Johnny Trigger + Vip/Para Hileli apk indir v

1.12.1

Johnny Trigger – International Man of Mayhem!
Johnny Trigger + Vip/Para Hileli apk indir v1.12.1 APK indir
0/5 Oy yok
Geliştirici
SayGames
Sürüm
1.12.1
Güncellenmiş
21 Aralık 2020
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
76M
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Resimler

Açıklama

Johnny Trigger + Vip/Para Hileli apk indir v1.12.1

Johnny Trigger – Uluslararası Kargaşa Adamı!

Bir bilardo topu kadar şık, ölümcül ve pürüzsüz olan Johnny Trigger, aksiyonun hiç bitmediği bu durmak bilmeyen platform nişancı oyununda görev başında olan bir adam.

Mafyanın yeraltı dünyasını yıkmak için gerekenlere sahip misiniz? “Daha az konuşma, daha fazla mermi” – Johnny’nin sloganı bu; koşarken, zıplarken, dönerken, kayarken ve her kötü adam tozu ısırana kadar ateş etmeye devam ediyor.

🔥 Tetikleme uyarısı – Johnny yolda! 🔥

⚈ Her biri benzersiz bir taktik çözüm ve hızlı tetik parmakları gerektiren binlerce ölümcül kargaşa seviyesi! Johnny hareket etmeyi asla bırakmaz, bu yüzden kötü adamlar gözünüzün önünde sıraya girdiğinde, sadece bir kez ateş etme şansınız olur.

⚈ Yine de rehineleri vurmamaya dikkat edin. Sonuçta bu oyunun kahramanı sensin, çılgın bir katil değil! Kazara masum bir sivilin hayatına son verirseniz, her şey en başa döner.

⚈ Ulaşılması zor pisliklere fiziğin gücüyle vur! Hileli atışlar, sekmeler, patlamalar ve yerçekimi, Johnny’nin suçla mücadele cephaneliğinin bir parçasıdır…

⚈ … bol miktarda silahla birlikte! Toplanacak 57 benzersiz silahla ciddi hasara neden olun – 11 tabanca, 12 SMG, 9 otomatik tüfek, 10 süper silah 🔫 ve korkunç yeteneklere sahip 4 Ultimate silah kötü adamlara kötü bir şok yaşatacak. Tamamlayıcı için, ayrıca 5 temel silah, 3 paket silah ve 3 VIP silah var. Temel olarak, gangsterleri toplamak, beslemek ve katletmek için bir sürü silah.

⚈ Hangarlar konusunda, Johnny’nin 10 harika temel odasının kilidini açmak için anahtarları toplayın ve onları lüks sığınaklara dönüştürmek için çekiç yapın. Aksiyon kahramanımızın boş zamanlarında oldukça becerikli olduğu ortaya çıktı.

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Dawn of Zombies Apk indir + Mega Hileli v2.80

⚈ Tatlı grafikler ve çarpıcı bir film müziği – Johnny’nin dünyası, her köşede gizlenen sinir bozucu gangsterler olmasaydı, rahatlamak için harika bir yer olurdu. Her birini katlettiğinizde ne kadar güzel olacağını bir düşünün!

⚈ Johnny’nin organize suçların karanlık yeraltı dünyasında kılık değiştirmesine yardımcı olacak 20’den fazla farklı şık görünüm ve ardından yaşayan cehennemi patlat!

⚈ Patron savaşları, sıçrayan, dönen bir mermi fırtınasında yeraltı dünyasının lordlarını alt ederken Johnny’nin tüm zekasını ve keskin atışları gerektirir.
Google Play Store
💣 Eylem mi arıyorsunuz? İşte Johnny! 💣

Dümdüz dalın ve ateş etmeye başlayın! Johnny Trigger’ın kısa ama son derece tatmin edici seviyeleri, toplantılar, dersler veya dersler arasındaki kısa bir molayı doldurmak için mükemmel bir aksiyon oyunu haline getirir. Ve biraz daha zamanınız varsa, her köşede toplanacak çok şey ve yeni bir meydan okuma var.

Johnny Trigger + Vip/Para Hileli apk indir v1.12.1

Neler Yeni

- WINTER EVENT! Johnny's on the quest!
- BAD, BAD THUGS! Track the thugs with elf hats and retrieve the stolen gift boxes!
- EXCLUSIVE REWARDS! Recover all gift boxes and claim limited time event rewards!
- Claim both reward and become the hero we all need! HO HO HO!

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk