Fantasy Island Sim Para Hileli Apk indir v

2.2.2

Macera seni bekliyor!
fantasy island sim fun forest adventure APK indir
0/5 Oy yok
Güncellenmiş
16 Aralık 2020
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
82M
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Resimler

Açıklama

Fantasy Island Sim Para Hileli Apk indir v2.2.2

Fantasy Island Sim Para Hileli Apk indir v2.2.2

Fantasy Island Sim Para Hileli Apk indir v2.2.2

Macera seni bekliyor!
Fantasy Island Sim’un büyülü dünyası, her biri farklı görevlere, yeteneklere ve gizemlere sahip birçok kabileye ev sahipliği yapıyor. Örneğin korsanlar… Onlar dünyadaki gizemleri ortaya çıkarmayı, ganimetler elde etmekten büyük keyif alırlar. Ekonomini canlandırman mı gerekiyor? Kaynaklarını ve ürünlerini kullanarak cinlerle ticaret yap. Evet, cüceler bir gün kendi kalelerini inşa edecekler fakat o güne kadar senin için değerli mücevherler ve altın çıkarmaya devam edeceklerdir. Elfler de büyülerini kullanıp günlük görevlerin üstesinden gelmede çok başarılılardır. Çiftçilik ve ekip biçmede de köylüler bir numaradır. Krallığını imparatorluğa dönüştür!

Fantasy Island Sim’un büyülü dünyasını keşfet.
Krallığını bir imparatorluğa dönüştür ve cinler, korsanlar, elfler, kutuplar, cüceler ve köylüler gibi sevimli kabileleri keşfet. Her kabilenin inşa edebileceğin eşsiz binaları var, bu binaların çoğu epik, hatta bazıları efsanevi.

Kaynakları toplayın ve binalar oluşturun.
Bir orta çağ kasabası ile başla. Üretim binaları inşa ederek ve kaynaklar üreterek ekonomini geliştir. Mallarını toplayabilir ve bu kaynakları yeni evler ve dükkanlar inşa etmek için kullanabilirsin. Adım adım kasabanı bir kente dönüştür.

Stratejin nedir?
Bu şehir kurma simülasyon oyununda üretimi sürdürmek için moralleri yüksek tutman gerekiyor. Fakat unutmadan belirtelim, kabilelerini çok zorlarsan şehri terk edebilirler.

Arkadaşlarınla ticaret yap.
Mal üretmek ve arkadaşlarınla ticaret yapmak için yeteneklerini kullan! Birlikte oynayın ve yeni kabileler keşfedin. Gizli becerilerin kilidini açın ve gizli hazineleri keşfedin.
Birlikte bu yeni şehir kurma simülasyon oyunu tadını çıkarın!

Öne Çıkan Özellikler
▶ Fantezi şehir kurma oyunu
▶ Farklı kabilelerin kilidini aç ve krallığını bir imparatorluğa dönüştür
▶ Günlük görevleri yerine getir
▶ Dünyayı keşfet ve krallığını genişlet
▶ Değerli taşlar çıkar ve altın işle
▶ Kendi yolunu seç: strateji mi simülasyon mu?
▶ Çevrimdışı ve çevrimiçi olarak oynanabilir

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Bus Simulator: Ultimate Para Hileli Apk v1.4.9

Fantasy Island Sim’u indirmek ve oynamak ücretsizdir. Ancak, bazı öğeler oyun içi satın alımlar gerektirebilir. Bu özelliği devre dışı bırakmak istiyorsanız, lütfen telefonunuz veya tabletinizin ayarlarından uygulama içi satın alımları kapatın.

Fantasy Island Sim – Krallığını imparatorluğa dönüştür’un yaratıcıları Sparkling Society’nin diğer harika oyunlarını incele!

Neler Yeni

Sürekli olarak değişiklikler ve iyileştirmeler yapıyoruz. Bir şeyi kaçırmadığından emin olmak için güncellemelerini açık tut.

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk