TheoTown Para Hileli Apk

1.9.61a

Kendi şehrini yaratmak ister misin? TheoTown'da şehrini gelişirken izleyebilirsin. Konut, ticari veya endüstriyel binalar kurup onları yollarla birleştir. Şehrini parklar, okullar ve tesisler kurarak daha çekici yap.
theotown APK indir
0/5 Oy yok
Geliştirici
blueflower
Sürüm
1.9.61a
Güncellenmiş
24 Kasım 2020
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
69M
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Resimler

Açıklama

TheoTown Kendi şehrini yaratmak ister misin? TheoTown’da şehrini gelişirken izleyebilirsin. Konut, ticari veya endüstriyel binalar kurup onları yollarla birleştir. Şehrini parklar, okullar ve tesisler kurarak daha çekici yap.

Eğer TheoTown’un depolama aracına erişmesine izin verirsen, TheoTown oraya şehirlerini ve haritalarını yükleyecektir ve sen de bunlara erişebileceksin.

TheoTown

TheoTown

Hikaye

Oyunda, Android oyuncuları, başlangıçta hiçbir şeye yakın görünmeyen kendi şehirlerinde belediye başkanı rolünü üstlenebilir. Ancak sıkı çalışma ve uygun yönetimle, bu küçük yerleşimi büyük bir kasabaya dönüştürebilir, biraz daha deneyebilir ve bir şehir haline gelebilir, bir metropol olmak için yeni özelliklerin kilidini açabilir, vb.

Oyundaki eksiksiz yönetim seçeneklerine erişirken kendinizi bulun ve tadını çıkarabileceğiniz tonlarca heyecan verici özellikle TheoTown’da derinlemesine şehir kurucusunun kilidini açın. Çeşitli kullanım ve amaçlara sahip birden çok bina inşa edin. Kontrolü ele alın ve ekonomiyi doğru yöne yönlendirin. Şehrinizi iyi bir belediye başkanı gibi verimli bir şekilde yönetmek için mevcut yönetimlerden yararlanın.

Ve aynı zamanda, birçok kontrol edilemeyen olay ile dinamik simülasyon oyununu keşfetmekten çekinmeyin Bu benzersiz özellikler, TheoTown’u diğer şehir kurucu oyunlarının çoğuna kıyasla daha gerçekçi ve eğlenceli hale getirecek. Tıpkı gerçek bir kasabayı ve onun çeşitli yönlerini kontrol edebilmeniz gibi olurdu.

TheoTown ekran görüntüsü 1

Özellikleri

İşte oyunun sunduğu tüm harika özellikler:

Derinlemesine ve ilginç şehir simülatörü oyununun tadını çıkarın

Başlangıç ​​olarak, TheoTown’daki Android oyuncuları kendilerini düzinelerce heyecan verici oyun içi özelliğe sahip derinlemesine ve ilginç şehir kurma oyununun tadını çıkaracaklar. Burada, tüm şehrinizi büyütmenize ve birçok heyecan verici yönetime katılmanıza olanak tanıyan eksiksiz simülasyon özelliklerine erişebileceksiniz.

Bununla birlikte, mevcut tüm oyun içi seçeneklerden yararlanarak muhteşem bir metropolde oyunda mutlak kralı olabilirsiniz. İhtiyaç duyulan binaları inşa edin, daha iyi vergiler toplamak için daha fazla insanın şehirlerinize taşınmasını sağlayın, çok para kazanın ve inanılmaz şehirlerinizin kilidini açın.

Vatandaşlar için çoklu trafik seçenekleri

Şehrinizin büyümesine yardımcı olmak için oyuncuların insanlara yeterli trafik seçeneği sunması önemlidir. Bu nedenle, farklı binaları birbirine bağlamak, yeni seyahat yollarının kilidini açmak ve halihazırda var olanları iyileştirmek kuşkusuz gereklidir. Bu, endüstrilerin ve işletmelerin birbirine bağlanmasına ve sakinlerin kolayca seyahat etmesine izin verecektir.

Bununla birlikte, şehir için etkili bir trafik sistemi oluşturmak için yolları birbirine bağlayarak başlayabilirsiniz. Ve aynı zamanda, daha iyi ve daha rahat seyahat yolları sağlamak için paranızı demiryolu ağlarına ve metrolara yatırın.

Ayrıca, vatandaşların birçok yere seyahat edebilmesi ve yeni sakinlerin şehrinize taşınmasına izin vermesi için havaalanları ve liman inşa edin. Mevcut birçok seçenekle oyun içi trafiğinizi yönetmekten çekinmeyin. Ve aynı zamanda, gerçekçi trafik simülasyonu ve dinamik oyun içi özellikler, çok daha sezgisel bir oynanışa izin verecektir.

