#DRIVE Para Hileli apk v

1.11.13

#DRIVE is an endless driving videogame inspired by road and action movies from 1970s. As simple as possible, allowing the player to pick a car, pick the place and just hit the road. Just be aware not to hit anything else.
drive APK indir
0/5 Oy yok
Geliştirici
Pixel Perfect Dude
Sürüm
1.11.13
Güncellenmiş
11 Ocak 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
98M
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Resimler

Açıklama

#DRIVE

#DRIVE 1970’lerin destansı filmlerinin hayranları bir sonraki maceralarına hazırlanmalı. Mobil platformlardaki en heyecan verici ve gerçekçi sürüş deneyimlerinde #DRIVE’a katılın . İncelemelerimizle bu harika oyun hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.

Hikaye

Oyun, pek çok sürüş ve sokak eylemi ile 70’lerin efsanevi filmlerinin destansı sürüşlerinden ilham aldı. Oyuncular, araba kullanmayı doğası gereği ve arabaları evler olarak gören bir kamyon şoförü olarak oynayacaklar.

Arabalarınıza binin, varış noktanızı seçin ve önceki yüzyılın Amerika Birleşik Devletleri’nin ikonik manzaralarında gezinirken yola çıkın. Ancak yoldayken yasa ve yönetmeliklere uyduğunuzdan emin olun.

Tek başınıza araba kullanmanın eğlencesinin ve heyecanının tadını çıkarırken hiçbir şeye çarpmamaya çalışın. Ama yaparsanız, bundan sonra geleceklere hazırlandığınızdan emin olun.

#DRIVE

Özellikleri

Burada oyunun şu anda desteklediği tüm heyecan verici özellikleri bulacaksınız:

Bu muhteşem yarış oyununda gerçekçi fiziği deneyimleyin

#DRIVE ile oyuncular, becerilerinize büyük ölçüde güvenen ve arabalarınızı kontrol etme hissini veren tamamen yeni bir yarış teknisyeni ile tanışıyor. Gerçekçi fizik ile, kamyonunuza binerken birçok gerçek hayat anlayışına güvenmeniz gerekecek. Örneğin, özellikle yüksek hızda seyahat ederken, dönüşlerinizde arabanın ağırlığını ve ivmeyi göz önünde bulundurmanız gerekir.

Basit ve sezgisel kontroller

Oyunu olabildiğince kolay hale getirmek için #DRIVE’daki oyuncuların basit ve sezgisel kontrollere erişimi var. Sadece gittiğiniz yönleri önemsemeniz gerekecek olsa da, dikkate alınması gereken düzinelerce ilgili faktör de vardır. Bunlar, #DRIVE’daki kontrolleri aynı anda hem basit hem de zor hale getirmek için birleştirildi. Pek çok yarış oyununun sunamayacağı bir özellik.

Ek olarak, oyuncular yolculuğunuz boyunca oyunu son derece sezgisel ve eğlenceli kılan çeşitli öğreticiler ve kılavuzlarla tanıştırılır. Özellikle çok fazla deneyiminizin olmadığı başlangıç ​​aşamalarında.

#DRIVE

Polisler senin peşinden koşarken kaybet

#DRIVE’daki en heyecan verici özelliklerden biri, hızınızı arttırmanız ve peşinizden koşan sinir bozucu polislerden kurtulmanız gerektiği zamandır. Engeller oluşturmak ve sizi yakalamalarını önlemek için yoldaki arazileri, yükselticileri ve diğer araçları kullanın. Paranızı ve oyun içi ilerlemenizi kaybetmek istemiyorsanız bunun olmasına izin vermeyin.

İlerledikçe değerli mal ve kaynakları toplayın

Yolda seyahat ederken dikkatinizi çekecek iki şey vardır, bunlar yakıt ve altın. Yolda seyahat ederken kendinize çeşitli takviyeler kazanmak için mümkün olduğunca çok altın toplamaya çalışın. Ek olarak, oyuncular benzin deponuzu önemsemeli, her parçaya yeterli yakıt verdiğinizden emin olun. Yoksa ilerleyemezsiniz ve olduğunuz yerde durmanız gerekir.

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Hill Climb Racing 2 Para Hileli Apk 1.41.1

Çeşitli güçlendirmeleri ve güçlendirmeleri toplayın

Yolculuğunuzu çok daha heyecanlı ve rekabetçi hale getirmek için, yolculuğunuz boyunca araçlarınız için çeşitli takviyeler ve güçlendiriciler almanıza izin verilir. Daha hızlı gitmenize ve arabanızı daha dayanıklı hale getirmenize izin vermek için doğru olanları seçin ve mümkün olduğunca toplayın.

Bununla birlikte, kar küreği ile önünüzde başka araçlar ve engeller olabilir ya da hız artışları ile arabanızı aşırı derecede hızlandırabilirsiniz. Yine de #DRIVE ile çok eğleneceksiniz.

#DRIVE

İlerlerken engellerden kaçının

Sürüşünüzde size yardımcı olmak için her zaman güçlendiriciler ve güçlendirmeler toplayabilirsiniz, ancak #DRIVE’daki oyuncular her zaman önlerine çıkan engellerle uğraşmalıdır. Onlar size geldiklerinde hazırlıksız olmaya hazır olduğunuzdan emin olun. İlerlerken engellerden kaçının ve onlardan etkilenmediğinizden emin olun.

Düzinelerce arasından favori arabanızı seçin

20. yüzyılın sonlarından itibaren filmlerin hayranı olanlar için #DRIVE, koleksiyonunuzda olmasını isteyeceğiniz her arabayı sağladığı için sizi kesinlikle tatmin edecektir. Eski günlerde en ünlü arabalara atlarken şık bir şekilde seyahat edin.

Polis gibi davranın ve Sinsi Beak ’69’unuza binin ve kasabalarda suçu yakalayın. Veya bir otobüs şoförü olun ve klasik otobüse atlayın, müşterilerinizi istedikleri yerlere taşıyın.

Çeşitli haritalarda ve arazilerde yarış

Burada #DRIVE’da oyuncular, sürüşün sadece yarışla ilgili olmadığı yepyeni bir sürüş deneyimiyle tanıştı. Ülkenin her yerindeki güzel manzaralarda gezinirken anın tadını çıkarmakla ilgili.

Ve bunun gerçekleşmesi için #DRIVE, oyuncuların ülke çapında çeşitli haritalar ve arazilerde yollarını sürmelerine izin veriyor. Farklı haritalarla, farklı yarış deneyimlerinden de keyif alacaksınız.

Oynaması ücretsiz

Oyun şu anda ücretsiz oynanıyor, bu şaşırtıcı özellikleri göz önüne alındığında oldukça şaşırtıcı. Artık Android oyuncuları , kendilerini çevreleyen her şeyi unutabilecekleri ve sadece anın tadını çıkarabilecekleri mükemmel bir sürüş deneyiminin tadını çıkarabilirler.

Giderek ücretsiz olarak #drive alın Androidhileliapk.com , indirme ve tüm özelliklerinin keyfini özgürsünüz olarak yükleyin.Google Play Store

Görsel ve ses kalitesi

Grafikler

Oyun, sizi ülkenin her yerinden farklı yerlere götürecek basit ve büyüleyici grafiklere sahiptir. Güzel doğa ve ortamlardan etkilenirken en iyi şekilde sürüşün tadını çıkarın. Ek olarak, oyun, oyuncuların gecikmelerden veya takılmalardan rahatsız olmadığı pürüzsüz ve sürekli bir oyun sağlar.

Ses / Müzik

Huzurlu müzik ve ses efektleri ile #DRIVE sizi birçok farklı sürprize götürecek. Etkileyici ses deneyimleriyle tanışınca bu sürüş oyununun tadını çıkarın.

#DRIVE MOD son 1.11.13 Android APK’sını indirin

Sonsuz yollarda sürüş yapmanın heyecan verici duygularını her zaman sevenler ve doğaya olduğu gibi hayranlık duyanlar için #DRIVE kesinlikle eğlenmek için harika bir oyun.

Neler Yeni

- Christmas Special Snowplough
- Double caps in Snowplough during holidays
- The Juggernaut car updated
- The Sideways car added

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk