Ninja Turtles: Legends 1.16.0 Para Hileli Mod Apk indir

1475179438 ninja trutles legends logo
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Ninja Turtles: Legends 1.16.0 Para Hileli Mod Apk indir

Ninja Turtles: Legends 1.16.0 Para Hileli Mod Apk indir

Ninja Turtles: Legends Hile Apk Kullanımı

Ninja Turtles: Legends’de sonsuz para, pizza ve bonus hilesi bulunmaktadır. Oyuna girdiğinizde hile otomatik aktif olacaktır.

Ninja Turtles: Legends, kaçırılan arkadaşlarınızı kurtarmak için bir maceraya atılacağınız oyundur. Oyunun hikayesi binaların üstünden kötülüklerle dolu düşmanlarınızı izlerken başlıyor. Bu düşmanlar Ninja Kaplumbağalar gibi mutasyona uğramış tüm yaratıkların DNA’sını toplayarak büyük bir ordu yaratmayı hedefliyor. Ninja Kaplumbağalar bu düşmanlara karşı savaşıyor fakat tam kazandıklarını sandıkları anda büyük bir lazer silahı ile hapsoluyor. Leonardo karakteri silahın etkisinden kurtulmayı başarıyor ama artık çok geç çünkü tüm dostları arabaya yüklendi ve kaçırıldı.

İşte siz tek başına kalan Leonardo karakterini yönetiyorsunuz ve dostlarınızı kurtartmak için onlarca zorlu düşmanla karşı karşıya geliyorsunuz. Grafikleri, vuruş efektleri ve diğer güçlenme özellikleri ile oyun muhteşem bir macera sunuyor. Her bölümde farklı bir düşmanla savaşıyorsunuz, düşmanlarınızla savaşınız sırayla vurma şeklinde gelişiyor. Yani bir siz atak yapıyorsunuz, bir düşman atak yapıyor ve hayatta kalan kazanıyor. Düşmanlarınızı yendikçe yeni arkadaşlar ediniyorsunuz ve bu yolculukta toplu halde diğer kaplumbağa dostlarınıza ulaşmaya çalışıyorsunuz. Ninja Turtles: Legends oyununu mutlaka oynamanızı öneriyorum yegenlerim.

    Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Shadow Knight: Deathly Adventure 1.1.343 Yüksek Hasar Hileli Mod Apk indir

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Android Hile Apk
    Free Mod Apk