Hero Siege: Pocket Edition 5.2.9 Kristal Hileli Mod Apk indir

1597280873 hero siege pocket edition logo
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Hero Siege: Pocket Edition 5.2.9 Kristal Hileli Mod Apk indir

Hero Siege: Pocket Edition 5.2.9 Kristal Hileli Mod Apk indir

Hero Siege: Pocket Edition Hile Apk Kullanımı

Hero Siege: Pocket Edition hileli apk’da çok sayıda kristale sahip olursunuz. Yeni bir karakter açın ya da mevcut karakteri seçin. Mağazaya gidin ve her ürüne dokunun daha sonra mağazadan çıkın. Artık önceden kilitlenmiş olan gruplarda yeni karakterler açabilirsiniz.

Hero Siege: Pocket Edition, online olarak da oynanabilen mobil RPG oyunudur. Oyunda yeteneklerinizi ve silahlarınızı kullanarak verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Görevleri alabilmek için oyun içerisinde bulunan ve haritada da simgeleri gözüken karakterlerin yanına gitmemiz gerekiyor. Her karakter bizi farklı bir hikayeye götürüyor ve çeşitli görevler veriyor. Eğer verilen görevleri başarılı bir şekilde yerine getirirsek de para ödülü ve tecrübe puanı kazanıyoruz. Tecrübe puanı oyunda seviye atlamamızı sağlıyor. Oyunda verilen görevler genellikle bir canavarı veya düşmanı alt etmek oluyor. Harita üzerinde gideceğiniz konumu rahatlıkla takip edebilirsiniz. Düşmanı kolay alt edebilmek için yeteneklerinizi kullanmayı unutmayın. Y etenek penceresi oyun ekranının alt kısmında bulunmaktadır. Bu ekrandan seviye atladıkça yeteneklerinizi de güçlendirebilirsiniz.

Hero Siege: Pocket Edition oyununda kontroller iki panelden yönetiliyor. Biri sol kısımda bulunan ve hareket etmeyi sağlayan panel oluyor. Diğer panel ise sağ kısımda bulunan, karakterle konuşmanızı ve saldırı yapmanızı sağlayan panel olarak karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde ışınlanmayı sağlayan bazı portallar bulunuyor. Bu portalları kullanarak görevi tamamlayacağınız noktaya daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Yegenlerim, siz de mobil RPG oyunlarına meraklıysanız Hero Siege: Pocket Edition para hileli apk’yı telefonunuza indirebilirsiniz. Bu apk dosyası sayesinde karakter ve yetenek gelişimlerini rahatlıkla yapabileceksiniz. Ayrıca sınırsız para sayesinde karakterinize yeni silahlar ve kıyafetler de alabileceksiniz. Hepinize iyi oyunlar!

    Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Asphalt Nitro v1.7.4a Alışveriş Hileli apk indir

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Android Hile Apk
    Free Mod Apk