsizdir ancak bazı oyun içi öğeler parayla satın alınabilir.

Tropical Forest’ı sevdin mi? Daha fazlası burada:
https://www.facebook.com/tropicalforestmatch3

Tropical Forest: Match 3 Story

Neler Yeni

Alexander invited Samantha for a boat trip, but something went wrong!

Benny and Stephen go in search of sunken treasures. What will they find under the water?

In Red Season, meet cute red panda Noah!

Help Benny knit Christmas gift socks. There are also holiday special offers with surprise waiting for you!

200 new levels.

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk