Idle Ants – Simulator Game 3.0.1 Para Hileli Mod Apk indir

1605612900 idle ants simulator game logo
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Idle Ants – Simulator Game 3.0.1 Para Hileli Mod Apk indir

Idle Ants - Simulator Game 3.0.1 Para Hileli Mod Apk indir

Idle Ants – Simulator Game Hile Apk Kullanımı

Idle Ants – Simulator Game hileli apk’da tüm karıncalar satın alınmıştır ve paranız harcadıkça azalmak yerine artacaktır.

 

Idle Ants – Simulator Game, yerde duran yemekleri karıncalar ile taşıyacağınız ve güçlendirmeler üzerine ilerleyeceğiniz çok keyifli bir oyundur. Oyunda size ait karıncalar bulunuyor. Bu karıncalar ile yere düşen yiyecekleri tek tek parçalara ayırarak yuvaya taşıyorsunuz. Bu sayede güçlü karıncalar elde edip daha büyük yiyecekleri taşımaya başlıyorsunuz. Oyun ekranının sol üst kısmında paranızı görüntüleyebiliyorsunuz. Karınca sayısı ise ekranın sağ üst kısmında yer alıyor. Alt kısımda ise geliştirmeler yapmanıza imkan tanıyan 3 kısımlı bir ekran bulunuyor. Oyundaki 3 geliştirme hız, çalışan ve güç şeklinde ayrılıyor. Size tavsiyem başlangıçta çalışan sayısını arttırarak yüzlerce karıncaya ulaşmanız yönünde olacaktır. Bu sayede çok büyük yiyecekleri parçalayarak yuvanıza götürebileceksiniz.

Idle Ants – Simulator Game oyununda karınca sayınızı arttırdıktan sonra güce yüklenmelisiniz. Çünkü daha büyük parçalar taşıyabilmek için güç geliştirmesi yapmanız şart. Son olarak da hız geliştirmelerini yapabilirsiniz. Oyunda yaptığınız geliştirmelerin seviyelerini arttırdıkça yeni seviyeye erişmek için gerekli olan para da artıyor. Bu yüzden çok paraya ihtiyacınız olduğunu biliyorum. Yegenlerim, eğer siz de karıncalar ile adeta dünyayı sömüreceğiniz bir oyun arıyorsanız Idle Ants – Simulator Game para hileli apk’yı telefonunuza indirebilirsiniz. Bu apk dosyası sayesinde oyundaki bütün geliştirmeleri son seviyeye getirecek kadar paraya sahip olacaksınız. Şimdiden hepinize keyifli oyunlar diliyorum, başka bir apk paylaşımı ile görüşmek dileğiyle!

 

 

 

t
Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Microsoft Support and Recovery Assistant İndir – Sorun Çöz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk