Hollywood Story 9.12.5 b485 Para Hileli Mod Apk indir

hollywood story apk 600x337
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Hollywood Story 9.12.5 b485 Para Hileli Mod Apk indir

hollywood story apk

 

 

H


Hollywood Story Hile Apk Kullanımı

Hollywood Story hileli apk’da kristallerinizle parayı değiştirdiğinizde kristal sayısı artar. Sol üstteki para ikonuna dokunarak değişim yerine erişebilirsiniz.


Hollywood Story, bir yıldız yaratmaya çalışacağınız oyundur. Yıldızları ile ünlü olan Hollywood’da siz de kendi yarattığınız kişiyi dünyaca ünlü hale getirmek istemez misiniz? Oyunda sadece güzel bir yüzü ve fiziği olan bir bayanı yönetiyorsunuz, amacınız her dalda kendinizi kanıtlamak ve popüler hale gelmek. Tabii bunun için çok fazla emek harcamanız gerekiyor çünkü tahmin edebileceğiniz üzere yıldız olmak kolay bir şey değil. Oyun bir hikayeye bağlı şekilde ilerliyor fakat bu hikayeye şekillendirmek sizin elinizde.

Ne kadar başarılı işler yaparsanız tabiki o kadar ünlü hale geliyorsunuz. Fazlasıyla detayı bulunan Hollywood Story’de siz alanınızda kendinizi ispat ettikçe hayranlara ulaşıyorsunuz ve tecrübeniz yükseliyor. Böylece adım adım ilerleyerek dünyanın en ünlü yıldızı hale gelmeye çalışacaksınız. Bir yıldızın masrafı çok olduğundan paraya da çok ihtiyacınız olacak, neyseki hileli mod ile para sizin için hiç sorun değil.

Hollywood Story 9.12.5 b485 Para Hileli Mod Apk indir

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Toca Life: World 1.27 Full Hileli Mod Apk indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk