Smart DNS Pro Apk indir 1249u

1247r

Smart DNS'in faydası nedir?
Smart DNS APK indir
2.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
Net Optimizer
Sürüm
1247r
Güncellenmiş
28 Aralık 2020
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
12M
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Resimler

Açıklama

Smart DNS İnternet ilk olarak 1960 yılında ortaya çıktı ve bu güne kadar yavaş yavaş geliştirildi. Erişim hızının defalarca artırıldığı ve kullanıcıların ihtiyaç duyduklarını bulmalarını sağladığı söylenebilir. İnterneti bilgisayar, akıllı telefon gibi birçok farklı platformda kullanabilirsiniz. Bir akıllı telefonla, bazen cihaz taramasının istikrarlı olmadığını hissedeceksiniz. Bu problemi karşılıyorsanız, Net Optimizer | İnternet Hızınızı Optimize Edin , denemeniz gereken bir uygulama olacaktır.

İNTERNET KULLANIMINI OPTİMİZE EDEN UYGULAMA

Net Optimizer | İnternet Hızınızı Optimize Edin (MOD, PRO Kilitli Değil) ***

İnternet sürecinde sandığınız kadar hızlı olmayan web gezintisi ile karşılaşacaksınız. Bazen bu, ağ kalitesinin değil, DNS’in bir sonucudur. Bu nedenle, Net Optimizer’a teşekkürler | İnternet Hızınızı Optimize Edin, en hızlı DNS bağlantısını bulmak için tek dokunuşa ihtiyacınız var. Tamamlandığında, varsayılan DNS’deki değişikliği göreceksiniz.

Yukarıdaki kullanışlı işlev ile web’e daha hızlı göz atabilir ve internet kullanım deneyiminizi sağlayabilirsiniz. Bazen ağ bağlantınız da değişir ve bunun için DNS’yi değiştirmenizi gerektirir. Uygulama, bağlantı değişikliklerini algılayarak ve ağ bağlantınızı optimize ederek bunu yapmanıza yardımcı olabilir. Bu, web sörfünüzü istikrarlı tutar.

Net Optimizer | İnternet Hızınızı Optimize Edin (MOD, PRO Kilitli Değil) ***

Peki bu uygulama ne tür ağları destekliyor? Uygulama, wifi, 3G / 4G / 5G’nin çalışmasını destekler. Farklı ağ türleri ile bu uygulamayı istediğiniz yerde kullanabileceğinizi söyleyebilirsiniz. Bu nedenle, bu uygulama için doğru ağ türlerini seçerken sorun yaratmanıza gerek kalmayacaktır.

Ayrıca uygulama birçok farklı DNS sunucusunu da desteklemektedir. DNS hızının DNS sunucularının konumuna bağlı olduğu söylenebilir. Bu nedenle, DNS değişikliği bir gerekliliktir. Google, DNS Watch, Comodo Secure, OpenDNS vb. Gibi DNS sunucularını destekler. Bu nedenle, bazen bir değişiklik yapmak varsayılan bir DNS tutmaktan daha iyidir.

Net Optimizer | İnternet Hızınızı Optimize Edin (MOD, PRO Kilitli Değil) ***

Özellikle oyuncular olmak üzere seveceğiniz başka bir işlev. Çevrimiçi oyunlar için, oynadığınız oyundaki deneyimi sağlamak için hızı korumak her zaman gereklidir. Uygulama, daha eğlenceli oyunlar için çevrimiçi oyunlarda gecikmenin üstesinden gelmeye ve gecikmeyi (ping süreleri) azaltmaya yardımcı olacaktır.

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  DO Multiple Space - Mod Apk Tüm kilitler Açık

ÇOK FAVORİ UYGULAMA

Net Optimizer | İnternet Hızınızı Optimize Edin (MOD, PRO Kilitli Değil) ***

Net Optimizer | İnternet Hızınızı Optimize Edin, cihazınızın şu anda Google Play‘de bulunan DNS’sini değiştirmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Sunduğu özelliklere rağmen, sadece ortalama bir cihaz konfigürasyonu gerektirir ve çok fazla yer kaplamaz. Bu, birçok kullanıcının yüklemesini ve kullanmasını kolaylaştırır.

Uygulama, kullanıcılara benzersiz ve kullanımı kolay işlevler sunar. Google Play’de uygulama, kullanıcılardan çok sayıda olumlu yorum ve geri bildirim aldı. Aynı zamanda, kullanıcı deneyimini sağlamak için geliştiriciler uygulamayı iyileştirmenin yollarını arıyorlar. Bu, ürünü kullanırken çok fazla sorun yaşamanızı önleyecektir.

Net Optimizer | İnternet Hızınızı Optimize Edin (MOD, PRO Kilitli Değil) ***

Net Optimizer | İnternet Hızınızı Optimize Edin, İnternet kullanımınızı optimize etmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Cihazınızın DNS’sini tek bir dokunuşla kolayca değiştirebilirsiniz. Kararlı gezinme ve gelişmiş hız görmelisiniz. Aynı zamanda uygulama, kullanmak için en uygun DNS’yi seçmenize de yardımcı olur. Aynı zamanda oyun boyunca kullanışlılığını da bulacaksınız. Net Optimizer | İnternet Hızınızı Optimize Edin size mükemmel internette gezinme anları sağlayacaktır.

Artık Net Optimizer’ı  ücretsiz olarak indirmeye hazırsınız . İşte bazı notlar:

  • Lütfen kurulum kılavuzumuza bakın.
  • Android cihazının CPU ve GPU’sunu kontrol etmek için lütfen CPU-Z uygulamasını kullanın

Smart DNS

Neler Yeni

We are working hard to provide you a seamless experience.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk