Gardenscapes Para Hileli Apk

5.0.0

Playrix'in Scapes™ serisinin büyük sükse yapan ilk oyunu Gardenscapes'e hoş geldiniz! Muhteşem bir bahçeyi eski ihtişamına kavuşturmak için 3'lü eşleştirme bulmacalarını çözün!
Gardenscapes APK indir
0/5 Oy yok
Geliştirici
Playrix
Sürüm
5.0.0
Güncellenmiş
13 Ocak 2021
Gereksinimler
4.2 ve sonrası
Boyut
142M
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Resimler

Açıklama

Gardenscapes Doğadan doğup büyüdüğümüz için doğa, özellikle stresle bağlantılı olarak insan sağlığını etkileyecektir. Yorgun olmak, doğanın içinde olmak ruhumuzu ve enerjimizi uyandırmanın en iyi yoludur. Temiz hava ile gerginliği gidermemize yardımcı olur. Yemyeşil bahçeler, güneş ışığı ve kuş cıvıltıları ile çevrili huzurlu bir ortamda yaşamayı arzuluyorsanız Gardenscapes günün stres ve stresini üzerinizden atabileceğiniz bir yer. Bu oyun, Playrix Games yayıncısının atari kategorisine aittir, oyuna katılın ve en sevdiğiniz bahçeyi büyütün!

Bahçeyi değiştirin ve eşleştirin, onarın ve dekore edin

gardenscapes mod unlimited coinsstars moddroid

Büyükbaban Hawaii, Maui’de uzun bir tatil yaptı. Sizler için yaptırdığı ekolojik bahçe ile birlikte villa yönetim haklarını vermeye karar verdi. Maalesef son fırtına bahçeye zarar verdi ve bahçeye zarar verdi. Merak etmeyin, büyükbabanız Austin garsonundan geri gelmesini ve bahçeyle ilgilenmenize yardım etmesini istedi. Her şeyde çok hevesli ve iyidir, hemen şimdi bahçenin güzelliğini geri getirmesine izin verin!

gardenscapes mod unlimited coinsstars moddroid 1

Başlangıçta bahçe ıssız ve oldukça tozlu görünüyordu. İlk göreviniz onları temizlemek ve temizlemek. Daha sonra bitkiler, çiçekler, kuş kafesleri veya diğer bazı bahçe aletleri gibi ek öğeleri satın almak için bahçenin eksik kısımlarına bakın. Oyun, bunları yapabilmeniz için size küçük bir miktar para verecek. Bundan sonra, oyuncular para kazanmak ve diğer öğeleri satın almak için oyunun sunduğu zorlukları tamamlamalıdır. Oyunun görevi oldukça hafif ve bir hikaye olarak geçiyor, oyuncular bahçelerini geliştirmek için ilerlemeyi tamamlayacaklar.

gardenscapes mod unlimited coinsstars moddroid 2

200 seviye daha fazla

Oynanışta Candy Crush Saga veya Garden Fruit Legend oynadıysanız , Gardenscapes aynı oynanışa sahiptir. Oyuncunun ekranında farklı meyve ve yapraklardan oluşan bir tablo görünecektir. Oyuncular, onları toplamak ve ekrandan kaldırmak için en az üç benzer türle eşleşmelidir. Oyun, oyuncunun tamamlaması gereken belirli sıralarda 30 elma veya 15 yeşil yaprak toplamak gibi gereksinimleri koyacaktır. Oyuncu oyunu kullanmadığı anda bitirirse, daha fazla yıldız ve daha fazla para kazanacaktır. Zorluk kademeli olarak yükseltilecektir, bu nedenle oyuncular ekranı geçebilmek için her seferinde gözlemlemeye ve dikkatlice hesaplamaya dikkat ederler.

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Homescapes Yıldız Hileli Apk 4.2.2

gardenscapes mod unlimited coinsstars moddroid 3

Özetle

Gardenscapes  , oyunculara 200’den fazla farklı zorluk sunuyor. Oyuna katılın ve ona hemen yardım etmek için güzel bir bahçeyi yeniden inşa edin. Ancak bu oyunda para kazanmak biraz zor, oyun boyunca her seferinde sadece 60 sent kazanabiliyorsunuz. Ancak, bulduklarınızdan daha fazlasını bileceksiniz. Bu oyun, stresi azaltmak için eğlenmeniz için uygun, heyecan verici bir arsa ve oynanışa sahiptir. Şimdi oyunları ve deneyimi indirin!

Artık Gardenscapes’i  ücretsiz indirmeye hazırsınız . İşte bazı notlar:

  • Lütfen kurulum kılavuzumuza bakın.
  • Android cihazının CPU ve GPU’sunu kontrol etmek için lütfen CPU-Z uygulamasını kullanın

Gardenscapes

Neler Yeni

YENİ ETKİNLİKLER
- Aralık ayının başında Karlı Sezon başlıyor!
- Aynı ayın ortasında bahçeyi bayram yerine dönüştürün.
- Ocak ayının başında Dağ Evini yenileyin.
- Ekspres Yenilemeler piyangosu: Daha çok yenileme kuponu kazanıp dağ evini yenileyin.
- Noel Telaşı ve Kış Oyunları: Ödüller kazanmak için hedeflere ulaşın.

AYRICA:
- Kaplıca tesisinin inşasını tamamlayın ve yeni bir ada keşfedin!
- Yeni 3'lü eşleştirme elementi: Köstebekler.

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk