Dead Paradise: Race Shooter Para Hileli apk indir v

1.7

Welcome to Dead Paradise: The Road Warrior is the free death race shooting game with car battles on fury roads! Choose and level up your death car, upgrade your shooting weapon and bring destruction to your enemy! Become the best killer in the apocalypse race. Make your rivals tremble with fear! Show them the best driving, shooting and fury!
dead paradise race shooter APK indir
0/5 Oy yok
Geliştirici
SMOKOKO LTD
Sürüm
1.7
Güncellenmiş
2 Aralık 2020
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
139M
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Resimler

Açıklama

Dead Paradise: Race Shooter Para Hileli apk indir v1.7

Ölü Cehenneme Hoş Geldiniz: Yol Savaşçısı , öfke yollarında araba savaşları olan ücretsiz ölüm yarışı oyunu! Ölüm otomobili seç ve seviyelendir, silahını yükselt ve düşmanı imha et! Kıyamet yarışında en iyi katil ol. Rakiplerini korkuyla titret! Onlara en iyi sürüş, ateş ve öfkeyi göster!

Ölü Cennet: Yol Savaşçısı, farklı arabalar kullanmanıza ve büyük yükseltmeleri cephaneliğe çıkarmanıza izin verir. Aracınızın çekim gücü ve imha yeteneklerini kazanmak için makineli tüfek ve ölüm av tüfeği yükseltin. Rakiplerinden gelen hasar ve yıkımı azaltmak için bağımlı zırh kullanın.

PATLAMA VE TAHMİNLER

Crash ve düşmanlarını öfkeli yarış aksiyon savaşlarında harika grafiklerle yak. Yeni oyun silahı, zırh ve arabaların kilidini açmak için tükenmişlik yarışında hayatta kalmak, hedefler kazanmak ve ekstra kaynaklar almak. Ölüm yarışı katılın ve hedefe ulaşmak için yarış rakiplerini yenmek. Her araba savaşında 5 eşsiz patrona karşı yarış ve patlamalar, sürgünler ve trafik engelleri atlat. Apocalypse dünyasını yak ve en iyi atış araba oyununda düşmanlarını öldür!

APOCALYPSE DÜNYASI

Yeni Amerika’ya hoş geldiniz – ölüm, katiller, yıkım ve öfke düşmanlarıyla dolu post kıyamet dünyası. Farklı konumlarla 90’dan fazla seviyeyi keşfedin: Şehir, Çöl, Kanyon, Banliyö ve diğerleri. Oyun seviyesi, oyun seviyesine bağımlı, rakiplerin ve araba güncellemelerinin gücü. Ölü Cehennem’de öfke yarış rakiplerine karşı ölüm yarışına katıl: Yol Savaşçısı ve hepsini yak!

SİZİN GERÇEKTEN ÖLÜM VARLIĞINI GÖSTERİN
Araba çarpışmayı, öfke yarışlarını ve araba oyunlarını aksiyon, patlama ve çılgın sürüşle seviyor musun? Apocalypse oyununu harika grafikleriyle beğendiniz mi? Ölü Cennet: Yol Savaşçısı’na tam olarak ihtiyacınız olan şey! Sıradan bisikletlerden ağır tanklara kadar 15’den fazla düşman türünü yen. Araba sür, sakin ol ve en iyi araba katili ol!

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Drift Max Pro - Hile Apk indir(Mega)v2.4.61

Daha fazla kaynak kazanmak için patronlarla savaşın. Bu en tehlikeli oyun düşmanı. Onlarla tanışmaya hazır olmalısın. Tüm arabalarınızı, silahlarınızı ve zırhınızı yükseltin, rakiplerinizi yen ve oyun patronuyla savaş.

OYUN ÖZELLİKLERİ

Kıyamet dünyasında 90 benzersiz seviye
15 eşsiz düşman türü
10 ölüm arabası
5 benzersiz patron
4 çeşit yükseltmeler
sonsuz sayıda patlama, sürüş ve eğlence!

Ücretsiz Dead Paradise: The Road Warrior oynayabilirsiniz! Öfke yarışları, patlamalar, patronlar ve harika grafikler ile en iyi ücretsiz aksiyon oyunlarından birini yaşayın! Toplam eğlence ve toplam kargaşa! Bu ölüm yarışı oyunu hemen ŞİMDİ indir!

Google Play Store Link

Neler Yeni

- bug fixes

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk