Hidden Hotel: Miami Mystery Para Hile Apk 1.1.55

1.1.55.1

Bir Profesyonel Gibi Araştır!Olabildiğince hızlı şekilde bir odada gizli olan tüm gizli nesneleri bulmayı dene. Sherlock Holmes gibi bir dedektif olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimle ve macera isteğini gider. Hidden Hotel mobil oyunundaki tüm gizemli ipuçlarını bulmak için gözlem duyunu etkinleştir. Zorlu bulmacaları çöz, gizli öğeleri ara, gizli odaları ortaya çıkar ve heyecan verici görevleri tamamla. Küçük ipuçları bulmak, seni büyük gizemi çözmeye götürür!
hidden hotel miami mystery APK indir
0/5 Oy yok
Geliştirici
WhaleApp LTD
Sürüm
1.1.55.1
Güncellenmiş
23 Aralık 2020
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
Cihaza göre değişir
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Resimler

Açıklama

Hidden Hotel: Miami Mystery

Hidden Hotel: Miami Mystery

Hidden Hotel: Miami Mystery

Hidden Hotel: Miami Mystery Bir Profesyonel Gibi Araştır!Olabildiğince hızlı şekilde bir odada gizli olan tüm gizli nesneleri bulmayı dene. Sherlock Holmes gibi bir dedektif olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimle ve macera isteğini gider. Hidden Hotel mobil oyunundaki tüm gizemli ipuçlarını bulmak için gözlem duyunu etkinleştir. Zorlu bulmacaları çöz, gizli öğeleri ara, gizli odaları ortaya çıkar ve heyecan verici görevleri tamamla. Küçük ipuçları bulmak, seni büyük gizemi çözmeye götürür!

Detaylara dikkat et

Yeni gizli nesneleri aradığın her sahneyle birlikte zorluk artar. Ardındaki gizli nesneleri bulmak için kapılara dokun ve onları aç. Hangi öğelerin gizli olduğunu ortaya çıkarmak için ağır perdeleri kenara çek. İçinde ne olduğunu ortaya çıkarmak için kutuları aç. Zor olabilir ama bu işi kaptın! Ne kadar karmaşık olursa olsun her sahne için en yüksek puanı kazan!

Güçlendiricileri Kullan

Takılırsan arama aletlerini kullan. Güçlendiriciler, gizli nesneleri daha hızlı bulmana yardım eder ve ilerlemeni hızlandırır! Fenerler, ışıkla vurgulayarak öğelerin yerini sana gösterebilir. Saatler biraz ekstra süre verir.Anahtarlar, 3 öğe konumunun kilidini açar. Radarlar, birkaç saniyeliğine sahnedeki her öğeyi gösterir.Tüm Arama Modlarını Deneyimle

Hidden Hotel, kelime arama, örümcek ağı, siluet, ters kelimeler ve jetonlar gibi çok çeşitli gizemli gizli nesne arama ve bulma modlarını içerir. İşleri daha da heyecanlı hale getirmek için içeriğimizi yepyeni yüksek kaliteli avantajlarla sistemli olarak güncelliyoruz, böylece her zaman orijinal bir şey oluyor! Tüm gizli ipuçlarına dikkat et; belki de Hidden Hotel sana sırlarını açıklar!

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Westland Survival Apk indir + Mega Hileli apk indir v1.2.0

İçeri Gel ve Ara

Eski otelde bulunan sanatsal bir şekilde hazırlanmış gizli nesne sahneleri sana rahatlama şansı sunar! Hidden Hotel, göz alıcı nesneler ve büyüleyici ortamlarla dolu. Mutfaktaki meyveleri ve lezzetli tatlıları, hediyelik eşya dükkanındaki kartpostalları, buzdolabı süslerini, heykelcikleri, açan çiçekleri, güneş gözlüklerini vegüzel mücevher parçalarını ara ve bul.Bir Şans Ver

Hidden Hotel ve gizli nesne sahnelerinin benzersiz tasarımı, nesne avlama sanatının zevkiyle çeşitli kitlelere hitap ediyor. Etkileyici renkliliği ve detaylı ortamları sayesinde oyun, her yaştan oyuncunun ilgisini çekiyor. Merakını uyandıracak ve uzunca bir süre daha fazlasını istemene sebep olacak resimleri ara ve bul. Hidden Hotel araması, eski binaların gizemli odalarını incelemek için saatler sürer. Hikayenin kahramanı gibi hisset ve Hidden Hotel’in sanal dünyasına dal! Google Play Store link

Avantajların Tadını Çıkar

Hidden Hotel ayrıntılar, keskin hafıza ve mantıksal beceriler için dikkatini geliştirmeye yardımcı olur. Konsantrasyonunu dene ve gizli nesneleri ararken odaklan. Oyun, bütün aile için eğlenceli ve zorlu! Can sıkıntısından kaç ve zihinsel yeteneklerini geliştirirken günlük hayatın stresinden kurtul. Ara ve bul uzmanlığını dene ve beynini idmanlı tut!

ÖZELLİKLER

● İnanılmaz sinematik bir hikaye
● Gizli nesne arama ve bulma oyunu ile otel yenileme kombinasyonu
● Yaratıcılığı ifade edecek yüzlerce benzersiz iç mekan
● Benzersiz güçlendiriciler
● Sevimli karakterler
● Bulunacak bir sürü gizli nesne
● Günlük bonuslar

Var olan en iyi gizli nesne oyununda aramana başlamaya hazır mısın? Keskin gözlü arama ve bulma becerilerine sahip olduğunu kanıtla! Gizem ve macera seni bekliyor! Gizli nesnelerin dünyasına dal! Gizli nesneler, dikkatin sayesinde uzun süre gizli kalmayacak! Hemen popüler dedektif arama ve bulma mobil oyunu Hidden Hotel’e katıl!

Hidden Hotel: Miami Mystery

Neler Yeni

O müthiş zaman sonunda geldi! Yılbaşı zamanı! Her şey süslendi, hediyeler paketlendi ama burada ters giden bir şeyler var... Birisi oteli izliyor! Hükümetin bununla ilişkisi ne? Bonny daha başka ne sırlar saklıyor? Buster Wasp'ın neden bir uyduya ihtiyacı var? Ayrıca Mario, çalıların içinde ne arıyor? Her şeyin nasıl sonuçlanacağını görmek için oyuna gir!

Canlı gizli nesne sahneleri, yeni oyun günleri, yeni bir konum ve sezonluk bir etkinlik seni bekliyor!

Hidden Hotel oyna!

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk