Fruit Ninja 2 Alışveriş Hileli

2.1.2

After 10 years, Fruit Ninja is back, jam packed with more fruit slicing than you can poke a blade at! Whether your reflexes are sharp, wisdom is deep, or you just really hate organic food, Fruit Ninja 2 promises to give you fun, engaging games in action packed slices of time. So what are you waiting for? Draw your blade and prepare to slice!
fruit ninja 2 fun action games APK indir
0/5 Oy yok
Geliştirici
Halfbrick Studios
Sürüm
2.1.2
Güncellenmiş
14 Aralık 2020
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
Cihaza göre değişir
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Resimler

Açıklama

Fruit Ninja 2 Halfbrick Studio’dan bahsettiğimizde, belki de yardım edemeyiz ama bu üreticinin adını yapan marka olan Fruit Ninja isminden bahsedebiliriz ve büyük olasılıkla bu, bugüne kadarki en ünlü ve ünlü bir oyundur. Fruit Ninja oynaması kolay olduğu ve çok yüksek beceri gerektirmediği için görsel bir görünüm olmasının yanı sıra telefonlar için oyun serisinin bir anıtı yaratmıştır. Ve bugüne kadar oyuncular, Halfbrick Studio Fruit Ninja 2: Fun Slicing Action adlı bu oyun için tamamen yeni bir sürüm yayınladığında yeni bir deneyim yaşayacaklar.ve selefi Fruit Ninja’nın mirası sayesinde yeni oyuncuları fethetmede onun ayak izlerini takip etmesi bekleniyor. Çünkü neredeyse 10 yıl sonra bugüne kadar Fruit Ninja serisi hala çok sayıda oyuncuyu ele geçirerek çekiciliğin ilk günlere göre neredeyse bozulmadığını kanıtlıyor. Öyleyse, selefi Fruit Ninja veya eski Fruit Ninja Classic’in inanılmaz karizmasıyla, Fruit Ninja 2 özellikle bu oyun türü ve genel olarak tüm Halfbrick Studio için yeni bir sembol olacak mı?

Fruit Ninja 2 - Eğlenceli Aksiyon Oyunları (MOD, Sınırsız Para)

Göz alıcı grafikler, yeni efektler ve beceriler

Fruit Ninja 2: Fun Slicing Action’ın 2D veya 3D grafik tarzı bir oyun olduğunu söylemek de zor, çünkü bunun 3D grafiklere sahip bir oyun olduğunu söylemek yanlış olur ama bunu 2D oyun olarak eşitlersek bir hata olur. , çünkü görüntü biraz basit, ancak futbolu dökme yeteneği ile birlikte renk efekti onu son derece çekici gözler ve özgün kılıyor ve bu da oyuncunun tanıdık gelen tuhaf bir duyguya sahip olmasını sağlıyor. Elmalar, armutlar, yıldız meyveler, limon, karpuz, şeftali gibi son derece tanıdık meyvelerin yanı sıra … Ekranı kaydırdığımızda yeni efektlerin ortaya çıkması da bu sürümde daha yeni ortaya çıkan önemli bir artı efekttir ve oyuncuların aktif olarak yapması gerekecektir. seviyeyi yükseltebilmek için oynayın, yeni sonuçların kilidini açmak için yükseltin. Çeşitli oyun modlarının yanı sıra, üç ağ ile oynayabilirsiniz, ya da çok fazla zamanınız yoksa basitçe zamanı ayarlayabilirsiniz. Ve oyunu nasıl deneyimleyeceğiniz tamamen seçiminize bağlıdır. Ve bu sayede nihayetinde oyun tarzınızı gösterebilir ve başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Stickman Warriors Apk + Güç Hileli indir v1.3.4

Fruit Ninja 2 - Eğlenceli Aksiyon Oyunları (MOD, Sınırsız Para)

Ama seçici telefonlar ve gerçekten yeni bir cihaz almalı mı?

Tamamen yeni bir versiyonda pek çok parlak nokta bulunsa da bunun yanında oyunun üstesinden gelinemeyecek ciddi kusurları var ki bu da oyuncuların dikkatli seçilmesidir. “Fruit Ninja: Fun Slicing Action”, Android işletim sistemine sahip telefonların 5.0 veya daha yüksek sürümde olmasını gerektirir, bu da gerçekten Fruitninja manyağı olanların yeni bir telefon almak için para harcamak zorunda kalmasına neden olur. Bu oyunla uyumludur. Serinin ciddi hayranları için bir sorun olmayabilir ancak sadece tadını çıkarmak ve deneyimlemek istiyorsanız, Fruit Ninja’nın son sürümünü denemek için yeni bir telefonun fiyatına değer mi? Belki de bu, birçok gelişmeye rağmen, ancak yine de sadece mütevazı miktarda indirmenin nedeni de budur.

Fruit Ninja 2 - Eğlenceli Aksiyon Oyunları (MOD, Sınırsız Para)

Söylemeye gerek yok, oyunun kalitesi gerçekten beklentileri karşılıyor

Halfbrick Studio’nun telefonların indirilebilir sürümlerini sınırlayarak oyuncular için “işi zorlaştırmaya” yönelik girişimi, oyunculara en akılda kalıcı deneyimi sunmaktır çünkü kalite sayıdan daha fazladır ve hangi sürümde eksiklikler olursa olsun. Fruit Ninja Classic’te oyuncuların sahip olabilmek için az miktarda para harcaması gerekiyorsa, Fruit Ninja oyuncuları çeşitlilik açısından mevcut öğelerden daha fazlasını isterlerse, Fruit Ninja 2: Fun Slicing Action’da yine oyunun yayılması için talepler alır. daha fazla platform. Ama lütfen hiçbir şeyin mükemmel olmadığını ve oyunun mükemmel olmadığını unutmayın. Her neyse, “Fruit Ninja: Fun Slicing Action” sürümün tam sürümü ise, muhtemelen oyun yaşlıların geride bıraktığı tüm özleri özetlemese bile şikayet edecek hiçbir şey yoktur. her zaman yeni fikirler veren rekabet yaratıcılığına ek olarak. Ayrıca, 1vs1 modu deneyimi, dünyadaki diğer oyunculara gösterme yeteneğinizi ortaya çıkarmanız için bir faktördür. Sahip olduğumuz etkileri yükseltmenin yanı sıra, oyuncuların Fruit Ninja: Fun Slicing Action dünyasında yeni bir seviyeye ulaşabilmeleri için etkili bir ilaç olacak, neyi bekliyorsunuz? şu anda bu oyunu cesurca indirmeyin

Artık Fruit Ninja 2 – Eğlenceli Aksiyon Oyunları’nı  ücretsiz indirmeye hazırsınız . İşte bazı notlar:

  • Lütfen kurulum kılavuzumuza bakın.
  • Android cihazının CPU ve GPU’sunu kontrol etmek için lütfen CPU-Z uygulamasını kullanın

Fruit Ninja 2

Neler Yeni

- Improved cheat security
- Improved leaderboard stability
- Changed up reward distribution for quests
- Added more quest types
- Changes to the scheduling of event modes
- Various bug fixes and UI tweaks

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk