Football Manager 2021 Mobile Hile v12.1.0 Kilitler Açık Apk indir

Cihaza göre değişir

Futbolda zirveye ulaşmanın en hızlı yolu olan FM21 Mobile'da iyi oyun çıkararak adınızdan söz ettirin.
Football Manager 2021 Mobile Hile v12.1.0 Kilitler Açık Apk indir APK indir
0/5 Oy yok
Geliştirici
SEGA
Sürüm
Cihaza göre değişir
Güncellenmiş
10 Aralık 2020
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
Cihaza göre değişir
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Resimler

Mod Özellikleri

ÖNEMLİ:

Kaldırılan lisans kontrolü;
Lucky Patcher ile ücretsiz satın alımlar için destek eklendi.
Ücretli içeriğin engelini kaldırmak için:
Lucky Patcher'ı kurun ve başlatın (root gerekmez, başlattıktan sonra en son sürüme güncellediğinizden emin olun);

Anahtarlarda, Google Fatura Öykünmesi ve Proxy Sunucusunun satın alma işlemlerine benzemesini sağlayın;
Oyunu kurun ve çalıştırın;
Oyun içi mağazaya gidin ve istediğiniz ürünü seçin;
Her şeyi doğru yaptıysanız, satın alma işlemine devam etmenizi isteyen bir pencere açılacaktır. Evet'i tıklayın;
10 saniyeye kadar bekleyin, ardından satın alma işleminin başarılı olması gerekir.
Saldırıya uğramış satın alma işlemlerinin doğru şekilde çalışması için Lucky Patcher'ın en son sürümünü yüklediğinizden emin olun!
Tüm oyuncuların rastgele isimleri olacak!

Takımın gerçek adı nasıl belirlenir?

Oyunu yükleyin ve bir kez çıkın;
Favori takımınızın adını içeren zip dosyasını indirin ve açın, “fm_save1.fms” benzeri bir dosya alacaksınız;
Bu dosyayı kopyalayın ve “Documents Sports Interactive Football Manager 2021 Mobile normal games” klasör yoluna yerleştirin;
Oyunu açın, ardından kaydedilen oyunu seçin ve keyfini çıkarın !!!

 

 

Açıklama

Football Manager 2021 Mobile Hile v12.1.0 Kilitler Açık Apk indir

Football Manager 2020 Mobil afiş

Ünlü Football Manager Mobile serisinin son taksitini alın . İsmi gibi, oyunda oyuncular kendilerini en sevdikleri futbol takımının mutlak menajeri haline gelecekler. Saha içindeki ve dışındaki her şeyle ilgili olası tüm yönleri keşfedin.

Mevcut takımlardan herhangi birini seçin veya kendiniz için bir takım oluşturun ve onları futbol dünyasındaki çeşitli zorlukların üstesinden gelin. Oyuncularınıza kesin talimatlar vererek en iyi menajer olun, her maçtan önce onlara uygun taktikler konusunda rehberlik edin ve en büyük turnuvalarda rekabet edebilecek yetenekli bir takım oluşturun.

İncelemelerimizle SEGA’nın bu harika oyunu hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hikaye

Oyunda oyuncular, bir futbol kulübünün baş antrenörü olacakları derinlemesine futbol yönetimi oyununa erişebilecekler. Burada, kulübünüzün finansmanı, oyuncu transferleri, eğitim programları ve tesisler dahil olmak üzere her kulüp faaliyetinden sorumlu olacaksınız.

O sırada bulabileceğiniz en iyi oyuncularla kendi takımınızı kurmaktan çekinmeyin. Onları zafere götürürken onlara çeşitli zorluklarda rehberlik edin. Football Manager 2021 Mobile’da oyuncularınızın tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olarak dünyanın en iyi menajeri unvanını kazanın .

Kendi koçunuzu oluşturun, birlikte çalışacağınız belirli kulüpleri seçin ve itibarınızı artırın. İşinizi güvence altına almak ve transfer için daha fazla bütçe kazanmak için kurulun gereksinimlerini yerine getirin. Futbol menajerlerinin dünyasına aşina olurken saha içindeki ve dışındaki konularla bir profesyonel gibi ilgilenin.

Özellikleri

Burada oyunun sunduğu tüm heyecan verici özellikleri bulacaksınız:

Kendi özel yöneticinizi oluşturun

Başlangıç ​​olarak, Football Manager 2021’deki oyuncular kendilerini en iyisi olma yolunda yeni yolculuğuna başlamak için yeni bir antrenör oluşturma seçeneğine sahip olacaklar. Tüm dünyada 100’den fazla farklı ülkeden tercih ettiğiniz uyruğu seçin. Milli futbol takımınızı zafere götürerek kendinize ve ülkenize şan kazandırın.

Football Manager 2020 Mobile ekran görüntüsü 1

Birden fazla lig ve resmi lisanslı oyuncuların keyfini çıkarın

Football Managers 2021’de, ünlü Premier Lig, La Liga, Bundesliga, Serie A, League 1 vb. Dahil olmak üzere dünyanın birçok farklı ülkesinden birden fazla lige erişebileceksiniz. Yüzlerce farklı lig ve binlerce resmi lisanslı oyuncuyla, favori takımınızı ve oyuncularınızı zafere götürürken derinlemesine futbol menajerinin tadını çıkaracaksınız.

Ek olarak, yeni güncellemelerle, tüm oyuncular ve kulüpler mevcut istatistiklerine uyacak şekilde tamamen güncellenecek. Dahası, oyun artık oyuncuların şampiyonayı kazanmak için en iyi takımlarla rekabet edeceğiniz Rusya ve Çin topraklarını gezmelerine izin verdi. Öyleyse hala ne bekliyorsun?

Daha iyi sonuçlar elde etmek için eğitim programını özelleştirin ve yükseltin

İlginç eğitim seçeneği sunan Football Manager 2021’deki menajerler, yeteneklerini daha da geliştirmek için oyuncularını birden fazla antrenman programıyla tanıştırabilir. Burada, en iyi sonuçları elde etmek için tüm ekibinizin yanı sıra her bir karakterin eğitimini ayarlamakta özgürsünüz.

Kariyerinin belirli aşamalarında her bir oyuncunun gelişimini izlemekten ve geliştirmekten çekinmeyin. Takip ettiğiniz taktiklere göre çalışmak için uygun bir eğitim programı seçin. Kendini işine adamış personeliniz ile eğitim haberlerini sürekli olarak denetleyin ve güncelleyin. Ekibin tamamı kontrolünüz altında olacak.

Football Manager 2020 Mobile ekran görüntüsü 4

Kapsamlı aktarım seçeneklerini keşfedin

Uzun turnuvalarda ve yoğun müsabakalarda kulübü daha yetenekli kılmak için takımda yeni oyuncuların olması oldukça önemlidir. Ek olarak, kulüpten bazı nedenlerle ayrılmayı planlayan oyuncularla da ilgilenmelisiniz. Çok parayla uğraştığınız için transfer işleri hafife alınamaz.

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Ultimate Robot Fighting Mod + Para Hile Apk indir v1.4.136

Bununla birlikte, oyunda oyuncular yeni yetenekleri keşfetmenin yanı sıra transfer işleriyle uğraşmak için kendileri için çalışacak yeni temsilciler kiralayabilirler. Ancak yine de tüm kararları verecek olan siz olacaksınız, bu nedenle gerekli bilgilere sahip olduğunuzdan emin olun. Aksi takdirde, transfer pazarında kulübe çok paraya mal olacaksınız.

Müzakere sanatını öğrenin ve size en iyi anlaşmalarda yardımcı olması için bir temsilci tutun. Ek olarak, sezon başında yönetim kurulu tarafından size verilen transfer bütçesine bağlı kaldığınızdan emin olun, aksi takdirde işlerinizi ve itibarınızı kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Bu muhteşem futbol menajerliği oyununa dalarken takımınızı zafere taşıyın

Saha dışı meselelerin yanı sıra, Football Manager 2021’deki oyuncuların, oyuncular sahada oynarken tüm taktikleri ve stratejileri yönetmeleri gerekecek.

Bu, takım için seçtiğiniz dizilişi, hücum ve savunma tarzlarını, takım dizilişini ve oyuncu değişikliğini, belirli kişiler için talimatları ve daha fazlasını içerir. Karşılaşacağınız rakiplere, takımınızdaki oyunculara ve üzerinde çalıştığınız taktiklere bağlı olarak, takım için en iyi seçeneği seçmelisiniz.

Bunun da ötesinde, onları zafere doğru yönlendirirken en iyi talimatları aramak için sahada bulunan oyuncuların mevcut durumlarını da analiz etmeli ve dikkate almalısınız. Her maç, oyunu takip etmenize ve uygun ayarlamaları yapmanıza yardımcı olacak gerçekçi istatistikler içerir.

Football Manager 2020 Mobile ekran görüntüsü 3

Takımlarınızı istediğiniz gibi özelleştirin

Ve isterseniz, takımın soyunma odasında birden fazla değişiklik yapmanıza da izin verilir. Bu, numaralandırma, yeni formalar, topu değiştirme ve daha fazlası gibi kadronuzda sahip olabileceğiniz birden fazla özelleştirmeyi içerir.

Bunun da ötesinde, tamamen “isimsiz” bir futbol maçını zafere doğru yönlendirmek istiyorsanız, My Club modunda kendi futbol takımınızı yaratmanıza da izin verilir. Burada, yeni oyuncular ve kadrolarla yeni bir kulüp yaratabilirsiniz. Kulübünüzün dünya çapında birden fazla ligde başkalarıyla rekabet etmesini sağlayın ve kulübünüz için zaferleri kazanın.

Bu yeni Football Manager oyununda birçok ilginç özellik

Ve yeni güncellemelerle, bu yeni Football Manager Mobile oyunu, oyunculara oyunda sahip olabileceğiniz birçok ilginç özelliği de tanıtıyor. Başlangıç ​​olarak, artık VAR teknolojisine ve gol tekrarlarına sahip olacaksınız, böylece topun çizgiyi geçip geçmediğini tam olarak görebiliriz. Bu, her maçı son derece adil ve eğlenceli kılar.

Ek olarak, geliştirilmiş kullanıcı arayüzü, özellikle Football Manager’da yeni bir oyuncu olduğunuzda oyuncuların oyun içi özelliklere hızlı bir şekilde aşina olmalarını sağlayacaktır. Sezgisel öğreticiler, kısa sürede daha iyi olmanızı sağlayacaktır.

Football Manager 2020 Mobile ekran görüntüsü 2

Başa çıkmak için birden fazla ikilem

Son olarak, futbol takımının baş antrenörü olarak, kendinizi hem saha içinde hem de saha dışında birçok durumla başa çıkmak zorunda bulacaksınız. Bununla birlikte, sonraki kararlara geçerken kendi kararlarınızı vermenizi gerektiren çeşitli farklı ikilemler olacaktır. Ekibin durumuna bağlı olarak, size en olumlu sonucu verecek en iyi durumu bulmalısınız.

Görsel ve ses kalitesi

Grafikler

Oyun, oynanışa hızlı bir şekilde aşina olmanızı sağlayan basit ve sezgisel grafiklere sahiptir. Ek olarak, özellikle maçlar sırasında sezgisel arayüzler, uygun kararlar vermenizi çok daha kolaylaştıracaktır.

Ses / Müzik

Oyunun farklı yönlerine dalarken kendinizi tamamen futbol menajerliği dünyasına dalmış olarak bulun. Ve menajer olarak oyunda her türlü durumu deneyimleyebilirsiniz. Takımınız kötü giderken size yuhalanan hayranlardan ve oyuncularla başarı kazandıkça sizi övün.

Football Manager 2021 Mobile Hile v12.1.0 Kilitler Açık Apk indir

Oyun, başarılı bir menajer olmak ve favori kulüplerini zafere taşımak isteyen tüm futbol taraftarları için mükemmel bir oyun. Bununla birlikte, daha rahat ve rahatlatıcı bir futbol oyunu arıyorsanız, o zaman Score Hero ve Head Soccer web sitemizde bulunan harika önerilerden ikisidir. Her iki durumda da, bunların hepsi harika oyunlar ve kesinlikle eğlenceli bulacaksınız.

Artık Football Manager 2021 Mobile’ı  ücretsiz indirmeye hazırsınız . İşte bazı notlar:

  • Lütfen kurulum kılavuzumuza bakın.
  • Android cihazının CPU ve GPU’sunu kontrol etmek için lütfen CPU-Z uygulamasını kullanın

Neler Yeni

Fixed players sometimes being incorrectly released
Fixed stuck budget adjustment
Fixed instant failure of Austerity challenge
Fixed duplicate affiliates
Fixed some rare crashes
Fixed issue where game could get stuck responding to transfers
Fixed happiness string not showing on personal page
Fixed captain not being cleared after leaving club
Added shading on squad/tactics rows

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk