Among Us Apk İndir – Hileli Mod 2020.11.17

2020.11.17 b128

Among Us APK indir
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
Sürüm
2020.11.17 b128
Güncellenmiş
26.12.2020
Gereksinimler
4.1 and up
Boyut
70M
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Among Us Apk İndir – Hileli Mod 2020.11.17 

Uzaya bir macera her zaman çok farklı şeyler gerektirir. Macerayı uzatmak için çok sağlam bir gemi hazırlamanız gerekiyor. Ek olarak, güvenilir bir mürettebata da ihtiyaç vardır. Ancak Among Us macera aynı anda tam olarak iki sorunla karşılaşır. Oyuncular, uzay gemilerinin ağır hasar görmesi nedeniyle zor bir duruma sokulur. Tüm mürettebat üyeleri, gemilerini tamir ettirmek için görevler yapmak zorunda kaldı. Bu insanlar evlerine dönebilir mi, gemilerinin tekrar faaliyete geçip geçmediğine bağlı mı?

Among Us Apk İndir – Hileli Mod 2020.11.17

Among Us Apk İndir – Hileli Mod 2020.11.17

Bir Güven Meydan Okuması

Tam burada gece yaşayacağınız ikinci sorun mürettebat üyeleridir. Her ne kadar en güvendiğiniz insanlar bunlar olsa da, ihanet edenler de var. The Impostor adlı bir karakter, her şeyi sessizce yok etme görevinde olacak. Geminizin asla geri dönmemesinin nedeni o. Ya da belki geminin onarımını yavaşlatır. Oyunu çok daha zor kılan da budur.

Oyuncuların bu oyunu tamamlamasının yolu

Aramızda son derece büyük bir inanç mücadelesi var. Bir mürettebat çok sayıda insana sahip olacak ve tüm bu insanlar ortak görevler yapmak zorunda kalacak. Bu, oyunun gemiyi tamir edebilmeniz için size görevler vereceği anlamına gelir. Siz ve takım arkadaşlarınız en kısa sürede tamamlamak için bu görevleri paylaşmanız gerekecek. Bu görevler tamamlanırsa, o zaman elbette ki bu oyun size ait olan galibiyetle bitecek.

among us mod many features moddroid

Ancak gerçek o kadar kolay değil. Sahtekâr, her zaman sizin ve takım arkadaşlarınızın yaptıklarını sabote etmeye çalışır. O sizlerden biri olacak, kafa karıştırıcı bir şekilde yaşıyor ve çalışıyor, asla keşfedilmeyecek. Bu karakterin görevi her şeyi yok etmenin bir yolunu bulmaktır. İnsanları öldürmek için boşluğu bile kullanabilirdi. Bir şey açıktır, eğer tüm ekibi öldürürse, zafer bu kötü adama aittir. Siz ve takım arkadaşlarınız suçluyu bulmanın ve onu yok etmenin bir yolunu bulmalısınız. Vandalizm bulunmayana kadar, hasar artmaya devam ediyor.

among us mod many features moddroid 1

Oyuncunun tüm görevleri tamamlayarak bu oyunu kazanmasının iki yolu vardır. Mürettebat birlikte çalışırsa ve düşmanın sabotaj yapması için bir açıklık yaratmasa bu yine de mümkün olabilirdi. Diğer yol, argümanınızı kullanmak ve yıkıcıyı yok etmektir. Tartışmalar sık ​​sık gerçekleşebilir. Daha yıkıcı oylar alanlarla kesinlikle ilgilenilecektir. Bununla birlikte, buna dikkat edin çünkü yanlış yaparsanız düşmanın kazanma şansı artar. Stres, sizi akıllıca kararlar almaya zorlayan pek çok farklı kaynaktan gelir. Ancak, bu duruma itilen oyuncular genellikle yanlış yollar verir.

among us mod many features moddroid 2

İyi bir deneyim için çok oyunculu mod

Bu, aynı odaya birçok kişiyi davet edebileceğiniz bir oyundur. Minimum 5 kişi ve maksimum 10 kişi ile 1 oyun oynayabilirsiniz. Çevrimiçi savaş modu ile oyuncular, birçok farklı bölgeden birçok karakterle karşılaşacak. Onlar dünyanın her yerinden insanlardır. Bu karakterlerin kendi zekaları olacak. Yüksek IQ’ya sahip bir spoiler ile karşılaşırsanız, bu oyunu kazanmak belki de zordur. Bununla birlikte, bu oyunda dahili maçları oynamak için bir wi-fi bağlantı modu da vardır. Bu, aynı Wi-Fi setini paylaşan oyuncuların oynamak için özel bir oda oluşturabileceği anlamına gelir. Bu insanlarla birlikte birbirinizin kişiliklerini anladığınızda her şey daha da eğlenceli olacak. Elbette bu maçlarda, her zaman tehlikeli olarak değerlendirilen kendi tarafında önce elenecek bazı insanlar var. Gerçekten şımarık olsa da olmasa da,bu insanlar önce idam edilir.Google Play Store Orjinal

among us mod many features moddroid 1

Eğlenceli grafikler, oyunu çok hafif hale getirir

Gerçekten bu, spoiler bulmaya odaklanmak için tasarlanmış bir oyundur. Oyuncuya bir RPG‘den daha ilgi çekici bir bulmaca oyunu hissi vermek istiyordu. 2D grafikler, bu oyunun çok fazla baskı değil normal bir atmosfer yaymasını sağlar. Böylece ailenizle rahatça oynayabilirsiniz.

Among Us Apk İndir – Hileli Mod 2020.11.17 

Tavsiye Ettiğimiz Oyun  Real Pilot Flight Simulator 3D Apk İndir – Para Hileli Mod 2.3.0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Hile Apk
Free Mod Apk