Hotspot Shield Full + Premium apk indir v

8.2.1

"Hotspot Shield ile çevrimiçi kimliğini sakla ve mobil aktivitelerini anonim, özel ve güvenli tutarken engellenen uygulamalara ve sitelere eriş.
hotspot shield ucretsiz vpn vekil wifi guvenligi APK indir
0/5 Oy yok
Geliştirici
Pango GmbH
Sürüm
8.2.1
Güncellenmiş
28 Kasım 2020
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
24M
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Resimler

Açıklama

Hotspot Shield Full + Premium apk indir v8.2.1

“Hotspot Shield ile çevrimiçi kimliğini sakla ve mobil aktivitelerini anonim, özel ve güvenli tutarken engellenen uygulamalara ve sitelere eriş.

Hotspot Shield VPN Vekil Sunucusu, hızda, istikrarda ve güvenlikte en iyi performansa sahip en güvenilir güvenlik, gizlilik ve erişim platformudur. Hotspot Shield gerçek çevrimiçi özgürlüğü sunuyor, coğrafik kısıtlamaları baypas ediyor ve dünyanın içeriğine herhangi bir yerden erişiyor. Sadece bir dokunuşla.

⇨ Neden Hotspot Shield

⇨ Coğrafik kısıtlamalı içeriklerin kilidini aç: Trafiğinin tümünü şifrele ve küresel medyaya, videolara, mesajlaşma ya da sosyal uygulamalar ve ağlara eriş.

⇨ Tüm çevrimiçi aktivitelerini güvenli hale getir: IP adresini, kimliğini ve konumu gizle ve maksimum gizlilik ve güvenliğin keyfini çıkar.

⇨ ÜCRETSİZ ya da SINIRSIZ: Temel özellikleri ücretsiz kullan (sonsuza kadar), ya da sınırsız özellikler için Elit’e yükselt!

⇨ Paralel olmayan VPN Performans: mülkiyeti bize ait sunucularımız en yüksek VPN hızını, en istikrarlı ve güvenli bağlantıları garanti ediyor.

⇨ En Büyük VPN Kapsaması: Aura tarafından desteklenen Hotspot Shield, ABD, Birleşik Krallık, Japonya, Hindistan, Avustralya, Kanada, Çin dahil 20 ülkeyi kapsıyor!

⇨ Kayıt günlükleri tutulmuyor: Hotspot Shield kullanıcılarını ve aktivitelerini izlemez ya da herhangi bir günlük kaydı tutmaz. Güvenliğin ve gizliliğin garanti ediliyor!

⇨ En İyi Müşteri Desteği: Herhangi bir soru ya da önerin varsa [email protected] adresine göndermen yeterli. Memnuniyet garantili!

⇨ Milyonlarca kişi güveniyor: Hotspot Shield Ücretsiz VPN Vekil Sunucusu 400 milyon kezden fazla kuruldu ve Forbes, CNET, CNN ve New York Times’ta tanıtıldı.

⇨ Kötü Amaçlı Yazılım ve Kimlik Avı Koruması:

Hotspot Shield kötü amaçlı yazılım ve kimlik avı korumasını içerir, kötü amaçlı yazılımlardan ve sitelerden kaçınmana yardım eder. Sadece VPN’e bağlan ve şüpheli bir siteyi ziyaret ediyorsan Hotspot Shield seni aktif olarak korusun ve uyarsın.

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Turbo VPN Premium Apk indir v3.4.5

⇨ Hotspot Shield nasıl çalışır

Hotspot Shield VPN Vekil Sunucusu, Sanal Özel Ağ (VPN) teknolojisini kullanarak cihazın ve hedef internet sitesi arasında şifreli bir kanal kullanma yoluyla güvenli bir bağlantı sağlar. Hotspot Shield, çevrimiçi aktivitelerinin kimse tarafından izlenememesi ve yasaklanmış internet sitelerine, hatta güvenlik duvarlarının ardındakilere bile erişebilmen amacıyla cihazını anonim hale getirmek için gerçek IP adresini gizler.

Hotspot Shield VPN Vekil Sunucusu ücretsiz ama güçlü bir üründür. İster temel engel kaldırma gizlilik özelliklerine sahip bir ücretsiz sürüm, ya da isterse ilave hizmetlere sahip bir premium sürüm arıyor ol, herkes için oluşturulmuştur.

■ Hotspot Shield VPN Temel sürüm favori uygulamalarından ya da internet sitelerinden tüm ABD içeriklerinin kilidini açmana ve onlara erişmene imkan tanır. Ücretsiz sürüm sınırlı reklamlar içerir.

■ Hotspot Shield VPN Premium sürüm (Otomatik yenileme abonelik seçeneği) ABD, Birleşik Krallık, Japonya, Hindistan, Avustralya, Kanada, Çin, Türkiye, Ukrayna dahil 115 sanal konumdan gerçekten sınırsız erişim sunar ve bunu reklamlarla bölmez. Premium hesaplar, isterse bir akıllı telefon, tablet, laptop ya da isterse bir PC olsun, beşe varan cihazı destekler. Aylık ya da yıllık aboneliğe kaydolmaya karar vermeden önce Premium özelliklerin 7 günlük ücretsiz denemesini kullanmayı seçebilirsin.

Premium VPN Ücretlendirmesi:
■ 1 ay abonelik – 12,99$/ay
■ Yıllık abonelik – 7,99$/ay (%38 tasarruf et)

Bizi takip et…

Google+: https://plus.google.com/+HotspotShield
Facebook: https://www.facebook.com/hotspotshield
Twitter: https://twitter.com/hotspotshield | @HotspotShield
Destek: https://support.hotspotshield.com/

İnternet sitesi: https://www.hotspotshield.com/
VPN Teknolojisi Hakkında Bilgi Edin: https://goo.gl/tgL10z

Telif Hakkı © 2020 Aura, Inc. Tüm Hakları Saklıdır”

Neler Yeni

We’re always working to improve Hotspot Shield with bug fixes and optimizations. Whenever we add awesome new features, we’ll let you know!

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk