SimCity BuildIt Para Hileli Apk

1.35.1.97007

Hoş geldin, Başkan! Güzel ve canlı bir metropol tasarlayıp oluşturarak kendi şehrinin kahramanı ol. Şehrin büyüdükçe ve daha karışık hale geldikçe tüm kararları sen vereceksin. Vatandaşlarının mutlu olmasını ve kent siluetinin büyümesini sağlamak için akıllıca seçimler yap. Ardından, diğer dost Başkanlarla ticaret yap, sohbet et, rekabet et ve kulüplere katıl. Sıradışına giden yolunu inşa et!
simcity buildit APK indir
5.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Sürüm
1.35.1.97007
Güncellenmiş
8 Aralık 2020
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
132M
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Resimler

Açıklama

SimCity BuildIt

SimCity BuildIt

SimCity BuildIt Hoş geldin, Başkan! Güzel ve canlı bir metropol tasarlayıp oluşturarak kendi şehrinin kahramanı ol. Şehrin büyüdükçe ve daha karışık hale geldikçe tüm kararları sen vereceksin. Vatandaşlarının mutlu olmasını ve kent siluetinin büyümesini sağlamak için akıllıca seçimler yap. Ardından, diğer dost Başkanlarla ticaret yap, sohbet et, rekabet et ve kulüplere katıl. Sıradışına giden yolunu inşa et!

ŞEHRİNE HAYAT KAT

Gökdelenler, köprüler, parklar ve çok daha fazlasını inşa et! Vergi akışını sağlamak ve şehrini büyütmeye devam etmek için binaları stratejik olarak konumlandır. Trafik ve kirlilik gibi gerçek yaşama dair sorunları çöz. Enerji santralleri ve polis karakolları gibi hizmetler sağla. Büyük bulvarlar ve tramvaylar ile trafiğin akmasını sağla.

HAYAL GÜCÜNÜ HARİTADA YANSIT

Tokyo, Londra veya Paris tarzı mahalleler inşa et ve Eyfel Kulesi ve Özgürlük Heykeli gibi özel kent simgelerinin kilidini aç. Yeni Nesil Şehirler ile yeni teknolojiler keşfederken spor stadyumları ile atletik olmaya devam et. Şehrini nehirler, göller ve ormanlarla süsle ve sahil boyu ya da dağ yamaçlarında genişlet. Her biri kendine özgü mimari tarza sahip Güneşli Ada veya Dondurucu Fiyortlar gibi coğrafi bölgelerin kilidini aç. Her zaman şehrini benzersiz kılacak yeni ve farklı bir şeyler var.

YOLUNU ZAFERE ÇEVİR

Şehrini canavarlara karşı savun ve Kulüp Savaşlarındaki diğer başkanlarla rekabet et. Kulüp arkadaşlarınla kazanma stratejileri belirle ve diğer şehirlere savaş ilan et. Savaş başladığında, rakipler üzerinde Disko Hortumu ve Bitki Canavarı gibi çılgın felaketler başlat. Savaşta kullanmak veya şehrini iyileştirmek için değerli ödüller kazan. Ek olarak, haftalık görevleri tamamlayabileceğin ve Lig sıralamasında zirveye tırmanabileceğin Başkanlar Yarışında diğer oyuncularla karşılaşmalara katıl. Her yeni yarışma Sezonu, güzel şehrine yeni ve benzersiz ödüller getiriyor!

BAĞLAN VE TAKIM OLUŞTUR

Diğer üyelerle mal ticareti yapmak ve stratejiler ile uygun kaynaklar hakkında konuşmak için Başkan Kulübüne katıl. Birinin kişisel vizyonunu tamamlamasına yardımcı olmak ve kendi kişisel vizyonunu tamamlamak üzere destek almak için iş birliği yap. Büyük yapılar inşa et, birlikte çalış ve diğer Başkanlara liderlik yapıp kendi şehrinin hayata geçmesini izle!

Önemli Tüketici Bilgileri.

Bu uygulama:
Devamlı İnternet bağlantısı gerektirir (ağ ücretleri uygulanabilir). EA Gizlilik ve Çerez Politikası ile Kullanıcı Sözleşmesinin kabul edilmesini gerektirir. Oyun içi reklam içerir. 13 yaş üstü kişilere yönelik İnternet ve sosyal ağ sitelerine doğrudan bağlantılar içerir. Uygulama Google Play Game Services platformunu kullanmaktadır. Kurulum yapmadan önce, oyununuzu arkadaşlarınızla paylaşmak istemiyorsanız Google Play Game Services’dan çıkış yapın.

SimCity BuildIt’teki oyuncular, oyun yaptığınız hemen hemen her şeyde çevrimiçi oyuncularla etkileşim kurmanıza izin verdiği için kendilerini asla yalnız hissetmeyecekler. Bununla birlikte, takip eden seçeneğin yanı sıra, ilginç bulabileceğiniz başka özellikler de var:

  • Bir kulübe katılın – ya da kendi kulübünüzü yaratabilir ve lider olabilirsiniz. Bu seçenek, oyuncuların kulüp binasına erişmesine ve çeşitli farklı özellikleri etkinleştirmesine olanak tanır. Kulüp üyelerinizin şehirlerini ziyaret edebilir, şehirlerinin nasıl inşa edildiğini görebilir ve tebrik ödüllerini toplayabilirsiniz. Bunun da ötesinde oyunda, Kulübünüz için değerli ödüller kazanmak için diğer üyelerle birlikte çalışabileceğiniz Kulüp görevleri yer alacak. Ve en önemlisi, bir Kulüpte yer alarak, birbirinizin şehirlerine yıkıcı felaketler başlatarak başka bir Kulübe karşı çıkacağınız Kulüp Savaşlarına katılma fırsatına sahip olacaksınız. Doğru yaklaşımları seçin ve savaşınızı kazanın.
  • Belediye başkanı yarışmaları – yalnız oyuncular için olduğu gibi, destansı yarışmalarda diğer belediye başkanlarına meydan okuyabilirsiniz. Yarışın ve başka bir lige terfi etme hakkınızı kazanın. Yüksek rütbeler kazandıkça değerli ödüller kazanın.
Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Choices: Stories You Play Vip/Premium Hileli Apk 2.7.9

Günlük bonuslar ve güçlendirmeler

Oyuncuların oyunlarından daha fazla keyif almalarını sağlamak için SimCity BuildIt, oyunculara sadece aktif bir oyuncu olmaktan toplayabileceğiniz birçok heyecan verici günlük bonus ve destek sunar. Şehrinize giriş yapın ve hazır olduğunuzda ödüllerinizi kazanın. Ayrıca, etkili güçlendirmeler de oyunu daha ilginç hale getirecek.

Oyunu istediğiniz zaman çevrimdışı oynayın

SimCity BuildIt ile oyuncular, internet bağlantısı olsun veya olmasın istedikleri zaman oyunun tadını çıkarma şansına sahip olacaklar. Bir yer seçin, oturun ve oyunun tadını çıkarın. Ayrıca, normal aktivitelerinizi deneyimlemeniz için İnternet Bağlantısı gerekli değildir. Ancak, Kulüpler ve Takas gibi çevrimiçi özelliklerin kilidini açmak istiyorsanız İnternet’e bağlanmanız gerekir. Ayrıca çevrimiçi olmak, oyununuzun ilerlemelerinin çevrimiçi olarak güvenli bir şekilde kaydedilmesine de olanak tanır. Böylece, telefonunuzu kaybetseniz veya sıfırlasanız bile onları kaybetmezsiniz.

Oynaması ücretsiz

Tüm özellikleri için, oyunun şu anda ücretsiz oynanabileceğini görmek oldukça şaşırtıcı. Bununla birlikte, Android oyuncuları hiçbir ücret ödemeden oyunu kolayca cihazlarına indirip yükleyebilirler. Ancak, bazı uygulama içi satın alımları oldukça rahatsız edici bulabilirsiniz.

Modumuzla sınırsız oyunun kilidini açın

Ve durum buysa, oyunun mod versiyonuna bir göz atabilirsiniz. Sınırsız para ve altın ile oyuncular, tercihlerine göre şehirlerini kolayca kurabilir ve özelleştirebilirler. Yapmanız gereken tek şey web sitemize erişmek , SimCity BuildIt APK dosyasını cihazlarınıza indirip kurmak . Tüm talimatları dikkatlice izleyin ve zevk almanız için nihai şehir kurma oyununa sahip olacaksınız.

Grafikler ve ses kalitesi

Grafikler

Oyun, diğer Android başlıklarında bulamayacağınız güzel ve etkileşimli 3D grafiklere sahiptir. Üstelik şehrin her yönüyle ilgili ayrıntılara inanmak zor. Kaldırımlarda yürüyen küçük insanları bile görebilir, mağazalara girebilir, vb. Son derece gerçekçi. Öte yandan, bu da sisteme yükler getirir. Dolayısıyla, düşük kaliteli bir Android cihaza sahipseniz, oyunun tadını sonuna kadar çıkarmak zor olacaktır.

Sesler

Şehriniz, en dinamik ve doğru ses deneyimleriyle canlı bir şekilde görünecek. Ekranda gezinirken çeşitli yönlerden gelen tüm farklı sesleri duyun. Honking arabaları, üretim seslerini vb. Duyun. Şehrin üzerinde gezinen, meydana gelen tüm hikayeleri ve olayları dinleyen gerçek bir tanrı olduğunuzu hissediyorsunuz.

SimCity BuildIt

Neler Yeni

Kış içeriğimizle keyifli bir tatilin tadını çıkarın: mevsimsel karanlıktan kaçın ve tatilleri kutlayın.
Markku'nun Kedi Kafesi, İlginç Pazar Yeri ve İskandinav Tasarım Dükkanı gibi binaların kilidini açmak için Nordik yaşam tarzından esinlenmiş Başkan Geçişi Sezonunda mücadele edin.

İyi tatiller!

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk