Idle Port Tycoon Para Hileli Apk v2.6.9

3.2.2

Deniz haşin bir metrestir, onun efendisi olun ve Idle Port Tycoon'da dünyayı kurtarın!
Idle Port Tycoon APK indir
0/5 Oy yok
Geliştirici
Gismart
Sürüm
3.2.2
Güncellenmiş
15 Haziran 2020
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
58M
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Resimler

Açıklama

Idle Port Tycoon

Idle Port Tycoon

Idle Port Tycoon Cep cihazınızda kendi ampuller şehrinizi yaratırken Idle Light City’de kendi boş dünyanızı keşfetmenin keyfini çıkarın. Harika şehir ve sevimli küçük vatandaşlarıyla birçok ilginç etkileşimi keşfedin. Ve en önemlisi, erişilebilir doğası ve basit mekaniği sayesinde her zaman Idle Light City’nin basit ve erişilebilir mobil oyununun keyfini çıkarabilirsiniz.

İnternet olsa da olmasa da zamanınız olduğunda boşta tıklamanın keyfini çıkarın. Diğer oyuncularla birlikte birçok boşta tıklama zorluğunu keşfederken oyundaki yeni özellikleri her zaman keşfedin. Aynı zamanda, şehriniz siz kontrol etmeden bile yavaş yavaş büyüyeceği için oyuna çok fazla zaman harcamanıza gerek yok.

Kapsamlı incelemelerimizle AppQuantum’un harika oyun deneyimi hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hikaye / Oynanış

Karanlık neredeyse tüm yeri tükettiği için Boşta Işık şehri şimdi tehdit altında. Kasabanın kurtarıcısı olarak şehre yardım etmeniz ve fabrikadaki ampul üretimini hızlandırmanız gerekecek. Şehri aydınlatmak ve karanlıktan korumak için daha fazlasını üretmeye devam etmek için bazı binaların içine ampulleri yerleştirin.

Aynı zamanda, yeni yapıları kendinize tanıtırken birden fazla bina seçeneğini de keşfedin. Kasabadaki birçok ilginç ve üretken binanın kilidini açın ve hepsini sevimli ampul vatandaşlarınızla aydınlatın. Birden fazla yükseltmeye yatırım yaparken evlerden ve binalardan para toplayın, bu da şehir için daha fazla ampul ve para üretmek için üretimleri hızlandırabilir.

Idle Light City’nin heyecan verici oyununda, Android oyuncuları kendilerini çok sayıda keşfedilebilir öğe ve onları kolayca tanımanız için basit bir oyun ile harika dünyayı keşfederken bulacaklar. Ampul üretimlerini hızlandırmak için zamanınız olduğunda oyunla özgürce etkileşime geçin. Ya da şehrin yavaş yavaş yeniden aydınlanmasını izlerken, kendi başına işlemesine izin verin. Idle Light City’de sizi kesinlikle etkileyecek basit ve stressiz boşta tıklama oyununun tadını çıkarın.

Özellikleri

İşte oyunun sunduğu tüm heyecan verici özellikler:

Boşta tıklayan stressiz ve erişilebilir oyunun tadını çıkarın

Başlangıç ​​olarak, Idle Light City’deki Android oyuncuları kendilerini hızlı bir şekilde basit ve erişilebilir oyuna dahil olacaklar. Ampul vatandaşlarının üretimini hızlandırmak için parmağınızı dokunmatik ekranda hareket ettirmeniz yeterli. Şehri ışıklarına doğru yönlendirirken şehirde birden fazla bina ve yükseltme seçeneği seçin. Aynı zamanda, şehriniz ve vatandaşları siz ayrılsanız bile büyümeye devam edeceğinden, oyunu oynamaya devam etme ihtiyacı hissetmeyeceksiniz. Sonuç olarak, stressiz deneyimler oyuna daha uzun süre ilgi duymanızı sağlayacaktır.

İlginizi korumak için birden fazla kilit açma

Ve oyunda ilerledikçe, ilginç Idle Light City şehri keşfetmeniz için birçok ilginç açılabilir özellik sunacak. Şehrinizi yavaşça aydınlatırken eklemek için yeni binalar seçmekten çekinmeyin. Sevimli ampul vatandaşları için evler ve sakinler inşa edin. Limanlar, alışveriş merkezleri, eğlence merkezleri ve benzeri birçok bina ile işleri yeniden canlandırın. Veya bir park, stadyum ve diğer birçok seçenek gibi inanılmaz cazibe merkezleriyle şehrinizi aydınlatın. Her binaya yeni vatandaşları tanıtın, mevcut tüm yuvaları yavaşça doldurun ve işletmelerinizle daha fazla para kazanın.

Aynı zamanda canlı ve güzel şehrinizin daha aktif ve dinamik hale gelmesini seyrederek eğlenin. Bunların hepsi, sadece boşta tıkırtı zorluklarını oynamak için değil, aynı zamanda boş tıklama şehrinizi inşa etmenin tadını çıkarmak için oyunun tadını sonuna kadar çıkarmanıza izin verecek.

Kazançlarınızı ve ampul üretimlerinizi hızlandırmak için yükseltmeler yapın

İlgilenenler için, artık oyundaki ilerlemenizi hızlandırmak için birden fazla yükseltme yapabilirsiniz. Fabrikanın daha hızlı ve daha verimli çalışmasına izin verdiğinizden, ampul üretimlerinde destek satın almak için yeterli para alarak başlayın. Aynı zamanda, binaları yükseltmek için de para harcayın, bu da onlardan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacaktır.

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  TheoTown Para Hileli Apk 1.9.61a

Şehriniz için ilginç özelleştirmeler

Ve şehrinizi daha da ilginç ve dinamik hale getirmek için, Idle Light City’deki Android oyuncuları artık birçok farklı özelleştirmeyi deneyebilir ve bu kesinlikle renkli şehrinizi aydınlatacak. Şehrinize yeni tasarımlar getirirken farklı bina ayarlarınızı alarak başlayın. Ayrıca çeşitli ampul görünümleriyle ilginç karakterlerin kilidini açın. Birden fazla oyun içi özelleştirmeyle Idle Light şehrinizi tasarlamaktan ve düzenlemekten çekinmeyin.

Yeni zorluklar için yeni şehre taşının

Siz ilerledikçe, Idle Light City‘nin heyecan verici oyunu, Android oyuncularının yeni zorluklar aramak için yeni şehirlere taşınmasına olanak tanıyacak. Görevleriniz Idle Light City’de tüm dünyayı aydınlatmak olacağından kendinizi asla tek bir şehirde mola verirken bulmayın. Birçok ilginç oyun içi zorluğun tadını çıkarırken ve ilginç maceraları keşfederken güzel ve renkli dünyayı karanlıktan geri getirin.

Görev zorlu, ancak bu gemiler oyununda planınız basit

1. Bir liman inşa edin ve o madeni parayı kazanın
2. Daha fazla liman ile imparatorluğunuzu geliştirin
3. Deniz kıyıları boyunca gemiler için savunma inşa edin ve DÜNYAYI KURTARIN!

Tek yapmanız gereken, dokunma becerinizi kullanmak ve inşa etmek, inşa etmek, inşa etmek. Konteyner eklemek, konteyner yüklemek, bu yükleri taşımak, yükseltmek ve kazanmak için oyun ekranına dokunun!

Çevrimdışı oyunla eğlenin

Ve ilgilenenleriniz için, artık mobil cihazlarınızda Idle Light City’nin çevrimdışı oyununun tadını çıkarabilirsiniz. Sonuç olarak, dışarıda olduğunuzda ve hazır Wi-Fi bağlantınız olmadığında bile oyunla eğlenmeniz oldukça kolay. Ve en önemlisi, sadece bir oyun oynamak için mobil verilerinizi açmanıza gerek yok.

Oynaması ücretsiz

Birçok ilginç özelliğe rağmen oyun, Android oyuncularının mobil cihazlarında eğlenmeleri için hala ücretsizdir. Sonuç olarak, herhangi bir ödeme yapmanıza gerek kalmadan Google Play Store’dan kolayca edinebilirsiniz . Oyundaki birçok mevcut özelliği keşfetmekten çekinmeyin.

Uygulamamızla sınırsız paranın tadını çıkarın

Ve hala ücretsiz bir oyun olduğu için, reklamlar ve uygulama içi satın alımlar büyük olasılıkla sizi rahatsız edecek. Bu nedenle, paranızı belirli satın alımlara harcamak istemiyorsanız, uygulamanın değiştirilmiş sürümüne gitmek isteyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Idle Light City Mod APK’sini web sitemizden indirmeniz , verilen talimatları izlemeniz ve gitmekte fayda var. Burada sınırsız parayla ve kaldırılan reklamlarla eğlenebilirsiniz, bu da oyunu çok daha erişilebilir ve eğlenceli hale getirmelidir.

Görsel ve ses kalitesi

Grafikler

Ünlü Idle Port Tycoon’da bulduğunuz basit ama son derece ilgi çekici görsel deneyimlerle eğlenin . Ve aynı zamanda, sevimli karakterler, ilginç ev tasarımları ve daha fazlasıyla heyecan verici şehir tasarımının tadını çıkarın. Idle Light City, geliştirilmiş görsel efektler ve geliştirilmiş oyun içi animasyonlarla birleştiğinde, Android oyuncularının kendilerini şehir simülasyonunun heyecan verici oyununa gerçekten kaptırmalarına olanak tanır. İddiasız oyun içi grafiklerin sahip olduğunuz Android cihazlarla Idle Light City’nin keyfini çıkarmanızı sağladığından bahsetmiyorum bile.

Ses ve Müzik

İlginç görsellerle birlikte oyun, Android oyuncularının özgürce keşfetmeleri ve eğlenmeleri için ilginç sesler de sunuyor. Burada, şehrinizdeki her aktivitenin kendine özgü sesleri olacak ve bu da oyun içi deneyimleri çok daha dinamik hale getirecek. Rahatlatıcı ve ilgi çekici müziklerle oyun, simülasyon oyununuzun tadını sonuna kadar çıkarmanıza izin verecek.

Son düşünceler

Idle Light City, ilginç oynanış ve klasik boşta tıklama unsurları ile Android oyuncularının şehir simülasyonlarının keyfini rahatça çıkarmasına olanak tanıyacak. Erişilebilir oyunla eğlenmekten çekinmeyin ve mobil başlıktan birçok ilginç özelliği keşfedin. Bunların hepsi Boşta Işık Şehrinin tadını sonuna kadar çıkarmanıza izin verecek.

Idle Port Tycoon Para Hileli Apk v2.6.9

Neler Yeni

Umarız uygulamanın tadını çıkarıyorsunuzdur! Her zaman en iyi özelliklerimize ve en son iyileştirmelerimize sahip olmak için lütfen uygulamayı düzenli olarak güncel tutun
- Yeni ve harika seviyeler
- Performans iyileştirmeleri ve ufak hata düzeltmeleri

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk