Ev Egzersizleri Premium apk indir v

1.1.3

Ev Egzersizleri, tüm ana kas gruplarınız için günlük egzersiz rutinleri sunar. Günde sadece birkaç dakikada, spor salonuna gitmeye gerek kalmaksızın kas yapabilir ve zinde kalabilirsiniz. Ekipman veya koça gerek yoktur, tüm egzersizler sadece vücudunuzun ağırlığıyla yapılabilir.
ev egzersizleri ekipmansiz APK indir
0/5 Oy yok
Geliştirici
Leap Fitness Group
Sürüm
1.1.3
Güncellenmiş
25 Aralık 2020
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
17M
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Resimler

Açıklama

Home Workout No Equipment

Ev Egzersizleri

Ev Egzersizleri, tüm ana kas gruplarınız için günlük egzersiz rutinleri sunar. Günde sadece birkaç dakikada, spor salonuna gitmeye gerek kalmaksızın kas yapabilir ve zinde kalabilirsiniz. Ekipman veya koça gerek yoktur, tüm egzersizler sadece vücudunuzun ağırlığıyla yapılabilir.

Uygulama, karın kaslarınız, göğsünüz, bacaklarınız, kollarınız için egzersizler içerdiği gibi bunun yanında tüm vücudu çalıştıran egzersizlere de sahiptir. Tüm egzersizler uzmanlarca tasarlanmıştır. Hiçbirisi ekipmana ihtiyaç duymaz, yani spor salonuna gitmeye gerek yoktur. Günde sadece birkaç dakikanızı alsa da kaslarınızı etkili biçimde güçlendirir ve evde baklava dilimi kas yapmanıza yardımcı olur.

Isınma ve gerinme rutinleri, bilimsel bir biçimde egzersiz yapmanızı temin edecek biçimde tasarlanmıştır. Her egzersiz için animasyonlar ve video rehberler sayesinde her egzersiz sırasında doğru biçimi kullandığınızdan emin olabilirsiniz.

Ev egzersizlerimizle çalışmayı sürdürdüğünüzde sadece birkaç hafta içinde vücudunuzda bir değişiklik fark edeceksiniz.

Bu ne işe yarıyor?

Egzersiz yapmaya yeni başlayan birçok kişi, neyle başlayacağını ve egzersizlerine nasıl başlaması gerektiğini bilmiyor. Ve çok az şey biliyorlardı, egzersiz planlarınız ve programlarınız hakkında net olmadıklarından, kendinizi kalkıp antrenmana başlamak için motive etmenizi de zorlaştırıyorlardı. Bu nedenle, birçok insan yeni yıl kararlarından veya kendini geliştirme planlarından vazgeçme eğilimindedir.

Bu nedenle, egzersiz ilerlemenizi takip edebilecek kendi derinlemesine planlarınızı ve programlarınızı oluşturmanızın yanı sıra, size birçok büyük fayda sağlayacağını bilerek egzersiz yapmaya başlamanız için sizi motive etmeniz önemlidir. Ancak, yeni başlayanların çoğunun kendinize uygun bir plan bulması kolay olmadığından, özel eğitim programlarınızın profesyoneller tarafından oluşturulması daha iyi olacaktır.

Harika bir mobil egzersiz uygulaması olan Ev Egzersizi – Ekipmansız, size derinlemesine egzersizler ve eğitim yoluyla kişisel gelişim konusunda eksiksiz bir rehber sunacak. Burada, kendi antrenman planlarınızı kendiniz hazırlayabilir veya sizi sezgisel ve etkili deneyimlerle tanıştıracak mevcut planlar veya zorluklar arasından seçim yapabilirsiniz.

Aynı zamanda, tercihlerinize daha iyi uyması için çeşitli yoğunluklar ve kişiselleştirilmiş hareketlerle kendi özelleştirilmiş egzersiz deneyimlerinize sahip olmaktan çekinmeyin. Kendi egzersiz maceranızı keşfederken ve takip ederken Ev Egzersizi – Ekipmansız’daki kullanışlı ve sezgisel özelliklerin keyfini çıkarın.

Gereksinimler

Uygulamayı kullanmaya başlamak için, Android kullanıcılarının yalnızca cihaz yazılımı sürümü 4.2 ve üzeri olan çalışan bir Android cihaza sahip olmaları gerekir. Aynı zamanda, özellikleriyle daha iyi deneyimler elde etmek ve birçok ilginç uygulama içi eğitim programına erişim sağlamak için İnternet’e bağlı olmalısınız.

Ve tüm bunlardan sonra, kendinizi motive etmek ve kararlı hale getirmek sizin için çok önemlidir. İyileştirme yolculuğunuzun geri kalanı Ev Egzersizi – Ekipmansız bölümünde bulunabilir.

Harika özellikler

İşte uygulamanın sunduğu tüm harika özellikler:

Mobil kullanıcılar için eksiksiz ve sezgisel bir egzersiz uygulaması

Evde antrenman yolculuğunuza başlamak için nihai rehberinizi arayanlar için, Leap Fitness Group’un bu harika uygulaması size başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi verecektir. Uygulamada sizi etkili uygulama içi deneyimlerle tanıştıracak harika vücut geliştirme, güç ve dayanıklılık eğitimlerinin tadını çıkarın.

Vücudunuzu esnetin, ısının ve kas geliştirme egzersizlerinize istediğiniz zaman başlayın. Ve her zaman olduğu gibi, uygulama size antrenman yolculuğunuza başlamanız için eksiksiz bir plan sağlayacaktır. Tercih ettiğiniz egzersiz planlarını seçmekten çekinmeyin ve belirli kas gruplarını etkili bir şekilde oluşturmanıza veya gücünüzü çalıştırmaya odaklanmanıza izin verecek sezgisel egzersizlere dalın.

Erişilebilir ve keyifli egzersiz deneyimleri

Ve daha da önemlisi, Evde Egzersiz – Ekipmansız ile Android kullanıcıları, sezgisel eğitim planları ve sizin için özelleştirilmiş programlarla heyecan verici egzersiz deneyimlerinin tadını çıkaracaklar.

Yeni başlayanların tam hareketleri takip etmelerine ve eğitimlerinden en iyi şekilde yararlanmalarına olanak tanıyan ayrıntılı videolara ve animasyon kılavuzlarına erişerek başlayın. Antrenman seanslarının keyfini çıkarın ve uygulamadaki sezgisel sesli talimatlarla kendinizi deneyimlerle meşgul edin.

Ek olarak, egzersizlerde ilerledikçe, uygulama, kullanıcıların gelişim yolculuklarını etkili bir şekilde takip etmelerini sağlamak için egzersiz ilerlemenizi otomatik olarak kaydedecektir. Burada, kullanıcılar ağırlık eğilimlerini takip etmek, egzersiz tutarlılıklarını takip etmek vb. İçin eksiksiz bir çizelge sistemine sahip olabilir.

Antrenman deneyimlerinizi daha da kişiselleştirmek için, Ev Egzersizi – Ekipmansız uygulamasındaki Android kullanıcıları, uygulamanın daha kullanışlı ve sezgisel hale geldiğini bulmak için egzersiz hatırlatıcılarını ve bildirimlerini de özelleştirebilirler.

Çeşitli eğitim amaçları için çoklu egzersizler

Ve en önemlisi, Ev Egzersizi – Ekipmansız’daki Android kullanıcıları artık vücudunuzu tamamen değiştirmenize ve kaslarınızı oluşturmanıza olanak tanıyan yüzlerce etkili ve ulaşılabilir egzersizle eksiksiz egzersiz deneyimlerinin keyfini çıkarabilir.

Başlangıç ​​olarak, Android kullanıcılarının egzersiz seanslarına kolayca başlamasına olanak tanıyan sezgisel ısınma ve esneme rutinlerini seçebilirsiniz. Vücudunuzu çalıştırmak istemeseniz bile, bu basit germe rutinleri, sadece birkaç dakikalık rahat bir esneme ile bile sağlıklı olmanızı sağlayacaktır.

Ve tabii ki, daha yoğun bir egzersiz için, Evde Egzersiz – Ekipmansız, kullanıcılara her biri farklı zorluk seviyelerine sahip olan farklı kas gruplarınız için sezgisel ve ulaşılabilir eğitim planlarını tanıtacaktır. Bu alıştırmalar, eğitimi hızlı bir şekilde almanıza ve süreç boyunca size rehberlik ederken sezgisel talimatların keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

Uygulamadaki tüm egzersizler, vücut tiplerinize ve egzersiz tercihlerinize daha iyi uyacak şekilde dikkatlice araştırılmış ve planlanmıştır, böylece size en kısa sürede en iyi sonuçları verir. Yağ yakmak, kas kazanmak ya da dayanıklılığınızı artırmak olsun, egzersizleri kesinlikle son derece yararlı bulacaksınız.

Son olarak, vücudunuzun tamamen değişmesi için, Ev Egzersizi – Ekipmansız’daki Android kullanıcılarının tüm vücut egzersizlerini almaları da mümkündür, bu da vücudunuzdaki tüm farklı kas gruplarını yakmanıza olanak tanır.

Katılmanız gereken ilginç zorluklar

Ve aynı zamanda, kendinizi motive etmenin yanı sıra uygulamaya başlamak için daha iyi bir yol arıyorsanız, Evde Egzersiz – Ekipman Yok, kendinizi tamamen kaptırmanıza olanak tanıyan bir dizi farklı egzersiz görevi de sunar. sezgisel egzersizler ve etkili eğitim ile deneyimlere dahil edin. Zorluklar, belirli kas gruplarından tüm vücudunuza kadar farklı eğitim parçaları arasında değişiyordu. Ve motivasyonunuzu artırmak ve zorlukları yaklaşılabilir durumda tutmak için, siz ilerledikçe zorluk biraz artacaktır. Böylece sonunda inanılmaz bir değişiklik bekleyebilirsiniz.

Yolunuza rehberlik edecek kendi fitness koçunuz olsun

Kendini motive etmekte zorlananlar ya da doğru rehberlik ve tavsiyeleri bulmakta zorlananlar için, Home Workout – No Equipment aynı zamanda birçok sezgisel ve etkili egzersize erişmenizi sağlayacak eksiksiz bir fitness koçluk programı sunar. Ve daha da önemlisi, profesyonel eğitmenlerle etkili bir şekilde egzersiz yapmanıza ve etkili talimatları ve motivasyon rehberleri ile egzersizlerinizden daha fazlasını almanıza olanak tanıyan kişisel antrenör programı ile uygulamanın tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Home Workout topluluğu ile egzersiz yolculuğunun tadını çıkarın

Eğitim deneyimlerini daha keyifli hale getirmek için, egzersiz ilerlemenizi takip edebilir ve bunları arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak paylaşabilirsiniz. Bir antrenmanı bitirdiğinizde tamamladığınız antrenmanları, yakılan kalorileri ve genel yoğunluğu göstermekten çekinmeyin. Bu, uzun bir mücadelede kendinizi motive etmenin harika bir yoludur. Ayrıca, arkadaşlarınızı ve diğerlerini bu harika uygulama ile çalışmaya başlamaları için teşvik edebilirsiniz.

Kullanmak ücretsiz

Ve tüm heyecan verici özelliklere rağmen, uygulama tüm Android kullanıcılarının mobil cihazlarında keyfini çıkarması için hala ücretsizdir. Bu nedenle, herhangi bir ücret ödemeden uygulamayı Google Play Store’dan kolayca alabilirsiniz .

Ancak, hala ücretsiz bir uygulama olduğundan, reklamlar ve uygulama içi satın alımlar her zaman mevcuttur. Bu nedenle, özelliklerinin çoğunu ücretsiz olarak kullanabilseniz de, tamamen kilidi açılmış içerik sunan modifiye uygulamamıza gitmek daha iyi bir fikir olabilir.

Web sitemizdeki kilidi açılmış uygulamanın keyfini çıkarın

Ev Egzersizi – Ekipmansız’da tamamen kilidi açılmış deneyimlerin tadını çıkarmak için, web sitemizdeki uygulamanın değiştirilmiş sürümüne gidebilirsiniz. Burada, premium kullanıcılar için olanlar da dahil olmak üzere mevcut tüm özelliklerini tamamen ücretsiz olarak tanıtacağız ve aynı zamanda ücretsiz fiyatları korumaya devam edeceğiz. Tek yapmanız gereken, Ev Egzersizi Ekipmansız APK’yi web sitemizden indirmektir . Verilen talimatları izleyin ve kullanıma hazır hale getirmelisiniz.

Nihai kararlar

Eksiksiz egzersiz deneyimleri boyunca size rehberlik edecek etkili bir mobil uygulama arayanlar için Ev Egzersizi – Ekipmansız’dan daha iyi bir aday olmayacak. Burada kullanıcılar, dünyanın her yerinden profesyoneller tarafından tasarlanan sezgisel ve etkili egzersiz planlarının keyfini çıkarabilir. Antrenman sürecinizi özelleştirmek ve kişiselleştirmek ve en iyi sonuçları elde etmek için çeşitli uygulama içi özellikleri kullanmaktan çekinmeyin.

Ve en önemlisi, Ev Egzersizi – Ekipmansız’ın kilidi açılmış sürümümüzle uygulamanın keyfini çıkarmanız için her zaman tamamen ücretsiz bulun.

Ev Egzersizleri

Neler Yeni

• Fix bug

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk