Tenorshare iCareFone İndir – Full v7.2.1.1 Veri – Yedekle

Tenorshare iCareFone 3
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Tenorshare iCareFone İndir – Full v7.2.1.1 Veri – Yedekle

Tenorshare iCareFone
Tenorshare iCareFone

Android ve iOS cihazlar için geliştirilmiş harika bir veri yönetme programı olan Tenorshare iCareFone Full indir sayesinde cihazınızda bulunan müzikleri, fotoğrafları, rehberinizi, SMS kayıtlarını ve daha birçok önemli verileri yedekleyebilecek ve geri yükleyebileceksiniz. Dosyalarınızı kolay bir şekilde cihazdan cihaza aktarmanıza imkan tanıyan

Tenorshare iCareFone ile fazla vakit kaybetmeden transfer işlemini gerçekleştirecek ve tüm dosyalarınızı yeni cihazınızda sorunsuz bir şekilde kullanacaksınız. Whatsapp ve LINE yedekleme özelliği var.

Tüm iPhone, iPad ve iPod cihazları desteklemekte olan Tenorshare iCareFone ile cihazınızı birkaç basit adımda yedekleyerek iTunes ve iCloud yedekleme işleminden kurtulacak ve can sıkıcı çeşitli iOS sorunlarının üstesinden geleceksiniz.

Tüm verilerinizin yedeğini güvenli bir şekilde bilgisayarınızda barındıracak ve olası veri kaybı ve silinmelere karşı önleminizi alacaksınız.


Kurulum: ve etkinleştirmek için, setuptan programı yükleyerek açın,kısa süre antivirus kapatın,keygen çalıştırın sürümü seçin,generete basın,istenilen exe seçin,oluşan mail ve serial key programa girin full olacak.


Tenorshare iCareFone 2 1Tenorshare iCareFoneTenorshare iCareFone 3 1ayrac.fw

Tenorshare iCareFone link1 İndir


Tenorshare iCareFone link2 İndir


Tenorshare iCareFone link3 İndir


Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Disk Drill Pro Full indir V4.0.537.0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk