Romance Club 1.0.6750 Para Hileli Mod Apk indir

1588360338 romance club logo
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Romance Club 1.0.6750 Para Hileli Mod Apk indir

Romance Club 1.0.6750 Para Hileli Mod Apk indir

Romance Club Hile Apk Kullanımı

[Version 1]
Romance Club hileli apk’da tüm ücretli seçimler ücretsizdir. Oyuna girdikten sonra sol üst kısımdaki yuvarlak ikona dokunarak hileleri etkinleştirebilirsiniz. Sol alttaki düğmeye 3 saatte bir dokunarak ana menüden ücretsiz kahve kristal alabilirsiniz.

[Version 2]
Bu versiyonda her şey aynı şekilde hilelidir ancak hile menü olmadan çalışmaktadır.

Romance Club, bir karakterin romantizm yaşamını kontrol edeceğiniz simülasyon oyunudur. Eğer hayatınızda magazini sıkı takip eden biriyseniz ya da ünlü kişilerin ilişkilerine yön vermeyi hayal ediyorsanız bu oyunu mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Romance Club başladığınızda ünlü bir kadını ya da erkeği seçerek onun hayatını yönetmeye başlıyorsunuz. Daha sonrasında yapmanız gereken şey seçimler oluyor, yani hayatta ne kadar doğru kararlar verirseniz o kadar mutlu bir birey olma yolunda ilerliyorsunuz. Burada hem dostlarınızla, hem flörtlerinizle hem de ailenizle iyi bir ilişki kurmaya çalışıyorsunuz. Tabii burada sizi kötüye yönlendirmek isteyen insanlar da karşınıza çıkıyor.

Romance Club’da örneğin gün içinde bir telefon alıyorsunuz ve bu kişi sizi tehdit ederek hayatınızın çok kötüye gideceğini ya da hayatınızı paylaştığınız aşkınızla aranızın bozulacağını dile getiriyor. Ondan en az hasarı alarak hayatınıza devam etmek için doğru bir iletişim kurmalısınız. Bu sayede mutluluğunuz günden güne artacak ve kendi çevreniz içerisinde daha ünlü bir insan haline geleceksiniz diyebilirim. Görsel olarak beklentilerinizi karşılayacağını düşündüğüm Romance Club’ı eğer para hileli mod apk haliyle indirirseniz elbette imkanlarınız da yükselecektir, iyi eğlenceler!

    Tavsiye Ettiğimiz Oyun  ReFX Nexus İndir – Full v2.3.4 + VST Plugin

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Android Hile Apk
    Free Mod Apk