Choices: Stories You Play Vip/Premium Hileli Apk

2.7.9

One choice can change everything! With romance, drama, horror and more, Choices has the best collection of story games in the world!
choices stories you play APK indir
0/5 Oy yok
Geliştirici
Pixelberry
Sürüm
2.7.9
Güncellenmiş
15 Aralık 2020
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
87M
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Resimler

Açıklama

Choices: Stories You Play

Choices: Stories You Play – Herkesin kendine ait bir hayatı vardır ve görünüşe göre her olay. Hepsi tam bir hikayeye katkıda bulunur. Her kişinin eylemleri ve kararları farklıdır ve öngörülemeyen bir geleceğe yol açacaktır. Günümüzde, bu heyecan verici ve çeşitli oyunu anlayan ve bir kişinin hayatını simüle eden birçok ürünü piyasaya süren birçok oyun üreticisi var. Her şey hayatın karmaşıklığını ve bireyin geleceğini etkileyen seçimleri ifade eder.

Choices: Stories You Play

Choices: Stories You Play

Drama hikayesi oyununuzu seçin

Choices: Stories You Play, romantizm, drama, korku ve diğer bazı türler gibi büyüleyici türlere sahip birçok farklı insan için bir hikaye toplama oyunudur. Seçtiğin birinin hayatını yaşayacaksın. O halde aşkı bulmak, bir işi sürdürmek ve basit bir hayat yaşamak için doğru kararlar vermeye çalışın. Hatta kötülükle savaşmak için fantastik bir maceraya atılın. Bir kişinin hayatında değişen her şey, oyuncunun deneyimini zenginleştirmek için oyuna dahil edilir.

choices stories you play mod vippremium choices moddroid 1

Seçmeniz ve oynamanız için birçok ilginç kategori

Bunun gibi oyunlar, size hikaye anlatmada maksimum deneyim yaşatmak için önemlidir. Sanki kendin bir roman yazıyorsun. Hayatının neye benzemesini istiyorsan onu seç. Aşk hikayesi her zaman birçok hayranın en çok tercih ettiği şeydir. Çünkü bu kategori son derece naziktir ve birçok farklı durum için uygundur. Bunun gibi hikayelerde genellikle günlük yaşamı çevreleyen bölümler vardır. Böylece oyuncular kendilerini kolayca görebilirler. Ayrıca, bazı insanlar hayatlarının çok dramatik olmasını da severler, bu yüzden genellikle K-drama gibi hikayeleri seçerler. Korku unsuru çok fazla destek aldı ve her zaman “Seçimler: Oynadığınız Hikayeler” seçiminin en üstünde yer aldı. Her halükarda, oyundaki türler oyuncunun eğlence saatlerini tatmin edecek. Geçici olarak gerçek hayattan ayrılmalarına yardımcı olacaktır.

choices stories you play mod vippremium choices moddroid 2

Oyundaki karakterleri oyuncunun kendisine dönüştürmek

Bu, oyunu gerçekten bir RPG gibi yapar. Ancak dövüş sahneleri olmayacak, sadece anlatılacak bir hikaye olacak. İlk olarak, hikayeyi seçtiğinizde tipik bir karakter alacaksınız. Genellikle, daha önce yazar tarafından incelenmiş olanla eşleşen karakterdir. Bununla birlikte, oyuncular yine de karakteri beğenilerine göre kişiselleştirme hakkına sahiptir. Yüz özellikleri en yoğun olanıdır. Saç renginizi değiştirebileceksiniz – saç rengi, yüzün şekli, göz kahverengisi, hatta burun ve ağız, vb. Çoğu zaman insanlar estetiklerine göre en güzel karakteri tasarlayacaklar. Bazen bazı oyuncular, oyunda gerçek hayattaki görünümleriyle aynı karakterler yaratırlar. Vücuda gelince çok fazla endişelenmenize gerek yok çünkü oyundaki karakterler genellikle güzel vücutlara sahip. Arsa etkilenmiyorsa (örneğin,ana karakter, arkadaşları tarafından yabancılaştırılan şişman bir kızdır) o zaman herkes fit olur. Giysiler de zaman zaman farklıdır ancak duruma göre değiştirilecektir.

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Farming Simulator 20 Apk - Para Hileli indir v0.0.0.68

choices stories you play mod vippremium choices moddroid 3

Her hikaye bir yazar tarafından bestelenir ve bir illüstratör ile işbirliği yapılır. Konuya göre seçim yapmak da önemlidir, ayrıca yazar ve illüstratör eşit derecede önemlidir. Oyunda ayrıca, kolayca görebilmeniz için posterde filtreler ve gerekli bilgiler bulunur. Animasyon stili, drama ana stili, gerçekçi stil,… hepsi memnuniyetle karşılanmaktadır.Google Play Store

Seçimler farklı geleceklere yol açacak

Geçmişte yanlış bir karardan pişman oldunuz mu? Günümüzde bile uzun süreli etkileri vardır. Bu doğru!!! Bunu yaşadıysanız, yaşam kararlarının ne kadar önemli olduğunu göreceksiniz. Seçenekler: Oynadığınız Hikayeler, karakterlere durumları sunar ve onları seçmeye zorlar. Doğru ya da yanlış seçim yoktur. Oyunun oynamaya devam edeceği oyunu seçin, ancak oyunun sonunu etkileyecektir. Yani, bir noktada olumsuz bir tavır seçerseniz, bu kötü bir sona götürür. Çoğunlukla bu kötü sonlar oyunun çoğunluğunu oluşturacaktır. Tatmin edici olmayan bir sonuç alırsanız, kesinlikle oyunu tekrar oynamak isteyeceksiniz.

choices stories you play mod vippremium choices moddroid 4

Oyunun çekiciliği, eğer tekrar oynarsanız ve öncekinden farklı bir şekilde seçerseniz, daha önce mevcut olmayan durumlara yol açacağıdır. Bunlar geçmen gereken sahneler. Bir hikaye birçok sahne ve son içerebilir. Eğer onu seviyorsanız, tüm sahnelerle tanışana kadar oynayabilir, tüm sonların tadını çıkarabilir ve iyi bir gelecek için nasıl davranacağınızı bilirsiniz.

Choices: Stories You Play Premium/Vip Hileli Apk

Neler Yeni

PREMIERING THIS UPDATE
FOREIGN AFFAIRS: Welcome to the Vancross Institute, where the next generation of political leaders go to study politics, diplomacy... and how to avoid scandal.

NEW CHAPTERS EACH WEEK
Prepare for a new year in high school in My Two First Loves! Then gear up and get ready for new chapters of Baby Bump 2, My Two First Loves, and Foreign Affairs!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk