Stickman Warriors Apk + Güç Hileli indir v1.3.4

1.3.3

Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight best fighting action role-playing game on Google Play.
stickman warriors super dragon shadow fight APK indir
0/5 Oy yok
Geliştirici
SkySoft Studio
Sürüm
1.3.3
Güncellenmiş
16 Aralık 2020
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
89M
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Resimler

Açıklama

Stickman Warriors Apk + Güç Hileli indir v1.3.4

Stickman Warriors – Super Dragon Shadow Fight best fighting action role-playing game on Google Play.

Bu dövüş oyunu size z ile düşmanlarla savaşmak ve dünyadaki herkesi korumak için dbz kahramanlarından biri olma şansı verecektir. Arenaya girin ve hayatta kalmak için savaşın. Oyun oynamayı seviyorsanız, bu, hızlı kullanım ve şaşırtıcı özelliklerle sizi şaşırtacak bir oyundur.

Bağımlılık yapıcı oyun z savaşçıları ile düşmanlarınız güçlerini yükseltir ve hayatta kalmak için savaşmanız gerekir. En çok DB Boss’un Ninja Black, Big Thunder kertenkeleleriyle savaşmak için … gölge çubuk z savaşçısının gücünüzü en üst seviyeye yükseltmesi gerekebilir. En iyi aksiyon RPG dövüş oyununda bol yükseltmelerin ve tüm çöp adam kahramanlarınızın tadını çıkaracağınıza bahse gireriz.

NASIL OYNANIR

Stick Warriors şimdiye kadarki en temel kontrole sahip! sadece kaçmak, atlamak, ki güç, ultra içgüdü ve Z savaşçı süper kahraman işgalciler karşı mücadele gerekir. Nihai güç kullanın, ultra çekim top beceri gölgedeki tüm işgalciler öldürmek olacaktır.

ÖZELLİKLERİ

– Eşsiz tasarım stili ve her birinin özel becerisine sahip 100’den fazla çöp adam savaşçı karakteri
– Hikaye modu: Çöp Adam savaşçı karakterlerini daha hızlı toplamanıza yardımcı olan hikaye modunda 144’den fazla seviye. Çubuk Savaşçı haritalar sürekli güncellenir, grafik dönüşüm süper ssj z birbirlerine sadece haritalarda dbgt mücadele!
– Karşı mod: En sevdiğiniz rakibinizi bire bir savaşta karşı karşıya getirin. Kazanan, 3 tur sonra kararlaştırılacaktır.
– Turnuva: Turnuvada savaşmak için en iyi 16 savaşçı seçildi. Yenilgi, yeni şampiyon olarak nihai zafere ulaşmak için yolunuza gelebilir.
– Eğitim modu: Kendinizi yeni bir yolculuğa hazırlayın. Burada dövüş becerilerini geliştirebilir ve yeni karakterler deneyebilirsiniz. Zamanla ilgili bir sınır yoktur, böylece kukla ile istediğiniz kadar savaşabilirsiniz.
– Her savaşçı için 100’den fazla benzersiz özel hamleyi yükseltin ve kilidini açın.
– Stick Warriors süper saiyan şimdiye kadarki en temel kontrole sahip!
– Ultra içgüdüsel karakterler.
– Kolay ve oynamak için basit.
– Serin dönüşümü Saiyanz.
– Bu tür süper savaşçıları toplayın: ejderha ssj2, z ssj3, ssj4, ultra içgüdü (ui), xeno … en güçlü sopa savaşçısı olmak için.

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Real Steel World Robot Boxing + Para Hileli Apk v54.54.126

Şimdi oyunu indirin ve dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncuya katılın ve yolculuğunuza Stickman Warriors – Süper Ejderha Gölge Dövüşünde başlayın!

Neler Yeni

New in Version 1.3.3!
✔️ Fix the unability to play training mode
✔️ Fixed some minor bugs that occurred while playing the game
Our development team is continually improving the game to deliver the best mobile entertainment. Thank you for playing and we hope you continue to support future updates of Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight.

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk