Bus Simulator: Ultimate Para Hileli Apk v

1.4.9

Bus Simulator : Ultimate 🚌
otobus simulator ultimate APK indir
4.5/5 Oylar: 159
Geliştirici
Zuuks Games
Sürüm
1.4.9
Güncellenmiş
31 Aralık 2020
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
62M
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Resimler

Açıklama

Bus Simulator: Ultimate v1.4.9 Zuuks Games, Truck Simulator 2018: Europe, Euro Truck Driver 2018: Truckers Wanted veya Truck Simulator 2017 gibi simülasyon oyunlarına sahip ünlü bir oyun yayıncısıdır. Bu kamyon sürüş simülasyon oyunlarına ek olarak, yeni deneyimler getirmek için başka projeler de yaptılar. hayranlar. Ve kısa bir süre sonra Bus Simulator: Ultimate piyasaya sürüldü. Bu oyunda, önceki sürümlerde olduğu gibi mallar yerine yolcuları taşımak için bir otobüs kullanacaksınız. Sürüş simülasyonu oyunlarını seviyorsanız, Bus Simulator: Ultimate vazgeçilmez bir oyun olacak

Bus Simulator: Ultimate

Bus Simulator: Ultimate

Basit oyun, son derece gerçekçi

Siz bir şoförsünüz ve göreviniz yolcuları şehirdeki diğer yerlere taşımaktır. Her görev, farklı bir rotada sürmeniz gerekecek. Oyuna başlamak için garaj arabalarına gelecek, uygun otobüsleri seçecek ve kokpite gireceksiniz. Arabayı çalıştırmak için ekranın altında “başlat” düğmesine basarsınız. Bundan sonra yolcuları almak için ilk durağa gitmeniz gerekiyor. Sadece arabanın kapısını açmanız yeterli, yolcular otomatik olarak araca binecek, bilet otomatik olarak satılacak ve onlardan paranız olacak. Güzergah sırasında, yolcuları alıp bırakmak için istasyonlarda durmanız gerekir. İstasyonları görmezden gelirseniz yolcular istedikleri yere gidemezler, şikayet ederler ve bu da otomobil üreticinizin kalitesini düşürür. Ancak, arabanıza yakıt ikmali yapmak için benzin istasyonlarına uğramayı unutmayın.

bus simulator ultimate mod unlimited money moddroid 1

Bu oyunda, bir arabanın iç sistemi, direksiyon simidinden, arabanın vites kolundan, cam kolundan, dönüş sinyalinden, korna, gaz pedalından, fren pedalından oldukça dürüst bir şekilde modellenmiştir … Fonksiyonel tuşlar işlevi ekranın altında ve yanlarında düzgün bir şekilde düzenlenmiştir ve kullanmak için dokunmanız yeterlidir. Oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz 3 farklı sürüş modunu destekler: direksiyon simidini çevirin, düğmeye basın veya ekranı eğin. Bunu ayarlarda özelleştirebilirsiniz. Ayrıca ilk görünümü veya üçüncü görünümü sürmek için özelleştirebilirsiniz. Özellikle ilk bakışta sürüyorsanız, kokpitte arabayı sürüyorsunuz, üçüncü görüş ise dışarıdan kontrol ediliyor ve geniş çevreyi görebiliyorsunuz.

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Fantasy Island Sim Para Hileli Apk indir v2.2.2

bus simulator ultimate mod unlimited money moddroid 2

Gerçek trafik yasalarını uygulayın

Bus Simulator: Ultimate gerçekçi bir simülasyon oyunudur, bu yüzden sürüş yasalarına uymalısınız. Hızı aşmayın, dönüş sinyalini açmanız gereken yöne hareket ederken, uyarmak için araca korna çalın, kırmızı ışığı durdurun, sağ şeride gidin,… Trafik kurallarına uymazsanız kazalara neden olabilirsiniz ve insanları yaralayın. Para cezasına çarptırılacaksınız ve müşteriler artık otomobil üreticinizin hizmetini kullanamayabilir. Yarış oyunları hız ve umursamazlık gerektirir, ancak sürüş oyunları oyuncunun tüm trafik durumlarının önünde odaklanmasını, sabrını ve akıllı reflekslerini kullanır.

Bus Simulator: Ultimate, oyuncuların özgürce seçim yapabilmeleri için 13’e kadar araba sağlar. Her araba farklı markalardan gelir ve benzersiz bir tarzda tasarlanmıştır. Ancak bu arabalar mevcut değil. Oyuna başlayabilmeniz, para kazanabilmeniz ve diğer arabaları almak için ödeme yapabilmeniz için varsayılan bir araba verilir. Her otomobille aynı zamanda Dış görünümü, tekerlekleri, boya rengini, yakıt kapasitesini özelleştirebilir ve konforu artırmak için arabanın içini yükseltebilirsiniz. Bu süreçler çok paraya sahip olmanızı gerektirir, bu yüzden çok çalışın.

bus simulator ultimate mod unlimited money moddroid 3

Güzel 3D grafikler

Eğer bir grafik meraklısıysanız, “Bus Simulator: Ultimate” sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Oyun, kullanıcılara iyi bir deneyim sunmak için en gelişmiş teknolojilerle birlikte 3D grafikler kullanıyor. Manzara, ağaçlar, gökyüzü ve araba modeli, gerçekçi görüntüler oluşturmak için doğru renkleri birleştirerek ayrıntılı olarak tasarlanmıştır. Buna ek olarak, oyunun başka hava efektleri de vardır: yağmur, rüzgar, sis ve gündüz ve gece döngüleri. Hava durumunu istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

bus simulator ultimate mod unlimited money moddroid 4

Bus Simulator: Ultimate, keşfetmeniz için Avrupa’da 12 şehre sahiptir. Almanya’daki HAMBURG liman kenti hoşunuza gitti mi? İspanya’da Sagrada Família Kilisesi? veya rüya gibi İtalya’daki Pisa Eğik Kule? Yeni haritaların kilidini açmak için sırayla görevleri yerine getirin ve bu güzel yerlerden geçme fırsatına sahip olun. Ayrıca Oyun, oyun oynarken en iyi anları kaydedebilmeniz ve ardından bunları sürüş simülatörü sevenler topluluğuyla paylaşabilmeniz için yolculuk videosu ve Fotoğraf Modu işlevlerini de sağlar …

Bus Simulator: Ultimate Para Hileli Apk

Neler Yeni

Bus Simulator : Ultimate
- Bazı önemli hata düzeltmeleri yapıldı.
- Performans iyileştirmesi yapıldı.

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk