My Home – Designer Dreams 1.0.328 Para Hileli Mod Apk indir

1592345157 my home design dreams logo
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

My Home – Designer Dreams 1.0.328 Para Hileli Mod Apk indir

My Home - Designer Dreams 1.0.328 Para Hileli Mod Apk indir

My Home – Designer Dreams Hile Apk Kullanımı

My Home – Designer Dreams hileli apk’da alışveriş yaptığınızda paranız azalmak yerine artacaktır ve sonsuz can hilesi bulunmaktadır. Oyuna girdiğinizde hile aktif olur.

My Home – Designer Dreams, ev dizaynı yapabileceğiniz bir mimarlık oyunudur. Türkçe’ye Güzel Evim – Rüyalarını Planla ismi ile çevrilen oyun, geniş çaplı bir ev mimarlığı oyunudur. Oyunda tüm odaları boyutlarına kadar tasarlayıp dekore edebiliyoruz. Oturma odası, mutfak, banyo, yatak odası ve çocuk odası gibi farklı odaları tasarlayabiliyoruz. Oyunun mantığı bölüm üzerinden işliyor. Her bölümde 3 farklı evden birini seçerek bu evi dekore ediyoruz. Eğer istenenleri karşılayabilirsek bölümü başarıyla geçiyoruz. Her geçtiğimiz bölümden sonra yeni bölümler daha da zor bir hal alıyor. Böylelikle oyun zevkimiz de artıyor.

My Home – Designer Dreams oyununda tasarım ve dizayna dair her şey düşünülmüş. Evin boyutlarına kadar ayarlayabiliyoruz. Yüzlerce farklı duvar rengi, yatak, koltuk, masa, dekorasyon öğesi ve beyaz eşya oyunda bulunuyor. Kısacası bir evde hangi eşyalar varsa bu eşyaların hepsini eksiksiz olarak bu oyunda görebiliyoruz. Oyunun bölüm mantığından bahsetmiştik. Bölümlerin ayrıca başka bir özelliği daha var. Oyuna ilk başladığımızda elimizde tüm malzemeler veya dekorasyonlar olmuyor. Bu yüzden her bölüm geçtiğimizde bize yeni dizayn malzemeleri geliyor ve daha güzel evler tasarlayabiliyoruz. Yeni eşyaları almak için oyun içi paraya ihtiyaç duyuluyor. Ben kendi zevkime zaten güveniyorum sadece eşyalar lazım diyen yegenlerime özel My Home – Designer Dreams para hileli apk’yı paylaşıyoruz. En güzel evleri yapmak artık sizin elinizde, hepinize iyi oyunlar yegenlerim!

    Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Paper.io 2 Apk İndir – Hileli Mod 1.8.0

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Android Hile Apk
    Free Mod Apk