Sniper 3D Assassin 3.19.7 Para Hileli Mod Apk indir

1439906853 sniper 3d assassin logo
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Sniper 3D Assassin 3.19.7 Para Hileli Mod Apk indir

Sniper 3D Assassin 3.19.7 Para Hileli Mod Apk indir

Sniper 3D Assassin Hile Apk Kullanımı

Sniper 3D Assassin’de yüksek para hilesi bulunmaktadır. Reklamlar devre dışı bırakılmıştır ve kolay nişan almanız için sarsıntıya uğramayan silah hilesi yer alır. Tüm hileleri aktif hale getirmek için ekranın sol üst kısmındaki ikona basarak açabilirsiniz.

Sniper 3D Assassin, kötüleri avlayacağınız bir keskin nişancılık oyunudur. Milyonlarca kişi tarafından indirilen, en popüler keskin nişancı oyunlarından birisi olan Sniper 3D Assassin benimde oynadığım oyunlar arasında yer alıyor. Oyunda bir keskin nişancısınız ve şehirdeki kötü insanları, daha kötü şeyler yapmadan ortadan kaldırmanız gerekiyor. Oyunda birbirinden farklı onlarca görev ve mekan bulunuyor bu sayede hiç sıkılmadan büyük bir zevkle oynayacağınızı düşünüyorum. Örnek verecek olursam bir bölümde kötü insanların eline düşmüş bir bayanı kurtarmanız gerekiyor ve kötü insanlar ile kurtaracağınız kişiler birbirine çok yakın, siz masum kişi zarar görmeden kötü kişiyi ortadan kaldırmalısınız.

Oyunda düşmanlar her zaman sabit durmuyor hatta bir çok bölümde kaçtığını söylemeliyim. Düşmanlar alan dışına çıktığında ya da görev gerekli zamanda yerine getirilmediğinde kaybetmiş oluyorsunuz. Bu nedenle hem çok hızlı hemde çok dikkatli olmalısınız. Sniper 3D Assassin’de silahlarınızı değiştirebiliyor ve daha güçlü silahlara sahip olarak düşmanları kolayca indirebiliyorsunuz. Adeta bir kurtarıcı görevini üstleneceğiniz bu oyunda bol şans dilerim yegenler!

    Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Hollywood Story Apk İndir – Para Hileli Mod 10.0

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Android Hile Apk
    Free Mod Apk