TheoTown ekran görüntüsü 2

İnşa etmeniz için birden fazla bina

Trafik temellerini atmayı bitirdiğinizde, TheoTown’daki oyuncular, her biri kendi benzersiz kullanım ve etkilerine sahip birçok mevcut binaya sahip kendi şehirlerini inşa etmeye devam edebilir. Bununla birlikte, mümkün olduğunca çok vergi parası toplayabilmek nihai hedefi ile binalarınızı çeşitli yönlerde özgürce özelleştirebilirsiniz.

Yerleşik binaları farklı bölgelerde inşa ettirerek başlayın. Ve gelirlere bakılırsa, uygun evlerinin her birinde farklı türde vatandaşlara sahip olabilirsiniz. Şehirlerinizi ekstra özel ve benzersiz kılmak için dilediğiniz gibi birden fazla bina tasarlamaktan ve inşa etmekten çekinmeyin.

Ünlü Big Ben, Eyfel Kulesi, Özgürlük Heykeli ve benzeri muhteşem yerler ve ilgi çekici yerler oluşturun. Muhteşem gökdelenleri inşa ederken eğlenin ve fütüristik unsurlarla muhteşem ufuk çizgisi temalı şehirler yaratın. Ve en önemlisi, daha fazla işin kilidini açmak için şehirlerinizi uygun işletmeler ve sektör daralmalarıyla donattığınızdan emin olun.

Belirli ihtiyaçları sağlayın ve temel hizmetleri sağlayın

Bina seçeneklerinin derinliklerine inmek için TheoTown, şehirleriniz ve sakinleri için belirli hizmetleri sağlayabilecek birden fazla tesis oluşturmanıza olanak tanıyan derinlemesine inşaat özellikleri sunar.

Nükleer santralleri, güneş enerjisi santrallerini, su depolarını, su fabrikalarını ve hatta füzyon tesislerini inşa ederek her evin elektrik ve su gibi farklı kaynaklarını temin ederek başlayın.

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Case Simulator Ultimate Alışveriş Hileli apk indir v8.7

Şehri yeterli kapsama alan ve yeterli sayıda polis karakolu ile insanları koruyun ve güvenliklerini sağlayın. Yangın felaketlerinden önce hazırlıklı olabilmeniz için itfaiye teşkilatlarını hazırlayın. Ayrıca şehirlerinizde yeterli sayıda hastane ile insanların sağlığına dikkat edin. Ve her zaman istenmeyen felaketlere hazırlıklı olun.

Mevcut tüm ihtiyaçların yanı sıra, TheoTown’daki oyuncular da sakinleri için belirli eğlenceler inşa etmelidir. Bunlar arasında spor etkinlikleri için yeni stadyum, insanların rahatlaması ve doğanın tadını çıkarması için muhteşem bir park, eğitimleri iyileştirmek için okullar vb.

Vatandaşlarınızı tüm ihtiyaçlarını karşılayarak mutlu edin ve aynı zamanda insanlardan her vergi aldığınızda büyük paralar kazanın.

TheoTown ekran görüntüsü 4

Oyun içi hızı tercihlerinize daha iyi uyacak şekilde ayarlayın

Oyunu daha ilginç kılmak için, TheoTown’daki oyuncuların oyundaki hız kontrol seçeneklerini kullanmalarına da izin verilir, bu da oyun sırasında hızı etkili bir şekilde değiştirmenize olanak tanır. Böylece inşaatınızın tamamlanması veya belirli işlerin yapılması için daha hızlı bekleme süresi sağlar. Ve aynı zamanda, normal hıza dönebilir veya hatta devam etmeden önce birden fazla komut vermek için oyunu duraklatabilirsiniz. Bu, TheoTown’u her oynadığınızda kesinlikle keyifli oyun içi deneyimlerinize olanak tanır.

Oluşturucu özelliklerini denemekten çekinmeyin

Ve oyunun yapımcı yönleriyle ilgilenen ve birden fazla oyun içi seçenekle kendi yaratıcı şehrinizi tasarlamak isteyenler için, oyundaki mevcut inşaatçı modunu da kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, oyun, şaşırtıcı şehirlerinizi sınırsız bina ve yapılarla herhangi bir para harcamadan yaratmanıza izin verecek ücretsiz bir inşaatçı oyun sunuyor. Tabii ki, bunlar sadece gösteri amaçlı, çünkü tasarımlarınız gerçek bir şehir olamayacak. Ancak, yine de bir göz atmak harika olurdu.

Oynarken unutulmaz anları yakalayın

Oyunu daha ilginç kılmak için, TheoTown’daki Android oyuncularının oyundaki unutulmaz anlarını mevcut birçok ekran görüntüsü ile yakalamalarına da izin verilir. Oyundaki yerleşik kamera modunu kullanarak resim çekmekten çekinmeyin. Görünümlerinizi değiştirin ve kurucu oyununuzu test ederken eğlenmek için çeşitli perspektiflerde resimler çekin. Olumlu tepkiler almak istediğinizde çektiğiniz görüntüleri çevrimiçi olarak paylaşın.

Eşsiz oyununuz için yüzlerce ilginç eklenti toplayın

Birçok oyuncunun ilginç bulacağı bir diğer harika özellik de kesinlikle mevcut oyun içi eklentilerdir. TheoTown, oyuncuların oyunlarını etkili bir şekilde değiştirmeleri için harika modda eklentiler sunuyor. Burada, oyun içi içeriğinizi kolayca genişletebilir ve birçok heyecan verici özelleştirmeyle şehir kurma unvanının keyfini çıkarabilirsiniz. Tercih ettiğiniz eklentilerden herhangi birini indirin ve oyunu istediğiniz gibi değiştirmeye çalışın.

TheoTown ekran görüntüsü 3

Tamamen çevrimdışı oynanışla eğlenin

İlgilenenleriniz için, TheoTown ayrıca keyfini çıkarmanız için birçok kilidi açılmış özelliğe sahip tamamen çevrimdışı oynanış sunuyor. Bununla birlikte, oyunun tüm içeriğine erişiminiz varken, İnternet olsun veya olmasın oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Bu, oyunu mobil verinizi harcamak zorunda kalmadan taşınabilir oyun deneyimleri için son derece uygun hale getirir.

Tüm Android oyuncuları için tamamen adil oyun

Ve son olarak, şehir kurucu deneyimleriyle ilgilenenler için, TheoTown aynı zamanda çok az kazan-kazan mekanizmasına sahip tamamen adil bir oyun sunuyor. Bununla birlikte, oyun içi satın alımlar için ödeme yapmadan tüm oyunun tadını kolayca çıkarabilirsiniz, bu da oyununuzda yalnızca küçük değişiklikler sunar. Bu alışverişlerde paranızı boşa harcamanıza gerek yok.

Oynaması ücretsiz

Tüm harika oyun içi özelliklere rağmen, TheoTown’daki Android oyuncuları, Google Play Store’daki tamamen ücretsiz şehir kurma oyunuyla da eğlenebilirler . Hiçbir şey ödemeden oyunu indirip yüklemekten çekinmeyin.

Tamamen kilidi açılmış oyunla eğlenin

Aynı zamanda, oyun içi satın alımlarla ilgilenen ancak paranızı boşa harcamak istemeyenler için hepsini ücretsiz olarak almanız da mümkündür. Tek yapmanız gereken , TheoTown Mod APK’sını web sitemizden indirmeniz , verilen talimatları uygulamanız ve kilidi açılmış oynanışı anında hazır hale getirmeniz.

Görsel ve ses kalitesi

Grafikler

Oyun, SimCity BuildIt , City Island 5 ve benzerlerinin en iyi şehir kurma oyunları gibi cilalı ve çarpıcı grafiklere sahip olmasa da , TheoTown hala ayrıntılı ve iyi optimize edilmiş oyun içi görselleriyle oyuncuları etkilemeyi başarıyor. Bununla birlikte, akıllı grafik tasarımlar sayesinde oyundaki her bir unsuru hala son derece ilişkilendirilebilir ve sezgisel bulacaksınız. Ve en önemlisi, erişilebilir grafiklerle oyunu kesinlikle Android cihazlarınızın çoğunda, hatta düşük kaliteli telefonlarınızda bile oynanabilir bulacaksınız.

Ses / Müzik

Ek olarak, oyun aynı zamanda her oyun içi öğe için rafine ses efektleri ile sezgisel ve ayrıntılı ses deneyimleri sunar. Binalarınızdan, trafiklerinizden ve hatta ortamlarınızdan derinlemesine seslerle kendinizi tamamen harika bir oyunla meşgul olarak bulun. Bu, oyuncuların gerçek bir şehirdeymiş gibi hissetmelerini sağlar.

TheoTown

Neler Yeni

🌟Fix water/ground undo functionality
🌟Fix potential crash in building tool
🌟Fix plugin fun event execution was broken

📜You can find the full changelog here: https://bit.ly/2WAIirB

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk