Hot Wheels Unlimited v Hile apk indir kilitler Açık

3.0

Buckle up! Get ready to blast full throttle around Hot Wheels™ Islands! Here we’re all about awesome cars, crazy challenges and building the coolest racetracks around. Head on over to Hot Wheels™ City to test your skills with fun puzzle or racing challenges. When you’re all challenged out, take your rides to the Build-A-Race Festival where you can craft your own mega-tracks and race against friends! Start your engines, this is going to be an awesome ride!
hot wheels unlimited APK indir
0/5 Oy yok
Geliştirici
Budge Studios
Sürüm
3.0
Güncellenmiş
10 Aralık 2020
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
45M
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Resimler

Açıklama

Hot Wheels Unlimited v3.0 Hile apk indir kilitler Açık

Kemer bağlamak! Hot Wheels ™ Adaları çevresinde tam gaz patlatmaya hazır olun! Burada hepimiz harika arabalar, çılgın zorluklar ve etrafındaki en havalı yarış pistlerini inşa ediyoruz. Becerilerinizi eğlenceli bulmaca veya yarış zorluklarıyla test etmek için Hot Wheels ™ City’ye gidin. Hepiniz meydan okunduğunda, kendi mega parkurlarınızı oluşturabileceğiniz ve arkadaşlarınıza karşı yarışabileceğiniz Bir Yarış Yap Festivali’ne gidin! Motorlarınızı çalıştırın, bu harika bir yolculuk olacak!

İNŞA EDİN – Mobil cihazlarda üstün Hot Wheels ™ Track Builder ile hayal gücünüzü güçlendirin! Bükülmüş döngüler, cüretkar atlamalar, alev alev yanan güçlendiriciler ve destansı rampalarla dolu en çılgın dublör kurslarına hayat verin. Yarış pistlerinizi canavarca Nemes’lerle doldurmaya cesaretin var mı? Gorilla’nın veya Shark’ın boğazıyla çarpışın! Bu yaratıklar kesinlikle izlerinize bir dokunuş katacak! Hazır, ayarla, inşa et!

YARIŞ – Kendi mega parkurlarında baş döndürücü bir hızda fırla! Yarış çok eğlenceli ve kolaydır: zafere giden yolu açmak için parmağınızı yarış pistinde yönlendirmek ve sürüklemek için kullanın! Destansı akrobasi hareketleri, cüretkar atlayışlar ve kıvrımlı döngüleri gerçekleştirmek için sürücü koltuğuna oturun. Daha hızlı gitmek ister misin? Tam gaz gitmek için o Boost düğmesini parçala! Nemes’lere dikkat edin!

MEYDAN OKUMA – Yeteneklerinizi harika zorluklardan oluşan bir yığınla test edin! Eğer bir bulmaca hayranıysanız, pist inşa etme bulmacalarımızla bir ziyafet içindesiniz. Hızlı sürüş ve drift yapmayı tercih ediyorsanız, yarış meydan okumaları sizin için yapılır. O zaman çok basit: Kırmızı Tekerlek almak için bir meydan okuma kazanın! Radikal bir yeni arabanın veya Monster Truck’ın ve havalı pist parçalarının kilidini açmak için bunlardan yeterince toplayın. Meydan Okuma Kabul Edildi ™!

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Rally Fury Para Hileli Apk 1.75

TOPLA – Rodger Dodger ™, Bone Shaker ™, Night Shifter ™ veya muhteşem Monster Trucks gibi efsanevi Hot Wheels ™ koleksiyonunuzu oluşturun. Bir ömür boyu sürecek heyecan için onların hilelerini deneyin! Hepsini nihai garajda toplayabilirsin!

COMPETE – Cesur yeni parçanızı göstermek ister misiniz? 2 oyunculu modda arkadaşlarınıza karşı drift yapmak ve yarışmak için motorlarınızı çalıştırın. Bu, en iyi haliyle yüksek hızlı eğlence!

POWER UPS – Yarış pistlerinde 5 rakiple karşı karşıya geldiğinizde rekabet çetin! Kazanmanıza yardımcı olmak için harika güçlendiriciler var: muazzam bir sarsıntı yaratın, rakipleriniz için yolda yapışkan yağ bırakın, kendinizi saldırılara karşı koruyun veya bir roket veya nitro ile destek alın!

Hot Wheels Unlimited ™ ile daha büyük, daha iyi ve daha hızlı gidin!

ABONELİK DETAYLARI
– Bu uygulama aylık abonelikler sunar
– Kullanıcılara aboneliğin ücretsiz bir denemesi teklif edilebilir
– Yalnızca yeni aboneliklerde Google hesabı başına bir ücretsiz deneme
– Kullanıcıların deneme süresini kabul etmek için bir aboneliği seçmeleri gerekecek ve deneme süresi boyunca herhangi bir zamanda vazgeçme hakkına sahip olacaklar. Devre dışı bırakmazlarsa, deneme süresinden sonra kullanıcılar otomatik olarak ücretlendirilecektir.
– Abonelik, cari dönemin bitiminden önce otomatik yenileme kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenir
– Aboneliğinizin otomatik olarak yenilenmesi, istediğiniz zaman Google Hesap Ayarlarına giderek iptal edilebilir
-Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, ancak aboneliğin kalan süresi için geri ödeme almayacağınızı lütfen unutmayın.

Neler Yeni

Racers, start your engine for an EPIC racing update!

NEW RACING EXPERIENCE – Competition is getting fierce on the racetracks! Face off against 5 rivals on the craziest courses. Beware of collisions!

NEW POWER UPS – To help you win the race, there are new cool power ups! Create a massive quake, leave sticky oil on the track for your rivals, shield yourself against attacks, or get a boost with a rocket or nitro.

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk