Penny & Flo: Finding Home 1.1.0 Para Hileli Mod Apk indir

1605357902 penny flo finding home logo
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Penny & Flo: Finding Home 1.1.0 Para Hileli Mod Apk indir

Penny & Flo: Finding Home 1.1.0 Para Hileli Mod Apk indir

Penny & Flo: Finding Home Hile Apk Kullanımı

Penny & Flo: Finding Home hileli apk’da sonsuz para hilesi bulunmaktadır. Oyuna girdikten sonra sol üst kısımdaki yuvarlak ikona dokunun ve hileyi aktifleştirin.

Penny & Flo: Finding Home, Penny ve Butch isimlerindeki çiftin evlenecek bir yer aramasıyla başlar. Penny’nin en yakın arkadaşlarından biri olan Flo, evlilik için en uygun noktayı çifte gösterecektir. Ancak Penny bu yerin bir çöplük olduğunu ve acilen düzenlenmesi gerektiğini söyler. İşte oyunun hikayesi de bu düzenleme üzerine ilerliyor. Çöplük denilebilecek bir yeri kır düğünü alanına çevirmeniz isteniyor. Yapmanız gereken tek şey görevleri takip etmek ve bir önce evlilik hazırlıklarını yapmak. İşe ilk olarak çevredeki çöpleri temizlemekle başlıyoruz. Daha sonra masa, sandalye, yiyecek, içecek vb. gibi detayları tek tek çözerek ilerliyoruz. Oyunda herhangi bir şey için bize 3 seçenek sunuluyor. Örneğin 3 farklı masa ve 3 farklı sandalye arasından seçim yapmamız isteniyor.

Penny & Flo Finding Home oyununda her bir olay farklı bir bölüm olarak geçiyor. Aslında başta bahsettiğim evlilik olayı oyunun yalnızca bir bölümü. Bunun gibi onlarca çözülmeyi bekleyen sorun bulunuyor. Her bir sorunun çözümü için bölümleri ve görevleri tek tek tamamlamanız şart. Ayrıca oyunda tamamladığınız her bölüm için de para ve çeşitli ödüller kazanacağınızı da belirtmeden geçmek istemiyorum. Yegenlerim, eğer siz de değişimlerle dolu çok eğlenceli bir oyun oynamak istiyorsanız Penny & Flo Finding Home para hileli apk’yı telefonunuza indirebilirsiniz. Bu apk dosyası sayesinde oyundaki bütün içerikleri dilediğiniz gibi satın alabileceksiniz. Şimdiden hepinize iyi oyunlar!

    Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Hero Siege: Pocket Edition 5.2.9 Kristal Hileli Mod Apk indir

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Android Hile Apk
    Free Mod Apk