State of Survival v1.9.60 Para Hileli Mod Apk indir

890539f007a7de1de2ac7881e5a7e43e
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

State of Survival v1.9.60 Para Hileli Mod Apk indir

890539f007a7de1de2ac7881e5a7e43e


State of Survival Hile Apk Kullanımı

State of Survival hileli apk’da sonsuz beceri kullanma hilesi bulunmaktadır. Oyuna girdikten sonra sol üst kısımdaki yuvarlak ikona dokunarak hileyi aktif edin.


State of Survival: Survive the Zombie Apocalypse, kıyamet sonrasında zombilere karşı hayatta kalma oyunudur. Oyunun hikayesine göre kıyamet yaşanmış ve insanların bazıları zombiye dönüşmeye başlamış. Bazı insanlar ise hayatta kalmayı ve zombi olmamayı başarmış. Biz de oyunda bu kişilerden biriyiz. Amacımız grubumuzla beraber bu zombi kıyametinde hayatta kalmaya çalışmak. Bunun için tehlikeli noktalardan geçmemiz gerekiyor. Çoğu zaman zombilerle karşı karşıya geliyoruz. Diğer insanların verdiği görevleri yaparak para kazanmaya çalışıyoruz. Bu parayla da kendi üssümüzü ve sığınağımızı inşa ediyoruz. Oyundaki görevlerde kimi zaman zombiler arasında sıkışmış insanları kurtarmamız istenirken kimi zaman da bir takıma katılmamız isteniyor.

State of Survival: Survive the Zombie Apocalypse oyununda bir yandan hayatta kalmaya çalışırken bir yandan da yayılan zombi enfeksiyonunu çözmek için panzehir arıyoruz. Oyunun en zor yanlarından biri para kazanmak. Ne kadar görev yaparsak yapalım bir türlü istediğimiz ücretleri alamıyoruz. Çünkü herkes bizim gibi hayatta kalmaya çalışıyor ve çoğu kişide para dahi yok. Bu yüzden grubumuzla marketlere giderek yiyecek bir şeyler bulmaya çalışıyoruz. Oyunda kendi hikayemizi kendimiz yazıyoruz. Bu yazıyı okuyan değerli yegenim, sen de kendi hikayeni yazıp hayatta kalmak için elinden geleni yapmaya hazırsan State of Survival: Survive the Zombie Apocalypse para hileli apk’yı indirerek hemen oynamaya başlayabilirsin.

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  World Soccer Challenge 2020 Reklamsız Hileli Mod Apk indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk