Eyes 6.1.20 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir

1580883989 eyes logo
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Eyes 6.1.20 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir

Eyes 6.1.20 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir

Eyes Hile Apk Kullanımı

Eyes hileli apk’da düşmanlar sizi öldüremez ve tüm kilitler açıktır. Sonsuz göz kullanmak için oyuna girdikten sonra solt üst kısımdaki yuvarlak ikona dokunarak açılan menüden hileyi aktif edin.

Eyes, korkunç malikaneden kaçacağınız macera oyunudur. Kısa sürede 10 milyondan fazla kişi tarafından indirilen ve gerçekten popüler hale gelen bu oyun Android cihazınızda size korku dolu anlar yaşatıyor. Kesinlikle profesyonel düzeyde tasarlanmış bir yapım olduğunu söyleyebilirim o yüzden böylesine bir oyunu karanlık ortamda ve mutlaka kulaklık takarak deneyimlemenizi tavsiye ederim yegenlerim. Hikayeye göre karanlığın derinlerinde dolaşırken çok büyük bir malikaneye denk geliyorsunuz. Heyecan arayan biri olarak buraya girmekten kendinizi alıkoymuyorsunuz.

Ancak içeriye girdikten sonra geriye dönüş yok, tekrar çıkışı bulmak saatlerinizi alacak. Eyes oyunundaki bu malikanede her tarafta korkunç yaratıklar var ve oraya girdiğiniz için size çok sinirliler. Tüm güçleri ile sizi yakalamak ve öldürmek istiyorlar sizinse tek derdiniz bir an önce bu kabus dolu ortamdan kaçmak. Çevredeki her şeye karşı çok dikkatli olmalı, ipuçlarını bulmalı ve doğru şekilde kullanmalısınız. Çok kez hata yapmanız mümkün olsa da mutlaka çıkışı bulacaksınız. Daha kolay bir şekilde oynamak istiyorsanız Eyes kilitler açık hileli mod apk’yı indirebilirsiniz, bol şans!

    Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Epic Battle Simulator 2 Apk İndir – Para Hileli Mod 1.4.70

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Android Hile Apk
    Free Mod Apk