CyberSphere: Sci-fi Shooter 2.14.32 Para Hileli Mod Apk indir

1507929975 cybersphere sci fi shooter logo
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

CyberSphere: Sci-fi Shooter 2.14.32 Para Hileli Mod Apk indir

CyberSphere: Sci-fi Shooter 2.14.32 Para Hileli Mod Apk indir

CyberSphere: Sci-fi Shooter Hile Apk Kullanımı

CyberSphere: Sci-fi Shooter hileli apk’da silah odasındaki tüm eşyaları alabilirsiniz. Oyuna girdiğinizde hile aktif olur.

CyberSphere: Sci-fi Shooter, robotlarla savaşacağınız bir aksiyon oyunudur. Evet oyunda robotlarla mücadele ediyorsunuz ancak siz de bir robotsunuz. Gelişmiş bir evrende büyük bir savaş sizi bekliyor, üstelik bu savaşta tek başınasınız! İlk bölümünün dahi çok zor olduğu bu oyunda örümcek benzerinde bir robotu yönlendiriyorsunuz. Ekranın sol kısmından robotunuzun hareketini sağlarken, sağ kısmından da silahınızın ateşlemesini sağlıyorsunuz. Kullanacağınız 3 adet silah bulunuyor, ana silahınızın sonsuz mermi kapasitesi bulunuyor. Bunun dışındaki 2 silah ise biraz daha güçlü fakat sadece 20 mermi kapasiteleri bulunuyor bu nedenle onları çok doğru zamanlarda kullanmalısınız.

Her bölüm farklı bir adada gerçekleşiyor ve bölümü geçmek için 5 aşama boyunca gelen düşmanları ortadan kaldırmalısınız. Oyunda tüm silahlarınızı, robotun diğer ekipmanlarını güçlendirmeniz mümkün fakat siz güçlendikçe düşmanlarınız da güçleniyor. Bu nedenle para hileli modda oynasanız dahi ölümsüz hale gelemiyorsunuz. CyberSphere: Sci-fi Shooter’da öldüğünüzde sadece 1 kez para ile hayata dönmeniz mümkün, ikinci defa öldüğünüzde bölüme baştan başlıyorsunuz. Çoklu oyuncu seçeneğide bulunan bu oyunu hemen indirin!

    Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Rush Rally 3 v1.96 Para Hileli Mod Apk indir

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Android Hile Apk
    Free Mod Apk