BitLife – Life Simulator Kilitler Açık Mod Apk

1.34.2

How will you live your BitLife?
BitLife - Life Simulator APK indir
0/5 Oy yok
Geliştirici
Candywriter LLC
Sürüm
1.34.2
Güncellenmiş
2 Kasım 2020
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
102M
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Resimler

Açıklama

BitLife - Life Simulator

BitLife – Life Simulator

BitLife – Life Simulator Gerçekçi simülasyon oyunuyla ilgilenenler için BitLife – Life Simulator kesinlikle bakılması gereken harika bir oyundur. Bir yaşam simülasyon oyunu ile istediğiniz her şeye sahiptir. Size bolca eğlence sağlayacak tonlarca farklı interaktif özellik bulacaksınız. İncelemelerimizle bu harika oyun hakkında daha fazla bilgi edinin .

Hikaye

Oyun, kendi hikayelerini keşfetme ve şekillendirme konusunda oyuncularına güveniyor, bu yüzden BitLife’ta her şeyi yapmakta özgürsünüz ve eylemleriniz hangi yöne gideceğinizi belirleyecektir. Hayatınıza iyi bir sperm olarak başlar. Karakterlerinizle ilgili tüm ilgili seçeneklere erişebileceksiniz. Her şeyi istediğiniz gibi yapın, kendi kararlarınızı verin ve bunların doğru mu yanlış mı olduğunu öğrenin.

Özellikleri

Her BitLife – Life Simulator oyuncusunun seveceğini düşündüğümüz en önemli özelliklerden bazıları şunlardır:

Kendinizi değerlendirmek için kişisel istatistikler

Bu oyunda, siz oyuncular, sonunda kişisel istatistiklerinizi etkileyecek çeşitli eylemlere ve kararlara erişebileceksiniz.

Mutluluk

Bu, mutluluk seviyenizi belirlediği için en önemli istatistiklerden biridir. Siz mutlu kalırken, işler büyük olasılıkla sizin yolunuzda olacak ve bir şeyler yaparken daha tatmin olmuş hissedeceksiniz. Öte yandan, mutluluğun düşük olması, karakterinizin depresyondan muzdarip olacağı anlamına gelir. Bu, katıldığı her aktivitede daha az etkili olmasını sağlar.

Sağlık

Doyurucu bir hayat yaşamak istiyorsanız, sağlıklı olmak her zaman bir zorunluluktur. Bu, daha fazla aktiviteye katılmanıza, iş performansınızı artırmanıza ve kısa ve yarım kalmış bir yaşam sürmenizi engellemenize olanak sağlar.

Akıllılar

İnsanların etraflarında olup bitenleri anlamak için akıllı olmaları gerekir. Bununla birlikte, zeka seviyenizi yükseltmek için yeni şeyler öğrenmeye ve öğrenmeye belirli bir zaman ayırmalısınız.

Görünüyor

Ebeveyninizin size verdiği yüzlerle doğarsınız. Çirkin ya da güzel olabilir, önemli değil. BitLife – Life Simulator’da her şey değiştirilebilir. Seni yedeklemek için biraz para gerekiyor. Bununla birlikte, görünüşünüzü iyileştirmek için, sizi bir Brad Pitt görünümüne dönüştürebilecek plastik ameliyatları yapabilirsiniz. Hatta eskisinin artık uygun olmadığını hissederseniz, cinsiyetinizi değiştirmeye kadar gidebilirsiniz.

Zevk için çeşitli aktiviteler

Bir yaşam simülatörü oyunu olduğundan, oyuncular her şeyi deneme ve kendi sonuçlarınızla yüzleşme seçeneğine sahip olacak.

Çalışma

Bu muhtemelen en sıkıcı aktivitedir ancak size para getirdiği için bunu atlayamazsınız. İşinizi sürdürmek, istediğinizi satın almak ve sevdiklerinizi desteklemek için paraya ihtiyacınız olacak.

Clubbing

Ve arada bir, sopaya gitmek kötü bir fikir değil. Stresinizi azaltmanın yanı sıra yeni insanlarla tanışmanıza da yardımcı olur. Potansiyel olarak gelecekteki partneriniz kim olabilir? Ek olarak, kulüpte kalırken bir kavgaya yakalanma, başkaları tarafından esrar ikram edilmesi gibi her tür durumla karşılaşırsınız.

Jimnastik

Daha iyi görünmek ve diğer insanları çekmek için vücudunuzu formda tutmak önemlidir. Ek olarak, iyi bir uyum sağlamak, iyi fiziğinizi korumanıza izin verir. Bu, hırsızların evinizi ziyaret etmesi veya zorbalarla kavga etmesi gibi belirli durumlarda yardımcı olabilir.

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Car Mechanic Simulator Para Hileli Apk 1.3.18

Estetik Cerrahi

Güzel görünmenin bir başka yolu da plastik cerrahi doktorlarına gitmektir. Başarılı bir ameliyat geçirmeniz sizi muhteşem bir insana çevirir. Çekici bir randevu bulma şansınız daha yüksektir.

Ders çalışma

Ders çalışmak her zaman sizi başarıya götürmenin en güvenli yoludur. Bununla birlikte, öğrenme süreçleri genellikle zahmetli bir şekilde uzun ve sıkıcıdır, eğitiminizi bitirmek çok zaman alır. Buna katlanamıyorsanız, başarılı olmanın başka yolları da var.

Kumarhane

Ders çalışmak istemiyorsan tabii ki seni görece hızlı bir şekilde zengin etmenin başka yolları da var. Ve bunlardan biri, insanların hayatlarını tehlikeye attığı Casino’ya gitmek. Kazanın ve bütün bir ömür sürekli çalışacak bir servet kazanabilirsiniz. Kaybet ve hiçbir şeyin kalmayacak.

Suç işlemek

Kumarhanede yeterince para kazanmadıysanız, kumar oynamak size göre olmayabilir. Bu durumda, neden işinizi başka bir yere götürmeyesiniz? Daha spesifik olarak, suç yolları sizin için o kadar da kötü değil. Elbette yakalanmazsan. Bununla birlikte, yasadışı şeyler yaparak ciddi para kazanabilirsiniz.

Hapishane

Ancak şanssız olanlar ve kendilerini hapishanede bulanlar için hayat biraz karanlık olabilir. Hapishanede kalırken, sonunda sağlığınızın bozulmasına, mutsuzluğa vb. Yol açacak pek çok işiniz olmaz.

Dolayısıyla, dayanamayacağınızı düşünüyorsanız, özgürlüğünüzü ele geçirmek için bir kaçış planlayabilirsiniz. Veya cümlelerin kaldırılmasını isteyebilirsin.

Gerçekçi yönlere sahip etkileşimli NPC’ler

Gerçekçi unsurlara sahip birçok etkileşimli NPC ile oyuncular, oyundaki diğer karakterlerle heyecan verici ilişkiler yaşayabilir. İsterseniz onları arkadaşlarınız, randevunuz ve hatta kendi partneriniz yapabilirsiniz. Her karakter, onları tanımlayan belirli bir dizi özelliğe sahip olacaktır.

Görünüyor

Tercihlerinize bağlı olarak, bu en önemli yönlerden biri veya en azı olabilir.

Akıllılar

Akıllı bir arkadaşa veya partnere sahip olmak, sorununuza mükemmel bir çözüm sağlayabilecekleri için çok yardımcı olacaktır. Ayrıca anlaşmaları kolaydır ve muhtemelen size mutlu bir yaşam vereceklerdir.

Para

Para her şey olmasa da, gözden kaçırmamanız gereken bir şeydir. Zengin arkadaşlara sahip olmak, size birçok konuda yardımcı olabilecekleri için işletmeniz için harika olacaktır. Eşe gelince, zengin bir eş, çoğu şey için endişelenmenize gerek kalmadan rahat bir yaşam sürmenize izin verecektir.Google Play Store

Delilik

Oyundaki her NPC bu özelliğe sahiptir. Akıllarının dışında kalan şeyleri yapmaya ne kadar istekli olduklarını gösterir. Onlarla hızlıca bir şeyler yapmak eğlenceli olsa da, yerleşik bir ilişki iyi bir seçenek gibi görünmüyor.

Bir ilişki kur ve bir aile kur

Ve hayatınızın doğru kişisiyle tanıştığınızı düşünüyorsanız. İkiniz birlikte yerleşebilir ve kendi ailenizi kurabilirsiniz. Ailenizi büyütmek ve aileye daha fazla kahkaha getirmek istiyorsanız kendi çocuklarınız olabilir veya başkalarını evlat edinebilirsiniz.

Görsel ve ses kalitesi

Görsel olarak konuşursak, oyun hemen hemen metin tabanlı olduğundan, oyunda göze çarpan hiçbir grafik öğesi yoktur. Ancak, temiz bir organizasyonla, istediğiniz zaman tüm seçeneklere erişebilirsiniz. Ses efektleri, günlük hayatınızdaki belirli durumlarda eşleşen film müzikleri içerdiği için biraz heyecan verici.

BitLife – Life Simulator Kilitler Açık Mod Apk 1.34.2

Boş zamanlarında eğlenmek için harika bir simülatör oyunu arayanlar için . Nispeten derin oynanışla, BitLife – Life Simulator ile hayatın her yönünün tadını çıkarabileceksiniz.

Neler Yeni

Bitizens! This is just a quick update to perform routine maintenance and squash a few pesky bugs.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk